Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Web of Shadows
No i właśnie musisz ich wykrywa? pajączym zmysłem, a później skopa? ty?ki.

Odpowiedz
My?la?em, że to po walce z Venomem, gdyż już wcześniej pisaće? o misji z nim.
Co do tych niebezpiecznych ludzi(wolę taką nazw?) musisz rozwala? grupy, ten licznik liczy grupy, znaczy jak rozwalisz jednego gościa z grupy to nie zaliczy, dopiero jak całą grup? rozwalisz.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Nie bardzo bo odkrywa ich się pojedynczo.

Posty nie na temat będą kasowane!

Odpowiedz
Cytat:No i właśnie musisz ich wykrywa? pajączym zmysłem, a później skopa? ty?ki

Tak, tylko, że jak używam pajączych zmysłów to wykrywam nie tych ludzi, tylko tych czerwonych robo-ludzi.To przeszkadza.I nie mogę tych ludzi na ulicy wykry?.Na dachach pare razy byli i kiedy ich rozwali?em to licznik nie szedł do góry.

Edit

Już przeszedłem.

Odpowiedz
rzadlo,Dec 9 2008, 09:42 PM napisał(a):Nie bardzo bo odkrywa ich się pojedynczo.

Posty nie na temat będą kasowane!
Właśnie, że nie zawsze, bo na mapce jest zaznaczone gdzie są grupy tych ludzi.
A tak w ogóle to mi się pomyli?o z misją przed Wolvim po tym jak się pierwszy raz spotyka tych ludzi.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Proc 2.8

Geforce 7600

1,5 Gb Ram

kupowac na PC czy poczekac do gwiazdki, dostac te 120 i kupic x boxa ?
Odpowiedz
Poda?był dokładniejszy sprz?t :P. Poczekaj do gwiazdki i kup X360. Nie będziesz się musiał martwi? jakimi? wymaganiami etc. jak np. ja w przypadku GTA IV (co nie znaczy, że mi nie pójdzie, bo owszem pójdzie).
Odpowiedz
Xboxy ss?. Dlaczegoś Bo często wyst?puje u nich awaria. Lepiej kupił Wii bo Ps3 też czasem się psuje...
Odpowiedz
jaruto,Dec 18 2008, 09:49 PM napisał(a):Xboxy ss?. Dlaczegoś Bo często wyst?puje u nich awaria. lepiej kupił Wii bo Ps3 też czasem się psuje...
Xboxy z serii z poprawionym ch?odzeniem "nie ss?". A jak już wyst?pi awaria to polecam skorzystał z gwarancji door-to-door. Wii "te? się czasem psuje", a poza tym graficznie stoi na tej samej półce co PS2. Zresztą wszystko, co jest regularnie używane, pr?dzej czy później "się psuje".

Corey, jak chcesz kupił konsol? tylko pod "Web of Shadows" to kup X360. Jak chcesz konsol? do ameryka?skich gier to też kup X360. Jak wolisz gry japońskie i chcesz mieć odtwarzacz Bluray w cenie konsoli, kup PS3. Jeśli nie robić Ci ani exclusive'y na PS3 ani Bluray, kup X360 - prawda jest taka, że jeśli gra wychodzi na obie platformy, to na X360 działa lepiej. X360 oferuje też większą liczb? ekskluzywnych dodatków. Wii to raczej ciekawostka na której porządnie gra? da się wyłącznie w gry pisane wyłącznie pod tą platform?.
Odpowiedz
A co to za model xboxa360 z poprawionym ch?odzeniem? Jestem ciekaw.
Odpowiedz
Może to wersja elite??
Odpowiedz
Kazde wersje Xbox od roku 2007 czy 06 bodajze, ale pewny nie jestem.

Xbox stoi na mojej półce, 1 wrazenie : EXTRA ! drugie wrazenie ? : EXTRA X2

Konsola jest wspania?a, teraz tylko czekam na Fable II pod choinke i jescze kilka innych gier , narazie pozyczy?em od kumpla ;)
Odpowiedz
Jestem za?enowany :/ Po zakupie nowego kompa o parametrach: 4 GB RAMu, procek Intel Core Duo 3 GHz, płycie Asusa P5Q, grafice od Asusa EAH4850 mogę co najwyżej podnieci? się obrazkami podczas instalacji o_O Po zniszczeniu 1 grupki gra się wiesa, nie ma obrazu ale s?ycha? d?wi?ki tego co robie... zeninonda trld
Odpowiedz
Ja mam duzo słabszy od ciebie sprzet i tak nie mialem,tylko spadek klatek.
Odpowiedz
Ja po spaczowaniu mam jeszcze lepiej bo wogóle się gra nie w??cza :/
Odpowiedz
I własnie dlatego kupiłem konsole :venom:
Odpowiedz
No i to jest wlasnie przewaga konsol. Tutaj nie ma prawa nie dzialac.
Co do psujacych sie X360 to faktycznie byly to tylko te pierwsze egzemplarze (choc fakt faktem, ze wadliwy byl OGROMNY procent konsol). Te pozniejsze juz sa mniej awaryjne. PS3 natomiast nie jest prawie w ogole awaryjne, wadliwa jest raptem jakas dziesiata czesc procenta.
A co do samej gry - no niestety, kolejny crap. Zastanawiam sie czy sobie kupic, jednak patrzec po recenzjach (na IGNie niecale 6) chyba sobie odpuszcze... Szkoda.
Odpowiedz
Cytat:Ja po spaczowaniu mam jeszcze lepiej bo wogóle się gra nie w??cza :/
Jeśli masz pirata to się nie dziwię.

Odpowiedz
Na początek - wszyscy którzy mają X360 i są fanami Spideya, ta gra jest ich must have'm.
Nie wiem jak mogęem zwleka? i jak mogli ocenię ją tak słabo, jak ją ocenili. Grafika jest o wiele lepsza jak w SM3. Wiele dopracowali i poprawili wygląd postaci i budynków, lepsza p?ynno?? animacji i ?ywsze barwy. System zniszcze? bardzo dobry...większość budynków rozwala się po różnych atakach i walkach. Ta p?ynno?? i swingowanie, ta pora?ająca liczba combosów efektownych do red i black suit. Misj? niestety są może trochę monotonne jak ktoś mówił, jak choćby rozwali? jednym atakiem tylu członków gangu, ale są też by zniszczył pił? samochodów gangsterskich strzelających w stacj? paliw, za nim ta wybuchnie. Lub by na czas wybi? chowających się shooterów za nim zastrzelę takich dwóch gości (w tym się zatrzymałem, bo nienawidzę misji na czas).
Jakie? pytania? Piszcie tu, dla mnie ta gra jest świetna, choć oczywiście niedoskona?a...
'There's an old saying: Raise no more devils than you can lay down. My father raised one too many.'
Odpowiedz
rzadlo,Dec 27 2008, 10:20 PM napisał(a):
Cytat:Ja po spaczowaniu mam jeszcze lepiej bo wogóle się gra nie w??cza :/
Jeśli masz pirata to się nie dziwię.
Ja się właśnie dziwię bo miliony gier się ?ciąga i to że są z internetu nie znaczy że są gorsze :P raz się mógł taki niewypa? trafi? ;] ?ciągn? z innego ?ród?a i pomyślimy ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości