Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
Screen jest stary, ale tej pajeczyny nie zauwazylem. Moze w tej grze bedzie tak, ze siec Spidera bedzie na chwile zostawac przylepiona a potem jakby zniknie? Bylo by to w sumie bardziej realne niz jak w SM3, ze zaraz jej nie ma.
Odpowiedz
Ten najnowszy trailer bardzo mi sie podoba. Jest niezwykle filmowy. Mam nadzieje, ze wersja na PC bedzie identyczna jak na Xbox'a 360 czy PS3 bo po PieCowej wersji Iron Mana i Hulka mam koszmary.

Odpowiedz
Zamówilem dzisiaj, xboxa 360, gdy wyjdzie SM:WoS popykam i zdam relacje (:P).
Odpowiedz
sliczny Venomek :* :D :venom:

To zes sie rozpisal...
Odpowiedz
Czy ktos wie, kiedy dokladnie wyjdzie WoSą Tzn. jakiego miesiacał Jesli nie to tu zamieszczam screena, ktory przedstawia co znalazlem na Gry-online.pl:
Kliknij!
Czy to fake? Czy Spider-Man: Web of Shadows wyjdzie juz za dwa miesiace? Wiadomo bylo narazie, ze wyjdzie jesienia.
Odpowiedz
Ciekawa wiadomosc znalazles. Nie raz juz wchodzilem na WoS w GRY-online, ale jakos nie zwracalem uwagi na date ;) . Mam nadzieje, ze to prawda (nie lubie tego napisu Polska: Obecnie brak planów wydania :lol: ).
Odpowiedz
Link
Tutaj na wikipedii pisze, ze ma wyjsc 21 pazdziernika, dosyc dawno juz to widzialem.
Odpowiedz
Wiadomo cos o wymaganiach sprzetowch? Bo w koncu gra wyjdzie za 2 miesiace i juz o wymaganiach powinni cos wspomniec. ;)
Odpowiedz
Altair_Fan,Aug 27 2008, 10:04 PM napisał(a):Wiadomo cos o wymaganiach sprzetowch? Bo w koncu gra wyjdzie za 2 miesiace i juz o wymaganiach powinni cos wspomniec. ;)
Niestety nie. Mnie tez to wkurza, ze nie ma jeszcze jakichs konkretnych wiadomosci co do WoS'a, no jest jedna. Premiera 21 czy tam 24 paz w USA, choc nie wiem czy to prawda, tak podaje wikipedia...
Odpowiedz
Na dzien dzisiejszy data premiery ma byc 21 pazdziernika w USA, ale jak wiadomo zawsze moga nastapic jakies opóznienia.
Co wy tak z tymi wymaganiami? Na pewno nie beda wyzsze od tych z Crysisa, a i tak co by twórcy nie napisali to wszystko okaze sie dopiero w praniu.

Odpowiedz
rzadlo,Aug 28 2008, 08:33 AM napisał(a):Na dzien dzisiejszy data premiery ma byc 21 pazdziernika w USA, ale jak wiadomo zawsze moga nastapic jakies opóznienia.
Co wy tak z tymi wymaganiami? Na pewno nie beda wyzsze od tych z Crysisa, a i tak co by twórcy nie napisali to wszystko okaze sie dopiero w praniu.
1. Racja. Jak bylo z GTA IV? Mial byc w pazdzierniku 2007, a premiera byla dopiero w kwietniu 2008 ze wzgledu na "bugi" i bledy jakie miala wersja PS3
2. Mniejsze od Crysisa? Hmm...to mi wystarczy :D. Teraz, jesli wiem, ze wymagania moga byc mniejsze od "Crysisowych" wymagan to napewno WoS mi odpali. :D
Odpowiedz
Pewnie wielu z was juz to znalazlo/widzialo, ale moze niektórzy nie. Otóz znalazlem na youtube.pl nowe gameplaye WoSa (dlugo to nie trwalo wpisalem ''Web of Shadows Gameplay'' :lol: ) Zamieszczam linki:

Gameplay 1

Gameplay 2 (pokazany interfejs)
Odpowiedz
Pretty amazing! Widac ze podczas walki w powietrzu nie tylko bedzie mozna sie odbijac od przeciwników ale ich klepac.
W filmiku gdzie Spider walczy z Vulture spadajac z duza szybkoscia w dól jest sekwencja naciskania przycisku zeby scenka sie udala, w sumie nic by mnie nie zdziwilo gdyby nie fakt, ze wyglada na lepiej zrobiona od wczesniejszej wersji SM3 TG na next geny. Teraz idzie realnie zdazyc z wlasciwym naciskaniem bo jest troche czasu na reakcje, wczesniej trzeba bylo koncentrowac sie na przyciskach zamiast na ogladaniu finalowej efektownej walki z bossem <_<
Odpowiedz
Mi sie szczególnie podoba opcja zmieniania sie w black spider-mana.No i efektywnosc gry zwonienia jak z Matrixa
Odpowiedz
jaruto,Sep 6 2008, 08:17 PM napisał(a):wczesniej trzeba bylo koncentrowac sie na przyciskach zamiast na ogladaniu finalowej efektownej walki z bossem <_<
Ta, to mnie strasznie denerwowalo, wiec potwierdzilo sie to co mówilem wczesniej, ze beda sekwencje. Czekam na ta gre z niecierpliwoscia i kupie ja bez wahania. Ciekawe tylko ile moze kosztowac. Mysle, ze nie powinna przekraczac 100 zl.
Odpowiedz
nowy filmik
Odpowiedz
Dzisiaj po sieci szukalem cos na temat wymagan SM:WoS. Niestety nic nie znalazlem, wiec postanowilem sam je wymyslic :). Tu moje "dzielo":

Minimalne:

Procesor: Pentium 4 3.0 GHz
RAM: 768 MB
Karta Graficzna: GeForce 6600 GT 256 MB lub ATI RADEON 9800 XT 256 MB

Zalecane:

Procesor: Intel Pentium Dual Core 2.4 GHz
RAM: 2 GB
Karta Graficzna: GeForce 8600 GT 512 MB

I co sadzicie? :)
Odpowiedz
Co do nowego filmiku. Doszlo pare fajnych scen, ale poza tym urywki ze starych trailerów (ale widze, ze Kingpin sie do tego wszystkiego wmieszal :lol: ...)

A co do wymagan na zalecanych to na styk z moim XD. Tylko procesor mam quad, a nie dual. Ale ogólnie twoje wymagania moga byc. :P
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem po co wymyslac wymagania :P.

http://www.spider-man.org.pl/index.phpłaction=...fullnews&id=949

Teraz i ja czekam na WoS z niecierpliwoscia :P.

Odpowiedz
Filmik blackcat mi sie podobal. No i Kingpin sie zalapal ;)
Rzadlo - wytrzymaj! To juz tylko miesiac :D. A co do BlackCat w WoSą Hmm...podoba mi sie jej kitek :D.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości