Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smierc Spider-Mana...
Eee, jeszcze nikt nigdy żadnego herosa nie zabi? na zawsze. No chyba, że Captain Marvel. Superman wróci?, Captain America teraz powraca, Batman żyje, itd. A Spidey już raz był martwy... przez jeden numer.
Odpowiedz
Joe napisał(a):Pomys? pewnie dla większości forum, będzie głupi i kontrowersyjny, ale cóż, ja tak to widzę :>.

Spider-Man cieszy się popularności? już ponad 40 lat i nie zapowiada się na jakąś gwa?town? zmian? w tym temacie. Twój pomysł to jednak praktycznie to samo co mamy w komiksach ze Spider-Girl. Z tym że tam są faktycznie "inne" te historie od tych znanych z ASM, bo mamy do czynienia z córk?, a nie z synem. Poza tym w Marvelu czas leci bardzo, bardzo wolno, a chyba nikt nie miałby ochoty czytał przygód 2-letniego Spideya:P.

Odpowiedz
Cytat:Zapewne kiedyś i tak wróci? by Peter i sprawy wróci?y by do starego stanu,

Cytat:Eee, jeszcze nikt nigdy żadnego herosa nie zabi? na zawsze.

;)

Cytat:Poza tym w Marvelu czas leci bardzo, bardzo wolno, a chyba nikt nie miałby ochoty czytał przygód 2-letniego Spideya

Tak po prawdzie, to chodziło mi oto że syna można by już wprowadza?. A czas w komiksach faktycznie bardzo wolno leci, ale może przyspieszy?:D
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Masz racj? Joe, ale mogę zrobić taki zabieg, że czas leci wolno, a syn rośnie szybko ;p
Odpowiedz
A ja se to tak wyobraćam:

Na spideya napada jakiś symbiot i nie umie już powrócił do postaci parkera.

Potem ten symbiot leci z parkerem w kosmos symbiot w końcu wypuszcza petera który skończy? już 70-tke i lecie w kosmosie aż zamarznie.

Troche głupie ale taka prawda.B)
Devil is carnage.
Bigg Daddy is VENOM.
AND NOW THIS...Spiderman,is SUPERHERO!!!

Wszelkie prawa autorstwa zastrzerzone.Copyright©.
Bo jak nie to wpier...!!!
Odpowiedz
Wyjątkowo głupie, faktycznie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości