Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Theft Auto (GTA)
Sorry za posta pod postem, ale dawno tu nikt nie pisal ;). Czy to prawda, ze w GTA IV jak sie "to" robi z prostytutka na trawniku to to widac? :P, bo w innych czesciach to sie tylko samochod trzasl i to wszystko. Tu jest dowod. Filmik przewincie na czas 0:36 i zobaczcie co robi Niko z prostytutka na trawniku w calkiem niezly wozie :D.
Odpowiedz
Z tego co slyszalem to mozna i nie jest to ocenzurowane jak w San Andreas ;). Nie jest to zbyt mily widok widziec wirtualny seks. Jest to raczej chore wiec nie wypowiadam sie juz na ten temat i nawet wole nie patrzec na ten film :P.
Odpowiedz
Tak, widac jak baraszkuja, sa nawet 3 opcje do wybrania :P Ale szczerze? Jak gralem w GTA to dopiero po jakims tygodniu przypomnialem sobie o tych paniach, jest o wiele ciekawszych rzeczy do robienia niz podgladanie Nico =)
Odpowiedz
A wiecie ze to gra od 18 lat ? Nie wydaje mi sie zeby wszyscy którzy sie tutaj wypowiadaja jako " fani GTA " sa juz po 18 :P

A co do wirtualnego sexu... To jest zalosne ;]
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi sie ta fizyka i krycie za oslonami :D. Dzis uderzajac w taksówke, która wybuchla moglem podziwiac widok biegajacej, palacej sie kobiety krzyczacej do tego "Oh shit, oh shit!!!". Grafika jest dobra. Buduje niezly klimat w grze. Az chce sie grac :D.
Odpowiedz
Fred Mord- ty to masz fajnie. Ja musze czekac na wersje PC <_< .
Odpowiedz
Wersja na pc juz 18 listopada!!!!(przeczytalem w clicku!)
Odpowiedz
Co za zbieg okolicznosci, ze ja tez przeczytalem o tym w Clicku...
Ps.Sorki za tamten glupawy link.
To byl glupi zart.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
UWAGA! Musze to napisac! To nie jest zart! Wymagania sprzetowe GTA IV juz znane! A przynajmniej zalecane. Info z GTAsite.pl:

Na stronie gamesforwindows.com, a dokladniej w profilu GTA4, pojawily sie informacje dotyczace zalecanych wymagan sprzetowych czwórki.

System operacyjny: Windows XP SP2
Procesor: Dual Core (Intel Pentium D lub lepszy)
Pamiec RAM: 2GB
HDD: 18GB wolnego miejsca na dysku
Karta graficzna: 512MB, obsluga Direct3D 10 lub Direct3D 9 i Shaderów
Naped: DVD-ROM Dual-Layer (dwuwarstwowy)

Chcialbym jeszcze raz poinformowac wszystkich zdesperowanych fanów serii, ze sa to zalecane wymagania sprzetowe, a nie minimalne...

Na moim sprzecie raczej pojdzie na srednich :P. Przypomne moj sprzet:

System operacyjny: Windows XP SP2
Procesor: Intel Core 2 Duo Dwurdzen 2.66 GHz
Pamiec Ram: 2GB
HDD: Tu nie ma sie co martwic :D. 300 GB
Karta Graficzna: 256 MB (GeForce 8600 GT), Direct3D 9, Shader Model 3.0
Naped: Dwuwarstwowy

Nawet na moim sprzecie na srednich moze sie ciac. Ale cóz...czekamy jeszcze na minimalne wymagania sprzetowe. Mozliwe, ze beda mniejsze niz te Crysis'owe!
Odpowiedz
Co to jest Direct3D?
Pierwszy raz cos takiego slysze.
Zawsze bylo DirectX.
Mam nadzieje, ze pójdzie na moim sprzecie:
System:Windows XP SP3
Procesor:AMD Phenom 9600 4x2.3 GHZ
RAM:4 GB(na razie mam 2 GB ale po urodzinach bede mial 4 GB :D )
HDD:znajdzie sie miejsce.
Karta graficzna: na gwiazdke dostane Ge Force 9600 GT lub 9800 GT
Naped: Nie wiem(Jaka to jest dwuwarstwowa, znaczy ile razy?).
Bede musial i tak miesiac poczekac, bo na mojej karcie obecnej Ge Force 6150SE tna sie nawet gry co wymagaja Ge Force 6600(lekko, ale tna), a ta co podalem bedzie dopiero na gwiazdke
;)

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Direct3D to moduly DirectXa odpowiedzialne za generowanie grafiki 3D. Kazda dzisiejsza gra oparta o DXa wydana na PC oraz Xboksa i Xboksa 360 wykorzystuje wlasnie Direct3D. Z innych modulow graficznych jest tylko DirectDraw, odpowiada za grafike 2D.
Podsumowujac, nie mam pojecia dlaczego w wymaganiach widzimy Direct3D, bo nie da sie tego zainstalowac osobno, tylko i wylacznie z calym pakietem DirectX. Wiec prawdopodobnie Altair sie pomylil przepisujac te wymagania.
Odpowiedz
zygmoont,Sep 16 2008, 01:01 PM napisał(a):Wiec prawdopodobnie Altair sie pomylil przepisujac te wymagania.
Nie przepisywalem tych wymagan. Skopiowalem z GTASite.pl ;).
Odpowiedz
Pare dni temu przeszedlem chyba najlepsza i najtrudniejsza misje w czwórce...czyli napad na bank z piecioma gwiazdkami na karku, a potem ucieczka z kumplami ulicami LC i metrem :D. Przechodzilem kilkanascie razy ale warto bylo ^^.
Odpowiedz
Fred_Mord wiesz mi nie byla moze najtrudniejsza jedna z najtrudniejszych bo te paly dosc namiataly.Jak tam spotkaliscie polaków bo ja tak.Babka do mnie mówila jak ja pchnalem "glupi jestes? uwazaj!"
Odpowiedz
Po polsku to pwoiedziala?
Nie gadaj.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Altair_Fan,Sep 13 2008, 05:01 PM napisał(a):UWAGA!  Musze to napisac! To nie jest zart! Wymagania sprzetowe GTA IV juz znane! A przynajmniej zalecane.
Znalazlem dzisiaj na GTASite.pl (zagladam tam kilka razy w ciagu dnia :D) ciekawa nowinke... otóz:

Cytat://Edit: Ta informacja zniknela ze strony GamesForWindows. Zamiast tego widzimy jedynie "Coming Soon". Czyzby przedwczesna aktualizacja czy to byly wymyslone wymagania?

Ten //Edit byl dolaczony do newsa, w którym byly podane zalecane wymagania sprzetowe GTA IV na PC. Czyzby gamesforwindows.com zrobil fanom glupi zart? Te wymagania byly prawdziwe? Czy zmyslone przez GFW? Jesli to byl zart to wcale nie byl smieszny! Zrobili falszywa nadzieje fanom! <_<.
Odpowiedz
Daniel121096,Sep 16 2008, 08:27 PM napisał(a):Po polsku to pwoiedziala?
Nie gadaj.
Tak, tak gadaja po polsku mozesz wierzyc Daniel ;]. Ja spotkalem sie tylko z wyrazem "debil", ale jest wiele filmów przedstawiajacych gadanie po polsku. W jednym radiu vladivostok fm chyba czasem mówi kobieta "Jestem Christina z Polski i uwielbiam ta radiostacje!".
Odpowiedz
Fred_Mord,Sep 18 2008, 06:05 AM napisał(a):ale jest wiele filmów przedstawiajacych gadanie po polsku.
Tak. Sa filmiki chocby na YouTube ;) np.

"EJ Jestes Glupił!
"CO TO K***A JEST?!
oraz cos typu
"Wkurzanie przechodnia"
Odpowiedz
A oprócz polskiego (no i oczywiscie angielskiego) wystepuja w grze inne jezyki??
Odpowiedz
TIGER444,Sep 20 2008, 09:41 PM napisał(a):A oprócz polskiego (no i oczywiscie angielskiego) wystepuja w grze inne jezyki??
Mysle, ze Polacy nie zostaliby az tak wyróznieni xP Zreszta na jednym z filmików slychac bodajze rosyjski.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości