Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ
Cytat:Z Hawkeyem chodzilo mi na odwrót. Na Avalon Marvel Comics jest o Ultimate Hawkeye, ale o Hawkeye juz nie.

Aha juz sie poprawiam.

Clint Braton byl sierota. Jako nastoletek uciekl z sierocina i przylaczyl sie do grupy cyrkowej, gdzie pod okiem Swordsmana i Trickshota nauczyl sie strzelac perfekcyjne z luku. Opuscil jednak grupe, kiedy odkryl ze sa oni przestepcami i zainspirowany dzialaniami Iron Mana, postanowil zostac bohaterem. Na poczatku jednak zostal wziety za przestepce, w dodatku zakochal sie w radzieckiej agentce Black Widow, która wykorzystala go do kradziezy technologi Starka. Po kilku bitwach z Iron Manem, w koncu zdecydowal sie zrezygnowac z takiego zycia i wyjsc w koncu na prosta. Zdecydowal sie dolaczyc do Avengers w tym samym czasie co Scarlet Witch i Quicksilver. Pozostal w zespole na wiele lat, w tym okresie przez pewien czas korzystal z czasteczek Pryma i uzywajac pseudonimu Goliath. W pewnym momencie przezyl osobista tragedie, kiedy jego brat zginal z rak Eggheada. Pzniej po Kree-Skrull War, wrócil do dawnego pseudonimu, a po malym konflikcie z Visionem w sprawie Scarlet Witch, zdecydowal sie wrócic do starego kostiumu i zrezygnowal z bycia Avengerem. Po tym wydarzeniu, zaczal dzialalnosc solowa, okazjonalnie pomagajac innym herosom i bedac na krótko czlonkiem Defenders. Po jakims czasie ponownie wrócil do Avengers, wspierajac ich w walce z z Collectorem oraz Kovacem. Jednak decyzja Gyricha, który wtedy byl lacznikiem pomiedzy Avengers a rzadem, zostal odsuniety ze skaladu na rzecz Falcona. Po tych wydarzeniach wrócil do kariery solowej i jako cywil rozpoczal prace w firmie Cross Technological Enterprises. Znalazl jednak czas by ponownie wesprzc swoich przyjaciól z Avengers, podczas wizyty Moondragon oraz starciu z Egghedem, w czasie którego przypadkiem pomscil swego brata, nieumyslnie zabijajac przestepce.

Po jakims czasie Clint spotkal na swj drodze Mockingbird, która odkryla ze firma w której pracuje nalezy do przestepcy Crossfire'a. Wspólnie pokonali zloczynce, zostali para, a po jakis czasie wzieli slub. Po jakims czasie dolaczyli do nowosformowanego West Coast Avengers, a Hawkeye zostal mianowany ich liderem. Mimo nowych obowiazków, znalazl czas by zmierzyc sie ze swym starym mentorem Trickshotem i zainspirowac do dzialania grupe Great Lakes Avengers. Wkrótce potem Mockingbird zostala porwana przez Ultrona, który wykorzystal jej mózg do stworzenia dla siebie zony, Alkhemy. Choc udalo sie ja uratowac, niedlugo potem zginela ona z rak Mephisto, przez co Clint odszedl z zespolu który rozpadl sie niedlugo potem. W czasie ataku Onslaughta, wraz z wielomainnymi herosami zdecydowal sie poswiecic swe zycie w obronie swiata. Jak sie jednak okazalo wszyscy przezyli, za sprawa Franklina Richards'a, który przeniósl ich do wlasnego kieszonkowego wymiaru, skad niedlugo potem wszyscy sie wydostali, wracajac do tego wlasciwego.

Hawkeye na powrót stal sie Avengersem, jednak odszedl ze skaladu zeby objac dowództwo nad grupa zreformowanych przestepców Thunderbolts. W tym czasie mierzy sie z Mephisto ratujac dusze swej zmarlej zony. Dalo mu to pewna stabilizacje, przez co zaczal romansowac z Moonstone. Ostatecznie nic z tego nie wyszlo, a on sam opuscil team po starciu z Masters of Evil. Znowu staje sie Avengerem i zaczyna romansowac z Wasp, niedlugo potem jednak ginie, w wyniku chaosu wywolanego przez oszalala Scarlet Witch. Powraca do zycia w stworzonym przez Wane alternetywnej rzeczywistosci House of M. Kiedy Layla Miller przywraca mu pamiec, ten mimo pewnosci ze zginie, decyduje sie wesprzec Avengers w finalowej batalii o wyzwalonie z falszywego wymiaru. O dziwo udaje mu sie jednak przezyc i na powrót trafia do wlasciwego swiata. Przy asyscie Doctora Strange'a odnajduje Wande, która okazuje sie pozbawiona pamieci. Nie chca niszczyc jej szczescia decyduje sie zostawic ja w spokoju. Niedlugo po smierci kapitana Ameryki, Tony Stark proponuje mu przejecie jego tozsamosci i prace dla rzadu. Po spotkaniu Patrota i nowej Hawkeye'a, rezygnuje jednak z tego tytulu, dodatkowo krytukujac Starka za jego postawe w czasie Civil War. Po powrocie do Stranga, Clint przybiera tozsamosc Ronina i dolacza do dzialajacych w podziemiu new Avengers. W trakcie trwania Secret Invasion, ponownie przezywa smierc swojej zony, gdy odkryta w Savage Landzie Mockingbird okazuje sie Skrullem. Pod sam koniec inwazji, okazuje sie jednak ze Mockingbird zyje. Choc okazalo sie ze tak naprawde wcale sie ze sobanie ozenili, udalo im sie odnowic zwiazek. Po dojsciu do wladzy Osborna, pozostal w New Avengers i otwarie zapowiedzial, iz nie spocznie dopóki nie doprowadzi do jego upadku. Po wydarzeniach z Utopii postanowil skonczyc z nim ostatecznie, dokonujac na ni mpróby zabójstwa. Zostal jednak schwytany i obecnie znajduje sie w zamknieciu.
Odpowiedz
Czy ten Tigershark to ta sama osoba co ten ? Jesli tak, to dlaczego w jenej wersji ma szara skore, a w drugiej juz zwykla (ludzka) ?
Odpowiedz
Z prostej przyczyny: podales strone z jakiegos numeru serii Hulk, której scenarzysta (Jeph Loeb) ma gleboko w powazaniu kontinuum i pisze co i jak chce. W tej samej historii, w której pojawil sie Tiger Shark, mamy przykladowo do czynienia z niebieskoskórym Doctorem Strange. Szkopul polega na tym, ze on juz tak od kilku lat nie wyglada.
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:Czy ten Tigershark to ta sama osoba co ten ? Jesli tak, to dlaczego w jenej wersji ma szara skore, a w drugiej juz zwykla (ludzka) ?

Z prostej przyczyny: podales strone z jakiegos numeru serii Hulk, której scenarzysta (Jeph Loeb) ma gleboko w powazaniu kontinuum i pisze co i jak chce. W tej samej historii, w której pojawil sie Tiger Shark, mamy przykladowo do czynienia z niebieskoskórym Doctorem Strange. Szkopul polega na tym, ze on juz tak od kilku lat nie wyglada.

To jest dobre wyjasnienie i nie mija sie calkiem z prawda, ale nie jest wlasciwe.

Todd arlis alias Tiger Shark zaczynal swa kariere jako zwykly czlowiek-plywak-atleta-w specjalnym kostiumie.

Dzialal tak przez dluzszy czas, do swojego wystepu w Thunderbolts #3, kiedy pojawil sie w rekinopodobnej-zmutowanej postaci. Szczególy jego transformacji, nigdy nie zostaly ujawnione.

No i wtedy zaczely sie schody;

W swym kolejnym wystepie w Defendors (vol. 2) #7, Tiger pojawia sie w swojej normalniej ludzkiej formie, a jedyna pozostaloscia po transformacji, sa jego ostre zeby. Szczególy tego powrotu nie zostaly wyjasnione.

Pózniej na lamah She-Hulk, pojawia sie wsród uciekinierów z wiezienia Big House, ale na powrót jest w swojej zmutowanej formie. ta transformacja równierz nie zostala wyjasniona.

W New Avengers oraz Fallen Son znów ma swoja ludzka forme, nie wiadomo jak.

Natomiast na lamach Ms. Marvel oraz Deadpool ponownie jest mutantem.

Jak widac nie wiadomo czemu raz pojawia sie jako mutant, a drugi raz jako czlowiek, bo zaden ze scenarzystów sie tym nie interesuje. Byy podejrzenia ze sa dwa rózne Tiger Sharki, ale wszystkie Handoobki potwierdzaja ze to jedna i ta sama osoba.

PS
Nie czytam serii Hulk, ale z tego co slyszalem to w tym numerze z Tiger Sharkiem polowa postaci zostala sciagnieta z alternatywnych rzeczywistosci, nie wiem czy to tez sie tyczy naszego rekina.
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedzi :).
Odpowiedz
Ja chcialbym sie dowiedziec : Czy Destroyer nalezy do grupy jak Avengers , Marvel Knight , X Men ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Cytat:Ja chcialbym sie dowiedziec : Czy Destroyer nalezy do grupy jak Avengers , Marvel Knight , X Men ?

Nie jestem pewien o którego Destroyera ci chodzi, ale zakladam ze tego. Ponizej lista druzyn do których nalezal.

All-Winners Squad
Crusaders
V-Battalion
Odpowiedz
Dzieki za info , lecz mój problem ma troche inny charakter . Chodzi o to ze mam go w mojej kolekcji figurek , i nie wiem do której grupy go przydzielic . Czy do Avengers czy Marvel Knights ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Do zadnej? Tak jak zloczyncy w duzej mierze dzialaja solo i nie naleza do zadnych grup. Chociaz ostatnio przez Hooda troche sie to zmienilo, ale:P.

Odpowiedz
Mam takie jedno, krotkie pytanie: czy szpony Daken'a sa z adamantium czy z kosci, czy moze jeszcze z czegos innego ?
Prosze o odpowiedz.
Odpowiedz
Prosze:
http://marvelcomics.pl/index.php?cmd=showC...=D&cat=8784
Odpowiedz
Dzieki Ultimates :).
Odpowiedz
Mam pytanie ile tomów liczy seria "Maximum Carnage"?
"TO NIE JEST COŚ, CO LUBIĘ ROBIĆ... TO COŚ, CO PO PROSTU TRZEBA ROBIĆ" (Punisher)
Odpowiedz
W oryginale mamy 14 zeszytów, teraz dostepne w zbiorczej calosci jako TPB.

W Polsce dostepne za sprawa komiksów wydawnictwa TM-Semic.

Odpowiedz
Dzieki za odpowiedz rzaldo.
"TO NIE JEST COŚ, CO LUBIĘ ROBIĆ... TO COŚ, CO PO PROSTU TRZEBA ROBIĆ" (Punisher)
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczace rysownika Alexa Ross'a.Czy rysowal on kiedys jakies komiksy ze Spider-Manem, a Jesli tak, to prosiębym o napisanie jakie.

Odpowiedz
Jak cos to tylko Marvels.

Odpowiedz
Ok dzieki bardzo.Spróbuje siegnac po Marvels w najblizszym czasie.

Odpowiedz
Nie widziałem tutaj podobnego tematu, więc postanowiłem zało?y?. świat komiksów ze Spider-Manem jest wielki i skomplikowany że trudno się w nim po?apa?. Dlatego zało?y?em ten temat. Nie wiesz czegoś o swoim ulubionych superbohaterze, tutaj możesz zada? pytanie a na pewno ktoś ci odpowie. Jako założyciel tematu sam mam pytanie. Otó? skoro Mephiso jakby "zresetować" świat Spider-Mana, to czy nie powinien również cofn?? śmierci Gwen Stacy... przecież Człowiek-Pająk teraz jakby spotyka wszystkich od nowa, więc czy śmierć Gwen Stacy powinna chyba był "anulowana".
Odpowiedz
Nie spotyka ich od nowa. Mephisto skasować ma??e?stwo Parkera i MJ a wtedy Gwen już dawno była martwa wiec nie mogęa wróci?.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości