Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ
Wedlug mnie glównym wrogiem Daredevila jest kingpin. O ile dobrze kojarze zanim walke z kingpinem zaczal spider to daredevil juz spory czas z nim walczyl, szukal dowodów aby wsadzic go za kratki no i zemscic sie za smierc ojca. Jesli cos skopalem to mnie poprawcie :D
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
OK mam pytanie. Podobno w minserii Black Cat: Evil That Men Do narodzil sie nowy Mysterio. Ja nie czytalem tego komiksu wiec czy ktos moze mi przyblizyc postac tego calego Mysterio III? :ph34r:
Odpowiedz
Prawie nic o tym Mysterio nie wiadomo. Nosi bandaze na twarzy i brakuje mu jednej nogi. Z tego co on sam mówil to nigdy nie bedzie wygladal tak jak kiedys. Jego cel to zabic Spider-man'a i Black Cat.
Odpowiedz
Nie wiem, czemu udzielacie niepelnych informacji naszemu dobremu userowi Paulowi. Tozsamosc Mysterio III jest znana. Od Fiska kupil kostium Francis Klum, mutant o zdolnosciach teleportacji, który pojawil sie w miniserii Spider-Man/Black Cat: Evil That Men Do.

Pozdrawiam.

PS. Mysterio III jeszcze nie zaliczyl swojego pierwszego wystepu.
Odpowiedz
Czytam sobie biografie Normana Osborna / Green Goblina (mój ukochany :D :P)...
No wiec czytam, czytam i dochodze do pkt. gdzie jest wzmianka o Zakonie Goblinów ...
Co to takiego ? Wiem ze nalezal do niego Norman, ale pozostale trzy Gobliny to juz
chyba nie ? (nie wspominajac juz o Hobgoblinie :P).
Moze mi ktos to wytlumaczyc :) ?

Odpowiedz
Temat zamykam. Takie pytania zadajemy w temacie FAQ (w kanale Serwis na Forum). Na przyszlosc pamietaj.

A co do pytania. Zakon Goblinów to organizacja, która powolal Norman Osborn, dokonujac reform w organizacji Scrierów. Krótko mówiac, przeksztalcil Stowarzyszenie Scrierów w Zakon Goblinów, poniewaz Scrierowie nie wywiazali sie ze swojego zadania. Usunal, tych co go zawiedli, a ci co pozostali zmienili stroje Scrierów na kostiumy Goblinów. Na czele Zakonu Goblinów stanal Lord Goblin, czyli wlasnie Norman Osborn. A za swojego zastepce chcial miec Petera Parkera, ale pranie mózgu na Spider-Manie zakonczylo sie porazka.

Co sie dzieje obecnie z Zakonem? Ciezko powiedziec, bowiem po miniserii Spider-Man: Revenge of the Green Goblin, niewiele o tej organizacji wspomniano. Byc moze dziala nadaj, a jej czlonkowie sa agentami Osborna.

Za 3 dni przeniose posty do tematu FAQ.

Pozdro
Odpowiedz
Mam pytanko w jakim odcinku byl ben reilly i carnage ze sie polaczyli nie wiem jak to opisac ale jak pamietam bylo tam duzo rodzajów Spider-Manów pomocy :)
Odpowiedz
W dwóch ostatnich odcinkach serialu wystepuje Railly (64 oraz 65) pt. Spider Wars, Chapter I: "I Really, Really Hate Clones" i Spider Wars, Chapter II: "Farewell, Spider-Man".
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Sluchajcie mam pytanie dotyczace miniserii Beyond:
Czy Gravity definitywnie zginal w Beyond #6? :huh:
Odpowiedz
Czy ktos mnie moze uswiadomic co sie dzieje z Venomem? Czytalem komiks w którym Eddie podcial sobie zyly, ale potem doszly mnie sluchy, ze jednak przezyl. Ale czy symbiot do niego powrócił Bo szczerze ten nowy Venom nie przypal mi do gustu.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Tak Venom podcial sobie zyly, ale to nie oznacza ze umarl [prawdopodobnie to on widziany byl w szpitalu w jednym z nowszych amazingów (numer w którym peter sie zdemaskowal) pod nazwiskiem Edwin Brock] ponadto czytalem informacje w jednym z amerykanskich magazynów, ze ma niedlugo powrócic i zmierzyc sie z Garganem :D a ma to miec miejsce podobno w komiksie Thunderbolts ( seria ta bedzie streszczana na naszej stronie)
Odpowiedz
Czy Humberto Ramos narysowal jakas okladke do Civil War? Mój kumpel twierdzi, ze takowa widizal z Wolverinem.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Tak. Ramos narysowal wszystkie numery tie-in dotyczace Civil War w komiksach Wolverine.
Odpowiedz
O ile w Spider-Manie rysunki wychodzily mu jako tako ,o tyle od Wolverine`a powinien sie trzymac z daleka :angry:
Odpowiedz
Sory ale czy ciotka spidera zyje czy nie????
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Witam. Mam pytanko czy sa wogóle sprzedawane u nas w Polsce jakies komiksy ze Spiderem ?
Odpowiedz
Cytat:Sory ale czy ciotka spidera zyje czy nie????
Sorry ale to pytanie powinno byc zadane w dziale FAQ. :huh:
Odpowiem jednak na pytanie: Na chwile obecna Ciocia May znajduje sie w swiecie zywych. :ph34r:
Odpowiedz
Cytat:Witam. Mam pytanko czy sa wogóle sprzedawane u nas w Polsce jakies komiksy ze Spiderem ?

Obecnie wydawany jest spin-off Spider-Mana - 18 numerowa seria "Venom" przez Mandragore oraz Essential Spider-Man - zbiór czarno-bialych przedruków oryginalnych, amerykanskich komiksów (pierwszych komiksów z serii "Amazing Spider-Man"). Venom ukazuje sie róznie - raz w trybie miesiecznym, a raz w dwumiesiecznym. Essential zas wydawany jest co roku (dotad ukazal sie 1 numer, o którym mowa na glównej stronie SMO).

I prosba PYTANIA zadawajcie w tym TEMACIE - FAQ. Te, na które ja odpowiedzialem oraz te, na które odpowiedzial Paul, byly zadane w odzielnych tematach. Przenioslem zarówno pytania jak i odpowiedzi do tego tematu. Taka rada na przyszlosc.
Odpowiedz
MAM PYTANIE CO ZBIOSAMI CZLONKÓW NEW AVANGERS MAM NA MY¦LI NOWY I STARY SKLAD
Odpowiedz
Mam pytanie proste którego wydany bedzie tasm 538 bo na jednych pisza ze 31 stycznia a na drugich 21 lutego to którego wkoncu prosilbym o odpowiedz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości