Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recenzje redaktorów
Wspólnie z jednym z redaktorów zastanawialismy sie co sadzicie o naszych recenzjach. Co wam sie podobał A co nie? Czego oczekujecie od naszych recenzji? Co byscie proponowali? Jakie macie uwagi? Czego chcielibyscie wiecej czytac, a czego mniej w recenzjach?
Wszelkie uwagi prosze o odnoszenie do poszczególnych redaktorów (dotyczy obecnych redaktorów SMO, którzy wciaz pracuja nad strona).

P.S. Prosze by uzasadniac swoje wypowiedzi.
Odpowiedz
Chcialbym nadmienic, ze nie chodzi nam o ranking - kto jest najlepszy, kto najfajniej pisze, ale o konstruktywne krytyki. My krytykujemy komiksy i chcielibysmy, zeby nas tez skrytykowano. :venom: Chcemy ewoluowac, a do tego potrzebujemy Waszej pomocy. I nie piszcie prosze, ze komus sie cos podoba lub nie, i bedzie to argumentowal: "Bo tak"
mam nadzieje, ze przylaczycie sie do dyskusji :venom:
Odpowiedz
Nigdy nie mialem zarzutów do waszych recenzji.I zawsze uwazalem ze to najprawdziwsza profesjonalna internetowa strona o Spider-Manie.Chociaz czasami sie dziwie ze wieszacie laury na pewnym komiksie a i tak dajecie mu 5 pajaczków a nie 6.To czasami tez dziala w druga strone, nie raz mi galy wyszly kiedy komiks zasluguje na 0 pajaczków i tak dostaje 2 lub 1 pajaczków.Wiecej zarzutów nie mam.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości