Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowity Spider-Man
Zobaczy sie kto kogo zagra. Na pewno nowym aktorem bedzie Fred Mord.
Odpowiedz
Gadziu mi powiedzial, ze moja nastepna rola to prawdopodobnie ma byc narzeczona Kravena :D

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Prawdopodobnie o ile nam sie uda zdobyc,lub wykonac Krevena. Ale mam pomysla na odcinek z nim :lol: Nic tylko siadac i robic. Ale niestety jest cos takiego co mnie ogranicza. 2 rzeczy:
-za prad sie placi niestety
-szkola(O.M.G)

Pokazalem dzisiaj osobie odcinek i ona nie ogladala Spider-mana tylko gry aktorów. Stwierdzila,ze jest troche za malo emocji w tekstach, wiec musimy sie bardziej postarac panowie i przyszle panie(o ile jakies sie znajda :D )

A wedlug was, forumowiczów jak to bylo z aktorami?
Odpowiedz
Zrób jakies odcinki z goscinnymi wystepami Punishera i Daredevila.
Odpowiedz
Gadziu1115,Sep 16 2008, 10:08 PM napisał(a):A wedlug was, forumowiczów jak to bylo z aktorami?
Mi sie tam podobalo. Wiadomo, ze nie jestescie zawodowymi aktorami, wiec nie mam tu jakichs Bóg wie jakich wymagan. I tak jak na zwyklych ludzi, nie zwiazanych z aktorstwem bardzo dobrze ;) . Jest uczucie realizmu, a to najwazniejsze.
Odpowiedz
saito,Sep 17 2008, 05:44 AM napisał(a):Zrób jakies odcinki z goscinnymi wystepami Punishera i Daredevila.
Z Daredevil'em odcinek jeszcze nie jest planowany, ale Punisher pojawi sie w jednym z pierwszych odcinków.
Odpowiedz
super serial z niecierpliwoscia czekam na kolejne odcinki pozdro :spidey_poland:
Odpowiedz
Gadziu, masz w planach odcinki z carnagem lub electro??Przyszlo mi do glowy,ze wlasnie ich moge zagrac.

Odpowiedz
Dobrze danielo32. Electro jest twój. Carnage zajety.
Odpowiedz
Co do samego odcinka, musze powiedziec ze nieco sie zawiodlem. Glosy aktorów... nie sa zle, ale glówny problem to brak ekspresji w nich, co z kolei jest wywolane mówieniem po cichu. Ja rozumiem ze mozna sie wstydzic przy innych domownikach, ale bez glosniejszego mówienia ani rusz.
Odpowiedz
Dlatego moja rola w filmie ma sie opierac nie tylko na podkladaniu glosu Human Torchowi, ale i pewnej pomocy przy filmie, jesli sie tylko Gadziu zgodzi.
Odpowiedz
W serialu <_<
Prace nad drugim odcinkiem zostaly rozpoczete. Puki co mam ponad minute nowego epizodu. I mam pytanie. Czy chcielibyscie zobaczyc juz Gwen, czy wsadzic ja kilka epizodów pózniej?
Odpowiedz
Ej, ja glosno mówilem <_<
A co do Gwen, to moze byc juz teraz.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Ludzie potrzebnych jest 2 aktorów waznych dla drugiego epizodu i ogólnie calego serialu.
Potrzebuje aktorów, którzy wcielili by sie w role:
a ) Sandmana
b ) JJ

Jesli ktos czuje sie na silach zagrac (szczególnie chodzi o JJ) prosze zglaszac sie pod numerem gg: 1243385
Sandman gra tu glównego bossa natomiast JJ pojawia sie w jednej scenie.

Edit:
Znalazl sie aktor do roli Sandmana. Wciaz jednak poszukuje kogos do roli JJ.
Odpowiedz
New Edit!
Odpowiedz
Mam pytanie. Czy wszyscy twórcy Niesamowity Spider-man mieszkaja blisko siebie czy po prostu wysylacie do jednej osoby plik z dialogami??

Ps: Znalezliscie juz J.J.??
Odpowiedz
Odpowiedz na pierwsze pytanie:
Ja jestem puki co glównym i na razie jedynym twórca Niesamowitego Spider-man'a, chociaz Antek Michalecki (na forum znany bardziej jako mrówka) pomaga mi w montowaniu gifów (czyt.robi je :D ) i wysyla mi poprzez Imageshack lub VPX
Aktorzy przysylaja glosy na e mail lub jak wola(ale to sie rzadko zdarza) na hosting.

Odpowiedz na p.s:
Nie chcialo mi sie dluzej czekac wiec sam nagralem JJ. Nie bede teraz tego zmienial,ale jesli wam sie JJ nie spodoba w kolejnych odcinkach go zastapie
Odpowiedz
#002 Pustynny pogrzeb
Odpowiedz
Odcinek zdecydowanie podoba mi sie bardziej niz poprzedni ;). Za coś Po prostu akcja :D. Ale to wszystko jakos za szybko sie potoczylo. Przemiana Sandmana jakas za krótka, 1-sza walka szybka, stal sie wielki i wiezienie. Moze zrób jakis watek w #3, ze on ucieknie z wiezienia? Ogólnie mi sie podoba tylko, ze znajdz kogos na Sandmana :P, a nie mi tu IVONA gada xDD. Hehe. 9/10 za glos Sandmana. :P
Odpowiedz
bardzo dobry odcinek 9/10 za to ze sie nie zamienil w szklo ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości