Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony komórkowe
Ja od tygodnia mam SE k510i. Dla mnie spoko
Odpowiedz
Nokia n73 :*
Odpowiedz
Ja mam Sony Ericsson k510i. Narazie mi wystarczy. :)
Odpowiedz
Obecnie Sony Ericsson W800i , całkowicie mi jak na razie wystarcza. Na razie nie zamierzam go zmieniać, przyjemnie też czasami s?ucha? sie na nim MP3
Odpowiedz
Ja mam Noki? 3110c z kart? 2GB. Bardzo fajny i prosty w obs?udze telefon:)
Odpowiedz
Mój fon to Motorola U9
Odpowiedz
Moim pierwszym telefonem była nokia 3330. To samo co 3310, tylko miał jeszcze z neta, z którego i tak nie korzystałem, bo drogo i dodatkowo jedn? gr?. S?ab? z resztą. Pó?niej była Motorola V500, Nokia 6230i i teraz mam 5310 XM. Jestem z niego zadowolony i myśl?, że moim następnym telefonem będzie też jakiś z serii XpressMusic. Fajna jest 5800, ale dosy? droga, więc może jego ta?sza wersja 5530? Zobaczymy.
Odpowiedz
Przedstawie tu swoja "historie telefonów":
Najpierw mialem Nokie 3310.Ale krótko.Nastepnie przesiadlem sie na Nokie 6030.Pózniej dlugo mialem Motorole V500,pózniej Nokie 6020 nastepnie Motorole V3 i Nokie 3110c.Aktualnie mam LG Cookie KP500.Fajny telefonik.
W przyszlosci planuje go wymienic na cos z Wi-Fi i GPSem.
Odpowiedz
Ja z poczatku mialem Nokie (nie pamietam jaka ) , potem mialem Motorole V3 , a obecnie mam LG Shine .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Ja mam Samsung C3050 i mi sie bardzo podoba jak narazie... Dobry aparat i super jakoś? d?wi?ku
Odpowiedz
A ja mam takie pytanko: czy ktoś jest / był właścicielem SE w890i? Myślę nad zakupem tego telefoniku i ch?tnie poczytam co u?ytkownicy mogę mi powiedzieć na jego temat:)

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
Moim pierwszym telefonem był jakiś tam Alcatel, później kolejna klapa Philips. Dalej fatalna Nokia 6030. Jedyny telefon z którego jestem zadowolony to moja obecna Nokia 5300.
Odpowiedz
Sony Ericsson W800i odszedł do lamusa, obecnie Nokia N8. Sprzęt całkowicie spełniający moje wymagania...
Odpowiedz
(23.01.2015 , 13:17)Albertmr napisał(a): Ja korzystam z Idei POP i jestem zadowolona. Jest tanio, a dzięki punktom PROFIT doładowałam koma już cztery razy za darmo po 50zł za każdym razem. Telefonik który obecnie mam to Alcatel OT511 - uwielbiam małe telefony, im mniejszy tym lepszy, ale składanych nie lubie. Wcześniej miałam Motorole T160 a w październiku kupię jakiegoś Simensika kolorowego.
Kurde, Idea POP? Alcatel OT511? Siemens? W którym roku wysłałaś tego postać Big Grin
Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale zygi Smile
Odpowiedz
polecam smartfony Meizu - parametry takie same jak LG czy Samsung, tylko dużo taniej.
Odpowiedz
Ja mam Xiaomi Redmi 3s Pro i spisuje się idealnie. Wszyscy zrozumieli, że smartfony sygnowane chińskim producentem z egzotyczną nazwą nie muszą być złe (a one przecież konkurują z topowymi brandami).
Ja już wiem, jak pozbyć się zaczerwienień na skórze - http://zaczerwienionaskora.pl/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości