Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesamowity Spider-Man
Cytat:za to ze sie nie zamienil w szklo
Myslalem o tym ale niemoglem tego zrobic bo troche by to trwalo a po drugie bylem mocno zmeczony.
Odpowiedz
SUPER! xD O wiele lepszy jak poprzedni, troche za szybko sie to dzialo, a Ivona nawet mi jakos przypasowala fajnie na Sandmana (nie wiedziec czemu...). Za odcinek daje 9/10.
Odpowiedz
Odcinek duzo lepszy od poprzedniego z powodu duzej ilosci akcji. Jedyna rzecz jaka mi sie nie podobala to ten wielki piaskowy potwór. Jakos tak dziwnie to wygladalo, w stylu jakichs Atomówek. Poza tym bez zarzutów. No i jeszcze wielki plus za wystep Iron- mana i Human Tourcha :D .
Odpowiedz
Human Torch jak narazie rzadzi wedlug mnie xD Podoba mi sie jego zachowanie w stosunku do Irona. To chyba ja mialem grac Sandmana, ale zawiodlem :/ Przepraszam. Walka "zapalki" i Sandmana na ulicy jest zabójcza xD Kilka razy sobie ja puszczalem. Dobra robota Gadziu, fajne dialogi, chodz teksty Spider-Mana nie porazaja.
Odpowiedz
Dziekuje za pochwale do mojej postaci Human Torcha :D (to ja jestem Gwidon Bolewski i podkladam mu glos ;)).
Odpowiedz
Chmielek,Oct 4 2008, 08:51 PM napisał(a):Human Torch jak narazie rzadzi wedlug mnie xD Podoba mi sie jego zachowanie w stosunku do Irona. To chyba ja mialem grac Sandmana, ale zawiodlem :/ Przepraszam. Walka "zapalki" i Sandmana na ulicy jest zabójcza xD Kilka razy sobie ja puszczalem. Dobra robota Gadziu, fajne dialogi, chodz teksty Spider-Mana nie porazaja.
Walke zrobil Mrówka, dla niego podziekowania. Teksty human torcha sa mojego autorstwa, wiec dziekuje za uznanie.
Odpowiedz
Pilnie potrzebna osoba posiadajaca mikrofon do roli Jaszczura/dr.Connorsa.Kontakt
gg:1243385
Odpowiedz
Prace nad 3 epizodem rozpoczna sie dzisiaj, ale bez odpowiednich aktorów nie dam rady.
Puszkuje wiec:
a)Aktorów na
-Kapitana Stacy(znaleziony)
-Connors'a / Lizard'a(znaleziony)

b)Spritów:
-Kapitana Stacy(znaleziony)
-Lepszej Gwen

Bardzo prosze o pomoc. Z góry dziekuje.
Odpowiedz
I jak idzie praca nad 3-cim odcinkiem Gadziu?
Odpowiedz
Puki co jest zrobiona polowa odcinka, ale prace ida dalej. Szykuj sie, bo Flash ma sie pojawic po jednoodcinkowej przerwie. :rolleyes:
Odpowiedz
#003 Nowojorski smok
Odpowiedz
Odcinek świetny 10/10 najlepszy jaki zrobiłes do tej pory świetne teksty i wogóle cało??,lecz czekam na kotke ;p
Odpowiedz
Gadziu1115, radzil bym ci zamiast dawac odcinki na biezaco, publikowac tylko w wekendy, ale wiecej na raz. A tak swoja droga mozna by zrobic specjalny dzial dla tej kreskówki,to znaczy taki sub dzial co maja inne spider-kreskówki.
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Chodzi ci o dzial na "Spider-man online"?
Odpowiedz
O sub dzial na forum, pisalem jasno. Z reszta dzial na SMO tez by sie przydal.
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Odpowiedz
Ludzie, czytajcie uwaznie!!!
Potrzebuje osoby o glosie dosc "groznym" do roli Punishera! Jest to bardzo wazna postac w czwartym odcinku. Jesli ktos ma glos, który by pasowala do Frank'a niech zglosi sie pod numer gg: 1243385
Odpowiedz
Mam nadzieje ze w tym odc bedzie duzo punisherowania.
Odpowiedz
Mozna by powiedziec, ze Punisher bedzie wazniejszy od Spiderka
Odpowiedz
Mam nadzieje ze nie bedzie walczyl z Lizardem , poniewaz to nie pasuje do jego wizerunku.
Odpowiedz
saito,Nov 11 2008, 07:26 AM napisał(a):Mam nadzieje ze nie bedzie walczyl z Lizardem , poniewaz to nie pasuje do jego wizerunku.
Tez mam taka nadzieje ;).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości