Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sygnaturki
Morpheus pozwolisz że dzisiaj ci podaruje "Housowe" wyroby, bowiem obecnie nie mam nic w komputerze z Sandmanem;).
A że ostatnio jestem zapale?cem jeśli chodzi o ten serial mam od cholery tego w folderach i tym podobnych.

Nie martw się nikomu nigdy tego nie zrobić w sygnaturce, to od dzisiaj twój tytuł!:).

I jeszcze dwa Awatary...

Odpowiedz
Jeśli istnieje szansa , też bym chciał coś z Housem . Oczywiście , jeśli to nie kłopot .
I czy mógł bym został fanem numer 2 ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Chester niech będzie, fanie numer dwa:P
Ale? jutro wszystko, dziś zm?czony jestem;). Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
?o? jestem wzruszony dzięki:)Dla mnie rewelacja:)Już umieszczam na honorowym miejscu. Dziękuję. Dobrze wiedzień, że na naszym forum jest coraz więcej fanów Housa:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Mr. B ?
Czy mógłbył zrobić dla mnie sygnaturk? Jokera z Batman: The Animated Series ?
Najlepiej taką, gdzie stoi on z boku, powiedzmy po prawej stronie, a po lewej jest miejsce na wpisanie nicku czy może jakiegoś cytatu ?
Coś tak jak w przypadku dr. House'a dla Morpheusa:)
Oczywiście nie traktuj tego, jako wymagania, tylko po prostu drobne podpowiedzi w razie jakiś zawaha?...;)

Drodzy Admini, co się stało z moją sygnaturk? klaszcz?cego Jokera ? Bo zauważyłem, że znikn??a... Jak o?ówek (How about a magic trick ?);)
Odpowiedz
Również kocham kreacje Pana J. z "Batman: The Animated Series"!:).
Zaryzykowałem i również coś ci zmajstrowałem z "The New Batman Adventures". Mam nadzieję ze ci się spodoba:

Odpowiedz
Znowu pokazałe? klasę Panie B. najlepsza jest chyba ta z New Batmana świetnie stonowana i wycieniowana:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Panie B sygnaturki naprawdę są świetne !
Nie mogę powiedzieć, która najbardziej mi się podoba, bo cię?ko mi oceni?;)

Jednak na ostatniej chyba za dużo Gooralków;)
żeby ją wstawił, musiałbym był także fanem swojego nicku ;p
Odpowiedz
Zg?aszam się po raz kolejny do pana B.

Sygnturki z ultimate, amazinga (Komiksu), terrego dodsona sygnaturki Black Cat bym prosil.

P.s PW napisałem dużo wcześniej do ciebie;)
Odpowiedz
BlackCat, ja na razie podsy?am ci dwie sygnaturki i awatar;).

Odpowiedz
A czy ja dostan? dzisiaj sygn? z Housem ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Kapitalne, teraz mam w czym wybiera?, jeszcze tylko z amazing spidermana i dam tobie spokój;)
Odpowiedz
Chester, BlackCat, jutroB).
Odpowiedz
To skoro już zostałe? forumowym sygnaturotwórc?, to i ja chciałbym Ci? prosię o sygnaturk?, a raczej banner. Chodzi mi o banner o wymiarach 400 x 50. Chcę aby na bannerze umieszczone były motywy ninja i filmografi (tasiemka, kamera czy coś w ten dese?). Napis na bannerze "Studio filmowe" (i najlepiej to pod nim) "GOLDEN STARS", a gdzień na dole napisane ma?ymi, lecz widocznymi, literami "www.golden-stars.xt.pl
To jak, dasz radę? ^^

I jeśli jeszcze można to jakąś sygnaturk?, będąc? odświećon? wersję mojejej sygnaturki, czyli "Jestem Spider-Man'em, który nie umie chodziś po ?cianach" ze Spider-Man'em z serialu animowanego "The Spectacular Spider-Man". Jeśli podjębył się tego zadania to umieszczając gdzień mój podpis opu?? literki i zostaw samo "G?dziu".

Z góry dzięki ^^
Odpowiedz
G?dziu, to dla mnie zaszczyt robić bannery dla twórcy Niesamowitego Spider-Mana!
Jutro zabior? się do roboty. Mam nadzieje że przypadn? ci do gustu. A chcesz też awatar? jeśli tak to jakiś
Odpowiedz
Hehe, dzięki.
A avka nie chcę. Ten co mam teraz zrobiła mi moja baaaardzo dobra znajoma i mam do niego sentyment ^^
Odpowiedz
Panie B. robisz naprawdę zar?biste sygnaturki.Czy mogę cię prosię, żebył zrobić dla mnie sygnaturk? przedstawiając? Scarlet Spidera, najlepiej, żeby był na niej widoczny mój podpis.Jeśli zajmujesz się też avatarami to za avatar ze Scarletem też byłbym ci wdziśczny.
Z góry thx.

Odpowiedz
G?dziu ?ap sygne!

Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem ci te bannery... jeśli źle to powiedz mi co konkretnie.

Odpowiedz
A moja sygnatura ?
Odpowiedz
Przepraszam Chester ale to już moje ostatnie, robić sobie urlop na 10 lat:P.

Daniello32 trzymaj ch?opie:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości