Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.daredevil.prv.pl
To Nowa stronka o Daredevilu,jest tam calkiem pusto ale pomyslalem ze na SMO tez sa fani Diabla wiec postanowilem zareklamowac ta strone. Niestety na forum tez jest calkiem pusto wszyscy userzy razem na pisali 3 posty w tym 2 tematy i jedna odpowiedz,Co do strony to sa systematycznie pisane posty,moze wpadniecie? ja i Revan mamy konta.

PS. Mój nick tam to Silent Dark :)

Odpowiedz
Inicjatywa godna uwagi, bo im wiecej polskich stron o superbohaterach Marvela tym lepiej. Bylem pozytywnie zaskoczony designiem. Prosty, ale w kolorystyce Daredevila, a wiec klimatyczny. Jak w przypadku kazdej strony najwazniejsze sa aktualnosci. Konieczne jest wiec pisanie nowosci, najlepiej streszczen i recek, a najbardziej streszczen. Bodajze z nowosci z Daredevila nie wychodzi tak duzo, chyba tylko Daredevil Vol 2, jakies miniserie i ewentualnie goscinne wystepy (aczkolwiek Matt Murdock obecnie jest na uboczu spraw dotyczacych calego uniwersum Marvela). Niestety widze, ze newsy sa dosc stare, czyzby strona juz zostala zapomniana? Dzial filmowy niezle opracowany. Biosów brak, ale pewnie sie to zmieni. Poczekamy czy serwis ruszy z calego i wówczas warto, jak sadze, byloby jakos go wesprzec (reklama, dobre rady itp). Rozumiem jednak, ze rozmawiam z fanem zarejestrowanym na forum Daredevila, a nie twórca strony. Przydaloby sie wiec, by pojawil sie tutaj i powiedzial co ma w planach.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Odpowiedz
Nooo. Podoba mi sie. Gdyby pojawilo sie tam wiecej materialów dotyczacych Daredevila byloby super. Przydalyby sie recki i streszczenia komiksów (na poczatek polskich Essentiali). Jesli strona bedzie sie rozwijac to bede na nia zagladal.

Odpowiedz
Chcialbym dodac ze wlascicielem tej strony jest user którego wszyscy znaja na SMO jak i na DC: Paul

Odpowiedz
Zaszlo chyba jakies nieporozumienie (albo ja cos zle zrozumialem), nie jestem wlascicielem www.daredevil.prv.pl. W zaden sposób nie jestem z ta strona powiazany. Fakt jestem adminem tyle, ze Splinter Cell Centre ;)
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
No to ktos ma taki sam nick jak ty kolego :P

Odpowiedz
Troche wyzej pisano ze tego kolesia znamy na SMO, wiec watpie - literówka i tyle. Admini skasujecie ten post? ;)
Odpowiedz
Ja sie pomylilem :P Jest Paul na forum DC i na SMO...

Ach te wszystkie Pauly! :D

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości