Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ
Temat, w którym mozecie zadawac pytania odnosnie Spider-Mana i uniwersum Marvela. Na pytania odpowiada redakcja albo uzytkownicy forum, a wazne wedlug nas pytania beda tak jak na poprzednim forum publikowane w dziale FAQ nalezacym do SMOM.
Odpowiedz
dlaczego dzial "Bohaterowie" musi zostac kurcze zakonczony?
Odpowiedz
Pawciolux,Sep 19 2005, 11:49 napisał(a):dlaczego dzial "Bohaterowie" musi zostac kurcze zakonczony?
Bo chyba opisali juz wszystkich i wrzuca jak skoncza , no nie?
Odpowiedz
Ares_Real,Sep 19 2005, 12:11 napisał(a):
Pawciolux,Sep 19 2005, 11:49 napisał(a):dlaczego dzial "Bohaterowie" musi zostac kurcze zakonczony?
Wszystkich????? Postaci ze Spider-Mana jest 3 razy tyle! Wejdź na spiderfan.org do dzialu z bohaterami!
Odpowiedz
Pawciolux,Sep 20 2005, 09:59 napisał(a):
Ares_Real,Sep 19 2005, 12:11 napisał(a):
Wszystkich????? Postaci ze Spider-Mana jest 3 razy tyle! Wejdź na spiderfan.org do dzialu z bohaterami!
¦LEPY JESTE¦ CZY CO?!?!?!?!? Pisze ze moze zakonczyli opisy , maja je na dysku i wrzuca później jak bedzie caly ukonczony!!Czytaj ze zrozumieniem wyjdziesz na ludzi.........

SPOKÓJ juz. - The fastest Crov alive
Odpowiedz
Mam takie pytanie dotyczace slów Ezekiela. ("Jeden typ przyciaga inny, [...] od samego poczatku czesciej niz ktokolwiek inny byles atakowany przez totemistycznych oszustów [...]") . Czy do tych totemistycznych oszustów zaliczjaja sie Green Gobliny, Hobgobliny i Demogoblin.
Odpowiedz
Tak, wedlug slów Simsa, totemistyczni wrogowie Pajaka sa podobni do zwierzat, przynajmniej tak mozemy odebrac jego slowa. Tak wiec wszelkiego rodzaju Gobliny w jakis oczywisty sposób nie reprezentuja zadnego rodzaju zwierzecia. Tak jak pisalem w jedyn z numerów SMOM, czy falszywy musi byc gorszy? Jak sie okazuje Gobliny, mimo braku totemistycznego pochodzenia nie sa wcale gorsze od wrogów Spider-Mana którzy reprezentuja grupe zwierzat: osmiornice czy skorpiona.

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
Co sie aktualnie dzieje z potomstwem Parkerów?
Wesoły świr
Odpowiedz
Nie wiadomo.
Odpowiedz
Moment, znalezli sie chetni do pisania o potomstwie Gwen i Goblina, a o Parkerach nie ma komu pisac? Paranoja :unsure:
Wesoły świr
Odpowiedz
Jakich Parkerach? O czym mam ci napisac? O tym, ze May Parker (córke) porwal Goblin i najprawdopodobniej ona juz nie zyje. Ponadto to watek, który dotad nie zostal wyjasniony i nalezy do tzw. zapomnianych bledów Marvela.
Odpowiedz
Cytat:najprawdopodobniej ona juz nie zyje.
Dziekuje :)
Wesoły świr
Odpowiedz
No ale w tych roznych alternatywnych komiksach to may parker (mloda ;p) byla ta spider-girl czy cos takiego. : )
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Odpowiedz
Kurt,Dec 3 2005, 13:31 napisał(a):No ale w tych roznych alternatywnych komiksach to may parker (mloda ;p) byla ta spider-girl czy cos takiego. : )
Tak nawet miala wlasna serie, ale ja pytalem o 616
Wesoły świr
Odpowiedz
Jackson,Dec 3 2005, 13:31 napisał(a):
Kurt,Dec 3 2005, 13:31 napisał(a):No ale w tych roznych alternatywnych komiksach to may parker (mloda ;p) byla ta spider-girl czy cos takiego. : )
Tak nawet miala wlasna serie, ale ja pytalem o 616
ma wlasna serie, zaraz 100 numer bedzie
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
Obrazek - moze ktos wie z jakiego komiksu pochodzi ten obrazek. Z tego co ustalilem, autorem jest Mike Mayhew
Wesoły świr
Odpowiedz
Fajny, ale czy to nie jest czasem zwykly rysunek (np. na plakat) bo nie kojarze ani jednego ze znanych mi pajeczych komiksów.
Odpowiedz
Jackson,Jan 15 2006, 12:21 napisał(a):Obrazek - moze ktos wie z jakiego komiksu pochodzi ten obrazek. Z tego co ustalilem, autorem jest Mike Mayhew
To nie z komiksu. To okladka ksiazki pod tytulem "Mary Jane" z ilustracjami Mike'a Mayhewa. (ten rysunek to - tak mi sie przynajmniej wydaje - okladka hardcoverowej obwaluty)

To taka milosna opowiastka ze swiata Ultimate. Z tego co slyszalem dobrze sie sprzedala.
Oprócz tego na amazonie ma niezle recenzje, ale druga czesc tej ksiazki (nazwana poprostu "Mary Jane 2") wydaje sie byc lepsza.
Odpowiedz
Witam mam pytanie otóz powrócilem do nowego hobby czyli Spider-mana i mam pytanie czy sa teraz w kioskach komiksy z Spider-manem ?? Kezeli tak to jakie polecacie ?? Dziekuje !
Odpowiedz
W polskich kioskach nie ma szans, chyba, ze beda jeszcze mieli DK sprzedawane w komplecie za 16 zl... ale szczerze watpie. Jak zachce Ci sie kopsnac do EMPiKu albo innej ksiegarni to mozesz trafic na Venoma (ale kupowac go raczej nie warto...) i Splatana Siec (a w niej samego Pajaczka raczej malo). A jak tesknisz do komiksów z TM-Semic to rozejrzyj sie po antykwariatach albo ocen na Allegro - tam sa zawsze :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości