Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
Gra bedzie super, walki powietrze z fajnymi combosami, swingowanie tez. Po prostu :spider_couch: Web of Shadows wyglada na super gre :D
Odpowiedz
szykuje sie najlepsza gra o spider-manie ;)
Odpowiedz
blackcat - w tym sie z toba calkowicie zgodze :P. Zadna gra nie moze dorownac WoS, ale dla mnie "troszeczke" moze dorownac USM :P, bo SM3 to raczej nie ma co porównywac...dziwi was pewnie, ze porownuje USM do WoS, ale SM3 to jest "film", a WoS i USM to "komiks". Zauwazylem jeszcze jedno w tym trailerze. Otóz Vulture jest podswietlony czerwona poswiata. W Assassin's Creed, gdy sie uzywa "Orli Wzrok" mozemy zauwazyc straznikow zaznaczonych tym kolorem. Mysle tez, ze ci "goblini" beda pracowac dla Vulture'a, albo sa jego pomocnikami lub sprzymierzencami. Vulture w pewnym momencie wezwal ich, by zrobili "porzadek" z pajaczkiem.
Odpowiedz
Gierka bedzie wspaniala ;] W tym ostatnim momencie walki kiedy spadali z budynku wydawalo mi sie, ze byla tam sekfencja klawiszowa ;] Czyzbysmi mieli powtórke z SM3 ?
Odpowiedz
http://www.spider-man.org.pl/index.phpłaction=...fullnews&id=873

Nadzieje sa duze. Obawiam sie jednak przede wszystkim o to, jak gra bedzie wygladac i prezentowac sie na pecetach, bo zdaje sie ze inne studio ja przygotowuje :/.

Cytat:Zadna gra nie moze dorownac WoS, ale dla mnie "troszeczke" moze dorownac USM
He? A czy przypadkiem WoS nie jest jeszcze w fazie produkcji? Grales, ze tak wyrokujesz?

Cytat:ale SM3 to jest "film", a WoS i USM to "komiks".
WoS jest bardzo luzno oparte na komiksowym uniwersum Spider-Mana. Wykorzystuje jedynie pewne postacie i pomysly. Wiec mozna ja wsadzic do trzeciego, zupelnie innego od USM worka.

Cytat:W tym ostatnim momencie walki kiedy spadali z budynku wydawalo mi sie, ze byla tam sekfencja klawiszowa
SekWencja klawiszowa albo raczej zwykla cutscenka :P.

Odpowiedz
rzadlo,Jul 17 2008, 11:55 AM napisał(a):Nadzieje sa duze. Obawiam sie jednak przede wszystkim o to, jak gra bedzie wygladac i prezentowac sie na pecetach, bo zdaje sie ze inne studio ja przygotowuje :/.
O nieee :( Oby jej tylko nie skopali tak jak Spider-Mana 2 na PC... :(
Odpowiedz
Ten filmik jest po prostu...niesamowity!!. Jak on sie porusza po scianach i jednoczesnie walczy, zmienia kostiumy, przyciaga ta czarna "pajeczyna", gdy ma na sobie symbiont po prostu REWELACJA! A wiecie cos o wydaniu dema tej gry?
Odpowiedz
Moze i system walki efektowny ale wciaz malo relaistyczny :( Czekam na gre w ktorej nie bedzie mozna podskakiwac w powietrzu milion razy i nieskonczenie przyciagac przeciwnika, odbijac sie od niego i tak w kolko :P No coz, zagramy po wakacjach to sie przekonamy hhihihi ]:->
Odpowiedz
Cytat:Moze i system walki efektowny ale wciaz malo relaistyczny
Ciezko w grze, w której sterujesz postacia Spider-Mana o realizm.

Odpowiedz
Altair_Fan,Jul 17 2008, 11:46 AM napisał(a):A wiecie cos o wydaniu dema tej gry?
Sorry za OffTopic, ale upierdliwie pytam sie jeszcze raz o to o co wczesniej.

Chyba jasne jest, ze skoro nikt nic nie pisze to znaczy, ze nic nie wie. Po pierwsze primo za wczesnie jest na demo. Po drugie primo nie wiadomo czy bedzie demo. / R
Odpowiedz
rzadlo,Jul 17 2008, 02:00 PM napisał(a):
Cytat:Moze i system walki efektowny ale wciaz malo relaistyczny
Ciezko w grze, w której sterujesz postacia Spider-Mana o realizm.
Dokladnie gdzietu realizm jak gra jest na podstawie komiksu ;)

Co do gierki wyglada na znosna ale si ezobaczy w praniu jak bedzie bo po filmikach bo moze fajnei wygladac a grywalosc to moze miec zerowa.Mam nadzieje ze to nie bedzie spier-man 3 v 2.0 ;)
Odpowiedz
Nie zapominajcie ze w trailerach pokazuja tylko najciekawsze momenty gry/filmu itp B)

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
No w grach to ogolem ciezko o realistyke, no bo co, CoD taki, 1 zolnierz cala wojne wygral sam ? :D Ja tam napisalem o co chodzi dokladnie ;]
Odpowiedz
Dobrze by zrobili, gdyby wydali wersje DEMO. Wydadza pelna wersje i ktos moze kupic i okaze sie, ze to jest (boze wybacz mi za to) jakies gowno. Ktos wymarnuje np. 200 zl na wersje na X360 i moze mu sie bardzo gra nie spodobac. Jesli by wydali wersje DEMO to ludzie by zobaczyli jak to wyglada i by wiedzieli czy kupowac czy nie kupowac WoS. No ale sa w internecie "piraci", ktorzy moga sobie te gre sciagnac z internetu. Ja osobiscie jestem za kupnem tej gry, poniewaz ostatnio sciagnolem pirata z internetu i komp mi sie popierdzielil <_< . Ale z trailerow wynika, ze to jest superowa gra, ale jak to jest w tej piosence wszystko sie moze zdarzyc. Moga pozmieniac to i owo. Ja napewno ja kupie, bo kazda gra ze Spiderkiem nawet SM2 (boze nieeeeeee) troche mi sie podobala.
Odpowiedz
Dema raczej nie bedzie. Coraz mniej sie dem na dzien dzisiejszy wydaje. Najlepiej sie sprzedaja gry bez dema. Dema idealnie pasuja do gier sportowych (FIFA, PES, NBA), wyscigowych (Burnout, NFS itp.), gdzie nie ma jakiejs wiekszej fabuly. Wtedy takie demo moze tylko zachecic. Bo w takich grach chodzi tylko o gameplay i grafike, oba mozna doskonale przedstawic w demie. A grom, ktore maja jakas spojna fabule demo moze raczej tylko zaszkodzic. Np. gdyby takie demo GTAIV sie pokazalo to myslicie, ze sprzedaloby sie w tak gigantycznej liczbie? Oczywiscie ze nie. Bo w demie pierwsze co sie rzuca w oczy to przecietna grafika, marne tekstury. Fabuly, czyli tego co najwazniejsze, w demie nie przedstawia przeciez.
Odpowiedz
No i wielkosc dema. Fakt teraz szybki staly internet to wlasciwie norma, ale i tak kilkugigabajtowe dema to nie jest cos co gracze chca sciagac :P.

Demo przeszkodzic raczej nie przeszkodzi :P.

Cytat:Bo w demie pierwsze co sie rzuca w oczy to przecietna grafika, marne tekstury.
"O, dziala! Moge sobie bez przeszkód kupic oryginala!"
I mysle, ze mimo dema GTA IV sprzedawaloby sie równie rewelacyjnie.
Z SM:WoS moze byc inaczej bo nie wiadomo czy to bedzie udana gra. Okaze sie, ze jest kiepsko to grajac w demo ktos sie zniecheci do gry. A jak dema nie ma to kupi gre w ciemno :P.

Odpowiedz
Ten trailer jest niezly: http://www.eurogamer.pt/tv_video.php?playl...2613&size=large
Nawet Wolverine sie pokazuje ;]
Odpowiedz
Chmielek - ten trailer, ktory znalazles jest niesamowity!. Oprocz dziwnych "goblinow" tutaj sa dziwne "venomy". Venomopodobne symbionty. Wolverine mi sie bardzo podoba. Jeszcze jak na koniec trailera symbiont opanowal Wolverine'a. Po prostu niesamowite. Ja juz chce ta gre!
Odpowiedz
Mi sie bardzo podoba moment kiedy Spider-Man zamienia sie w Black Spidera. Ale mam jedno zastrzezenie co do jego kostiumu, dla mnie ma za male soczewki i w czerwono-niebieskim i w czarnym <_< Modle sie tylko o to zeby PC'towcy (nie wiem czy dobrze napisalem :D) nie dostali najgorszej gry <_<

EDIT: Znalazlem nowe screeny ;] Screeny
Nowych jest 13. Na jednym z nich widac Venoma :D Jest swietny...
Odpowiedz
Przepraszam za post pod postem, ale i tak nikt by nie zauwazyl =/
Otóz, bedac na forum oficjalnej strony SM WoS, zobaczylem temat w którym koles pokazywal screena, na którym bylo pokazane, ze pajeczyna jest przyczepiona do budynku :) Pomyslalem o was i pokaze wam go... Jest on duzy wiec daje linka.
A tu jeszcze Venom
Venom
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości