Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ
Aha czyli w kioskach i Empikach nie ma juz zadnych komiksów z Spiderem ??
Odpowiedz
Cytat:W polskich kioskach nie ma szans, chyba, ze beda jeszcze mieli DK sprzedawane w komplecie za 16 zl... ale szczerze watpie. Jak zachce Ci sie kopsnac do EMPiKu albo innej ksiegarni to mozesz trafic na Venoma (ale kupowac go raczej nie warto...) i Splatana Siec (a w niej samego Pajaczka raczej malo).

Czy ja pisze niewyraźnie?
Odpowiedz
Jesli szukasz orginalnych, amerykanskich komiksów o Spider-man'ie to moge polecic strone WWW.KOMIKSY.COM. Dostaniesz tam komiksy nowe, sprowadzone z USA. Sam tam nabywam ulubione pozycje.
Odpowiedz
Takze zainteresowalem sie pajaczkiem w polskim wydaniu. I mam pytanie do was, jako ludzi siedzacych w tym temacie na dobre. Czy od 2005 roku, az do dzisiaj nie ukazala sie zadna z przygód pajeczaka? Czy to prawda?

PS. Na Allegro juz dostalem caly 95 rocznik. :spider:
Odpowiedz
JAK CHODZI W POLSCE TO WOGULE NIC ZADNYCH AMAZINGÓW NIC NO MOZE W TAKIEJ GAZETCE DLA DZIECIAKÓW CHYBA TO MIX KOMIKS :angry:
Odpowiedz
Dalapon,Jan 31 2006, 17:46 napisał(a):Czy od 2005 roku, az do dzisiaj nie ukazala sie zadna z przygód pajeczaka? Czy to prawda?
Bzdura!!! Na przelomie 2004 i 2005 roku ukazala sie piecioodcinkowa seria "The Amazing Spider-Man" z DK (Dobry Komik). W 2005 roku ukazaly sie dwa komiksy - bardzo fajne zreszta :D Czasem ludzie dawaja cala serie na Allegro wiec przypatrz sie uwaznie.

PS: Ja posiadam cala te serie! :P
Odpowiedz
ALE W OSTOTNIO 2005PO NUMERZE Z SHEDEM NIC NIE BYLO PRZYPOMINASZ SOBIE CZYLI O JAKIE CI CHODZI TE 2 NUMERY CO
Odpowiedz
spider-fan,Jan 31 2006, 18:45 napisał(a):ALE W OSTOTNIO 2005PO NUMERZE Z SHEDEM NIC NIE BYLO PRZYPOMINASZ SOBIE CZYLI O JAKIE CI CHODZI TE 2 NUMERY CO
Tak, chodzi mi o te 2 numery co sie ukazaly w tym roku...
Odpowiedz
Z tego co wyczytalem w bibliografii w 2004 roku ukazaly sie takie oto pozycje

2004

Axel Springer:
Amazing Spider-man 1/04 "Przemiany, doslownie i w przenosni" (DK 18/04)
Amazing Spider-man 2/04 (DK 24A/04)

Spectacular Spider-man 1/04 "Glód" cz1 (DK 4/04)
Spectacular Spider-man 2/04 "Glód" cz.2 (DK 8/04)
Spectacular Spider-man 3/04 "Glód" cz.3, "Odliczanie" cz.1 (DK 14/04)
Spectacular Spiker-man 4/04 "Odliczanie" cz.2 (DK 20/04)

Spiderman 2 - DK Extra (DK 13/04)

O 2005 i 2006 nic nie napisali. Czyzby nie byl ten dzial uaktualniany?

I mam jeszcze jedno pytanko. Czy w komiksach "Spider-Man Serial TV" historie sa dublowane np z Amazing, czy to calkiem nowe historie pajakaś

PS. Rzeczywiscie w 2005 roku ukazaly sie dwie historie z pajakiem
Odpowiedz
Cytat:I mam jeszcze jedno pytanko. Czy w komiksach "Spider-Man Serial TV" historie sa dublowane np z Amazing, czy to calkiem nowe historie pajakaś
komiksowa adaptacja starego serialu ze spiderem
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
W czasie mojego przegladania sieci natrafilem na bios tego oto Hobgoblina który pojawil sie w serii Secret War z 2004-05 r.
Moje pytanie:
Czy ktos wie cos otej serii i o nowym Hobghoblinie?
Odpowiedz
ja naprzyklad nie widzialem tych dwóch komiksów mozecie bardziej przyblizyc ten temat
Odpowiedz
Swego czasu byly wydane cztery numery Spider-man serial TV. Komiks na podstawie popularnego Spiser-man TAS'u. W pierwszym numerze byl Kraven the Hunter, w drugim Octopus, w trzecim czesc pierwsza obcego kostiumu a w ostatnim czwartym druga czesc obcego kostiumu. Slowem to co widziales w kreskówce przeniesione na karty komiksu z minimalnymi zmianami w poszczególnych historiach. Do kazdego numeru byla wkladka gdzie profesor Spider-man uczyl jezyka angielskiego.
To chyba wszystko
Odpowiedz
Wedlug strony marvela numer 91 wyjdzie 8 marca. Ale o 90 nie wspominaja ani slowem. Ktos wie kiedy wychodziś
Odpowiedz
Ultimate Spider-man #90 ma wyjsc jeszcze w tym miesiacu. Zawarte w nim bedzie: zakonczenie historii "Silver Sable", walke Ultimate Spider-mana z Ultimate Vulturem i goscinny wystep Ultimate Iron Mana. :spider:
Odpowiedz
http://www.marvel.com/catalog/showcomic.ht...14&format=comic

widniejaca data to 22 lutego. znalazlem to dopiero w googlach. na stronie marvela rzeczywiscie wydaje sie nie byc zadnego odnosnika do tej informacji.
kresek
Odpowiedz
To co zakonczenie jednej z najlepszych serii (kasowa tez) Marvela ?
Odpowiedz
timgrayson,Feb 11 2006, 18:48 napisał(a):To co zakonczenie jednej z najlepszych serii (kasowa tez) Marvela ?
A uwazasz tak poniewaz... ?
Przeciez nastepne numery sa zapowiedziane wiec nie wiem skad takie wnioski.
Abstrahujac od tego, ze ostatnio USM jest sredni, no numer 89 byl fajny ale wczesniejsze slabe.
Odpowiedz
paul095,Feb 2 2006, 17:38 napisał(a):W czasie mojego przegladania sieci natrafilem na bios tego oto Hobgoblina który pojawil sie w serii Secret War z 2004-05 r.
Moje pytanie:
Czy ktos wie cos otej serii i o nowym Hobghoblinie?
Z Wikipedii wyczytalem to:

W serii Secret War pojawila postac z nowa odmiana kostiumu zwana przez obecnych Hobgoblinem. Wszysko wskazuje na to, ze nowy czlowiek dolaczyl do dziedzictwa Goblinów, ktos kogo nikt nie zna. Wielu fanów uwaza, ze jest nim Drugi Jack O'Lantern (tozsamosc nadal nieznana), który przyjal ten pseudonim, gdy zrezygnowal z niego Jason Macendale na rzecz tozsamosci Hobgoblina.

Jesli znasz nieÄźle angielski to troche informacji masz w tym profilu (plus zdjecie).
Profil Hobgoblina V.
Ale i tak nic o jego tozsamosci sie nie dowiesz.
Odpowiedz
Ja mam tylko drugi numer Spider-man tv z Octopusem :unsure: .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości