Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.29 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ
mati,Jun 1 2007, 10:16 PM napisał(a):Niestety niema tu mojej.
Nie rozumiem? Jakiej twojej? To znaczy jakiej konkretnie?
Odpowiedz
Bylem dzisiaj w centrum komiksu kupic tom I 1602 (za dzien dzieckowe pieniadze). A tu patrze lezy sobie na jednym stoliku CA #25. Nie mam pojecia który to reprint, poniewaz nie kupilem go tylko zarezerwowalem. Okladke mial taka troche w stylu tej z Falen Son.
Odpowiedz
Wie ktos z was moze cos o Doctorze Octopusie III??? Ja dzis przez przypadek trafilem na ta nazwe :blink: .

Moze macie jakies zdjecia lub skany z nim???
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
deadpool92,Jun 12 2007, 10:21 PM napisał(a):Wie ktos z was moze cos o Doctorze Octopusie III??? Ja dzis przez przypadek trafilem na ta nazwe :blink: .

:P
Odpowiedz
pod koniec filmu Spider-Man 3 sandman sie rozpadl czy on zyje :blink:
Odpowiedz
Cytat:Wie ktos z was moze cos o Doctorze Octopusie III??? Ja dzis przez przypadek trafilem na ta nazwe  .

http://www.spiderfan.org/characters/images...e/carlyle01.jpg

http://www.spiderfan.org/characters/images...e/carlyle02.jpg

http://www.spiderfan.org/characters/images...e/carlyle03.jpg

http://www.spiderfan.org/characters/images...e/carlyle04.jpg

Wlasciwe nazywa sie Carlyle. Jest nieoficjalnie nazywany Doctorem Octopusem III. Nieoficjalnie bo On sam tak sie nie nazywa i nikt sie do niego tak nie zwracal.

O ile dobrze sie orientuje to dzialal w Los Angeles, gdize byl pracownikiem firmy CEO i w niej zrobil kostium na wzór Dr. Ocka.
Odpowiedz
Coz jest nie tak z tymi linkami , wiec moze byc je poprawil ;)
Odpowiedz
Tutaj na samym dole sa te obrazki.
Odpowiedz
Wow! Nie wiedzialem, ze istnieje Dock Ock 2. Niezle wie ktos w jakich komiksach wystepowalę
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Cytat:Wow! Nie wiedzialem, ze istnieje Dock Ock 2. Niezle wie ktos w jakich komiksach wystepowalę

Owszem jest, nazywa sie Carolyn Trainer. Jest córka przyjaciela Scarlet Spider'a - Seward'a Trainer'a i uczenica Otto. Przejela jego tytul, po smierci Octavius'a z rak Kaine w Spectacular Spider-Man (Vol. 1) #221.
Fotka

Po raz pierwszy pojawila sie w Amazing Spider-Man #406(w Amazing Spider-Man #405 bylo widac tylko jej "cien").

Po odrodzoniu swego mistrza, Trainer zrzekla sie tytulu Dr. Octopusa i zaczela dzialac jako Lady Octopus.

Wystepy Doctora Octopusa II:

Amazing Spider-Man (Vol. 1) #405(cameo)
Amazing Spider-Man (Vol. 1) #406
Amazing Spider-Man (Vol. 1) #425-429
Spectacular Spider-Man (Vol. 1) #229
Spectacular Spider-Man (Vol. 1) #232
Spider-Man (Vol. 1) #62(cameo)
Spider-Man (Vol. 1) #63
Amazing Scarlet Spider #1-2
Spectacular Scarlet Spider #1-2
Scarlet Spider #1-2
Web Of Scarlet Spider #1-2
Spider-Man Unlimited #18

Jako Lady Octopus:
Secret War #3-5
Odpowiedz
Czy ktos z was moze mi powiedziec, z jakich polskich numerow TASM skladala sie Maximum Clonage??? :rolleyes:
Odpowiedz
Czy X mani tez sa stworzeni przez marvela? Ogladalem kiedys spider - mana i byli tam z nim X mani. Odpowiedzcie na moje pytanie i podajcie jakies strony (polskie) o X manach i forum.

PS : WIELKIMI KROKAMI WKRACZAM W SWIAT MARVELA ;)
Odpowiedz
Tak X-men sa z Marvela.
X-Men Avalon-Najlepsza Polska strona o X-men.
Odpowiedz
Czy podczas "Ostatnich Lowów Kravena" Spider nosi czarny kostium czy kosyium symbionta?
Odpowiedz
deadpool92,Jun 17 2007, 12:30 AM napisał(a):Czy ktos z was moze mi powiedziec, z jakich polskich numerow TASM skladala sie Maximum Clonage??? :rolleyes:
sa to 3 ostatnie nr wydane w Polsce o ile dobrze pamietam. 10/1998 11/1998 12/1998 wejdz http://pl.wikipedia.org/wiki/Spider-man_%2...iks_TM-semic%29 tu sa wszystkie nr jakie byly wydane w Polsce wraz z tytulami.
Odpowiedz
deadpool92,Jun 20 2007, 01:56 PM napisał(a):Czy podczas "Ostatnich Lowów Kravena" Spider nosi czarny kostium czy kosyium symbionta?
Jest to czarny kostium, uszyty z materialu.
Odpowiedz
Co to jest papier kredowy???
Zostal moze uzyty w jakis seriach z pajakiem? (The other, New Avengers, TASM)???
Odpowiedz
Jest to papier do drukowania obrazków lub zdjec. Jest sliski w dotyku. Nie jest to papier fotograficzny. jak bedziesz w sklepie to poszukaj "photo quality ink jet". Nie drukuje sie na nim komiksów. Bez problemu kupisz go w Electro Wordzie.
Opakowanie jednego z takich papierów:
Odpowiedz
Czemu Eternity jest uznawany za wroga Dr. Strange?
Odpowiedz
Czy ktos mnie moze sprostowac?

Czemu w Polsce Venom pojawia sie w 92 roku a Ostatnie lowy Kravena sa wydane w 94? Przeciez w oryginale bylo inaczej?

I jeszcze jedno... W ktorym komiksie (przed TASM #315) spider pozbywa sie symbionta?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości