Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony scenarzysta
Poniewaz bardzo popularny jest temat ulubiony rysownik, postanowilem zalozyc temat: ulubiony scenarzysta. Piszcie kogo lubicie najbardziej i za co .
Ja zaczne :
- DeMatteis - nie bede kryl, ze glownie za Lowy
- Alan Moore - z "Zabójczy zart"
- Frank Miller - za uczynienie w "Roku pierwszym" z glównego bohatera Gordona .
- Stan Lee - za talent do powolywania na swiat swietnych postaci i tworenia swietnego komiksowego swiata. Teraz wy .
Odpowiedz
Moi ulubieni scenarzysci to:
Bendis za wszystko co zwiazane z Mscicielami,House of M,Secret Invasion,Ultimate Spider-Man ;
Dan Sllot -numery The Amazing pisane przez tego pana sa super,odwala tez kawal dobrej roboty w Avengers Initiactive;
Straczynski-chociaz jego odejscie z TASM nie wypadlo dobrze (One More Day sie klania) to dla mnie on pozostanie jednym z najlepszych scenarzystów piszacych przygody Pajeczaka.
Odpowiedz
Starczynski :) Nie musze mówił dlaczego :)
Ed Brubaker za batmana, kapitana ameryke i uncanny x-men :)
Odpowiedz
Moimi ulubionymi scenarzystami s?:
1.Stan Lee/J. Michael Straczynski.Stan Lee, o tym gości słyszał na pewno każdy, kto uważa się za fana Spider-Mana.Dzięki niemu i jego pomysłom Spider-Man stał się "ludzkim" bohaterem i w ten sposób każdy kto czytał komiks o pająku mógł się z Peterem uto?sami?.
Straczynskiego lubię, ponieważ wprowadziś pewnego rodzaju nowo?? do uniwersum Spider-mana.Nowo?ci? tą było trochę mistycyzmu.W historii "Zmiany, Dosłownie i w przeno?ni" ten mistycyzm był najważniejszym wątkiem.Kiedy Ezekiel nawija? o tych totemistycznych mocach itd, można było poczuł, że czyta się np. Doctora Strange'a a nie Spider-Mana:).
2.J.M. DeMatties.Za doskona?e "Kraven Last's Hunt" oraz za kilka historii z "Clone Sagi".
Jak coś sobie przypomn? to dopiszę.

Odpowiedz
Mike Deodato:Pisze super historie.
Odpowiedz
Mike Deodato to rysownik, ale faktem jest, że świetnie "opowiada" rysunkami mroczne, klimatyczne historie.
Odpowiedz
Sorry.Pomy?ka.
Odpowiedz
Frank Miller;)

Kolejny temat w którym niezwykle ważne jest aby przedstawia? argumentacj?. /rzadlo
Odpowiedz
Moja magiczna piłtka opowiadaczy (kolejność przypadkowa):
Alan Moore - chociażby za takie pere?ki jak min "Zabójczy ?art" (pierwsza jego opowie?? jak? czytałem), "V for Vendetta" czy "Watchmen"
Frank Miller - Przede wszystkim za seri? "Sin City", jak również "The Dark Knight Returns", "Batman - Year one" czy "Daredevil - Man without Fear"
Neil Gaiman - "Sandmany", to jedne z ciekawiej opowiedzianych historii, jakie czytałem (o książkach już nie wspomn?, bo są mega klimatyczne), ze spiderem (poniek?d) to kojarzy mi się jedynie "1602".
Garth Ennis - za czarny humor, przede wszystkim. Normalnie czekam, kiedy ten gość, we?mie się za pisanie historii o Lobo (z zachowaniem podobnej konwencji, jak? zastosować w "Kaznodziei" czy "Punisherze":D)
J.M. DeMatties - nie trzeba chyba fanom Spider-Mana przedstawia? tego gościa. Stachu-Man wymieni? "Ostatnie ?owy Kravena", ja dodam: "śmierć Green Goblina" (u nas SM 10/95):)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
David Micheline ostatnio mnie przyciągnął.Napisać pierwsz? histori? z Venomem narysowan? przez Mcfarlane'a.Klasyka.

Odpowiedz
Roger Stern bo to jemu zawdzięczamy niepowstrzymaną walkę Spider-Mana z Juggernautem, oraz moment w którym ów bohater spotyka chłopca który jest jego najwierniejszym fanem. Ponad to on wprowadził do komiksów postać Hobgoblina. Nowy czarny charakter, który używał urządzeń i surowicy Green Goblina, aby stać się potężnym szefem przestępczości. David Michelinie za wprowadzenie klimatu horroru do komiksów, związanego z pojawieniem się Venoma. Wreszcie JM DeMatteis za Kraven's Last Hunt, tyle i aż tyle. Tom DeFalco bo to on wprowadził ''czarny strój " oraz postać Silver Sable podczas swojej kadencji w Amazing Spider-Man, ponad to współtworzył tak dobrze znane historie jak Maximum Carnage i Clone Sage. Współpracował też przy kilku innych projektach Marvela...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości