Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
Mo?liwe że dzia?o mi się tak jednorazowo, ale w niektórych momentach gra się przycina?a. Ale w sumie nie ma nigdzie w menu gry ustawie? grafiki. Tylko na początku jak się uruchamia to się wybiera rozdzielczo?? i czy V-Sync ma był w??czone. I tyle.
Reszt? komputer pewnie sam sobie ustawia. W takim razie dlaczego tak się dzia?o, nie wiem.
Odpowiedz
Powiem wam, że od momentu w?amu do więzienia gra robi się słaba... A od czasu rozpocz?cia wspó?pracy z Black Widow - ?enująco nudna :/ I to tak nagle :/
Odpowiedz
Zgadzam się z roach w 100%.
Odpowiedz
A jak potem było?
Odpowiedz
W?am do więzienia jest raczej słabo wytłumaczony fabularnie... tzn jest wytłumaczony tak, że pasuje to do historii, ale pomysł jest nader słaby... No i przyznam, że miałem taką nadzieję, że po po?owie gry, w której wszystkie misje rozbija?y się o rozwalenie takiej a takiej liczby wrogów, w końcu zacznę robić coś innego, a tu coś Pierwsze zlecenie od Black Widow - pomó? 5 patrolom walczyć z symbiontami + rozwal 50 symbiontów. No k%$#@! I te liczby wci?? rosn?. Fakt faktem wprost proporcjonalnie do nich rośnie liczba punktów, które można wymieni? na nowe ciosy, ale co z tego, skoro grywalność na tym nic nie zyskuje? :(
Odpowiedz
Ehhh....ale co zrobił...niedługo będą miał gr? to sam też się przekonam. Czy SM3 jest lepszy od WoS jeśli chodzi o grywalność??
Odpowiedz
Spider-Man 3 miał fajne misje jedynie te związane z filmem, pozostałe - może i też niez?e ale wspólnie nie tworzyły żadnej cało?ci. W najnowszej odsłonie przygód Pająka jest inaczej.

Powiem tak - Spider-Man: Web of Shadows jest lepsza od "trójki" pod względem graficznym i fabularnym. Grywalności? też ją poniek?d przewyższa, ale fakt że po jakimś czasie grania chce się już rzyga?, za przeproszeniem, tymi symbiotami.
Natomiast historia iMO fajnie opowiedziana - Zaczyna się niewinnie, walki z gangami ulicznymi i poznawanie swoich możliwości, do czasu aż Venom wpada na szalony pomysł - przemienia? ludzi na swoje podobie?stwo. Co za tym idzie praktycznie cały Manhattan zostaje zainfekowany a to równa się zamkni?ciem wyspy przez S.H.I.E.L.D.
Z?amanie prawa (w?am do więzienia) w imi? wyższego dobra - a to dopiero początek... :-) Fajnie na?wietla nam ciut sprawą prolog na samym początku.
No i nasz Spidey nie jest sam - pomagaj? mu Luke Cage, Moon Knight, Black Cat, Vulture, Rhino, Wolverine no i Electro.
Nawet trzeba się sprzymierzy? z Kingpinem w celu ratowania Nowego Jorku - dacie wiar? ?? :P
Na razie to chyba tyle. B)
:spidey_usa:
Odpowiedz
Czy ktos wie dlaczego w empiku prawdopodobnie nie ma jeszcze tej gry na PC ? Gdy patrzylem na stronie empik.pl to przy wersji na PC pisalo: Produkt niedostepny. W koncu empik jest glównym dystrybutorem tej gry w Polsce. Dziwi mnie to, ze jeszcze jej tam nie ma w wersji na PC. Strasznie sie tym martwie, bo chcialem sobie ja kupic na ten weekend, a okazuje sie, ze jej tam nie ma. Podejrzewam, iz w innych sklepach takze jej nie maja. :angry:
Odpowiedz
Zainstalowalem gre. Wszystko ladnie pieknie, ale sie przycina co jakies parenascie sekund na 1-2 sekunde i leci dalej. Strasznie to wkurza <_< . Próbowalem na kazdych ustawieniach. Poza tym czytalem w necie, ze ludzie maja mocarstwa w PC i tez im sie tak tnie. Co robic??

Ups....sorki za post pod postem
Odpowiedz
To moze byc wina pirata :P. Ja tam jakos nie interesuje sie narazie kupnem WoS. Widzac po tych ocenach, tnieciach sie na mocnym sprzecie itp. jakos mi sie odechciewa to kupic. Czekam na moje upragnione GTA IV, które dostane na gwiazdke. B)
Odpowiedz
Dla mnie ta gra juz rzadzi, najlepszy spidey na PC bez dwóch zdan! 9/10
Odpowiedz
Posty nie na temat zostaly wykasowane.

Cytat:Czy ktos wie dlaczego w empiku prawdopodobnie nie ma jeszcze tej gry na PC ?
Jak LEM wyda gre w wersji na PC to bedzie i w empiku. A kiedy to nastapi to niewiadomo bo data premiery ciagle jest przesuwana. Póki co WoSa w Polsce moga zakupic posiadacze konsol.

Cytat:Wszystko ladnie pieknie, ale sie przycina co jakies parenascie sekund na 1-2 sekunde i leci dalej. Strasznie to wkurza  . Próbowalem na kazdych ustawieniach. Poza tym czytalem w necie, ze ludzie maja mocarstwa w PC i tez im sie tak tnie. Co robic??
Kupic X360.

Odpowiedz
blackcat,Oct 28 2008, 10:36 AM napisał(a):Rozsadne wymagania:
Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista.

Takie podaja gry-online :o
Na Gry-Online nie polegajcie.
S.T.A.L.K.E.R: Cien Czarnobyla niby pisza ze ma takei wymagania jak Assassin's Creed prawie a mojemu kumplowi na 1-rdzeniowcu karcie Geforce 7700 GS i 2 GB RAM smiga na srednich ;)
Wiec albo GO podaja wysokie wymagania, albo ultra wysokie, czyli co trzeba miec zeby smigalo na wszystkim na maks razem z rozdzielczoscia i innymi takimi.

A co do tego, ze jak gra wymaga karty np. GF 7300 GT nie znaczy, ze nie uciagnie na GF 6600, tyle ze uciagnac, uciagnie ale ciac sie bedzie.
Tak mialem na GF 6150 SE spider-man 3: the game mi chodzil a cial sie, ze szkoda gadac ;)

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
rzadlo,Nov 7 2008, 10:26 PM napisał(a):
Cytat:Wszystko ladnie pieknie, ale sie przycina co jakies parenascie sekund na 1-2 sekunde i leci dalej. Strasznie to wkurza  . Próbowalem na kazdych ustawieniach. Poza tym czytalem w necie, ze ludzie maja mocarstwa w PC i tez im sie tak tnie. Co robic??
Kupic X360.
Na konsolach tez sie tnie. Co prawda na PS3 bardziej niz na X360, ale tak czy inaczej takie zjawisko na konsolach NIE POWINNO miec miejsca ;)
Odpowiedz
Daniel - znów "szpan" sprzetem? ;).

Cytat:A co do tego, ze jak gra wymaga karty np. GF 7300 GT nie znaczy, ze nie uciagnie na GF 6600, tyle ze uciagnac, uciagnie ale ciac sie bedzie.

Czyli jak bede mial GeForce 3 to uciagne GTA IV? -_- .

By nie bylo offtopu.

Zgadzam sie - WoS najlepsza gra o Spider-Man'ie. Ale chyba kazda gra ze Spider-Manem byla slaba tylko Spider-Man 2 na PS2 wyprzedzal wszystkie czesci. WoS ma to cos co nie mial inny Spider-Man - "wlasna fabula". Takie moje stwierdzenie. Wszystkie inne Spider-Many (no prawie wszystkie :P) byly na podstawie filmu, czyniac te gry kiczowatymi ;). WoS ma wlasna fabula i to jest jedna z cech czyniaca ta gre niesamowita. Chyba jednak widzac po postach user'ów, jaka ta gra jest niesamowita byc moze sie skusze na WoS :). Jednak dopiero w swieta. GTA IV i WoS jednoczesnie? Miodzio. :D
Odpowiedz
Haha, jeszcze w ten dlugi weekend sobie kupie WoS na mojego X360. Bedzie sie dzialo ^^.
Odpowiedz
Fred_Mord,Nov 8 2008, 09:43 AM napisał(a):Haha, jeszcze w ten dlugi weekend sobie kupie WoS na mojego X360.
Slyszalem, ze ta gra na X360 jest slaba ;). Ale cóz...twój wybór :).
Odpowiedz
Roach,Nov 7 2008, 10:42 PM napisał(a):
rzadlo,Nov 7 2008, 10:26 PM napisał(a):
Kupic X360.
Na konsolach tez sie tnie. Co prawda na PS3 bardziej niz na X360, ale tak czy inaczej takie zjawisko na konsolach NIE POWINNO miec miejsca ;)
W poprzedniej produkcji zatytulowanej Spider-man 3 The game na konsolach tez miejscami przycinalo. To ze przycina troche w pewnych momentach to jeszcze pól biedy, bardziej martwilbym sie o "bugi" gdzie w wersji Pc-towej spotkalem sie tylko z dwoma. Pierwszy to podczas ladowania na ziemie animacja zawiesila sie na moment pokazujac jakby ciagle spadal, drugie to kiedy pajeczyna nie trafia tam gdzie zawsze ale tak sobie mysle ze gdyby postapili inaczej to nie byloby tego efektownego wykopu podczas swingowania. Momentami smiesza glupawe akcje AI policjantów jadacych ulicami ;D (czasami zdarza sie im spowodowac wypadek :P) ale sa momenty kiedy mysla np. wyprzedzajac jak nalezy) martwi mnie natomiast ich nie wzruszenie kiedy nasz bohater konczy robote czyt. rozprawia sie ze zloczyncami ; policjanci stoja jak zaczarowani nawet nie dziekujac, odjezdzaja jak gdyby nigdy nic na nastepna akcje.
Natomiast szczerze powiedziawszy plusów jest tak wiele ze te przycmiewaja wady do tego stopnia ze tylko malkontenci beda niezadowoleni. Wczoraj gralem i dowiedzialem sie ze jak bandyte wykopiemy w sciane oblepionego siecia to potrafi sie przykleic do sciany :spidey_rock: czego nigdy wczesniej nie widzialem w tego typu grach, albo gdy wykonujemy ewolucje takie jak podciaganie sie na pajeczynie w locie czy tez hustanie na latarniach itp. to ludzie potrafia wiwatowac klaszczac w dlonie i nie tylko, masakra. Gdy wiecej uzywamy black-suit ludzie zaczynaja sie nas bac przewracajac sie na ziemie i wyglada to nadzwyczaj dobrze : )
Sporo umiejetnosci które poznajemy podczas rozgrywki sprawia ze gra szybko sie nie nudzi majac taka interakcje z otoczeniem dlatego dalem taka note a nie inna. A czemu tylko 9? Sa pewne sytuacje które mogly byc wykonane lepiej jak np. szybciej reagujacy sanitariusz udzielajacy pomocy pacjentce czy tez wspomniani policjanci zywiej reagujacy na nas, kolizje z samochodami lub przechodniami ale i tak jest b. dobrze.
Nie zawiodlem sie tym razem na tej czesci bo wszystko co sobie tam za marzylem JEST plus jeszcze wiele wiecej : )

Moim prywatnym zdaniem jest to best game spidey 2008 year który nawet USM przebija.
:spidey_building:
Odpowiedz
Altair_Fan,Nov 8 2008, 09:05 AM napisał(a):
Fred_Mord,Nov 8 2008, 09:43 AM napisał(a):Haha, jeszcze w ten dlugi weekend sobie kupie WoS na mojego X360.
Slyszalem, ze ta gra na X360 jest slaba ;). Ale cóz...twój wybór :).
Eeee, gra na X360 to ta sama wersja co PS3 i PC. W takim razie te dwie tez musza byc slabe ;).
Odpowiedz
Jemu chyba chodzi o wersje na PS2 i DS bo w przeciwnym wypadku to stek bzdur raczej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości