Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man 2: Enter Electro
Chodzi mi o kontynuacje gry "Spider-Man" z 2001 roku. Wiadomo dlaczego nie wyszla na komputer? Oraz czy ktos moze tu pokazac jakies ladne screeny postaci z tej gry? Chodzi o te z "Gallery" w glównym menu. ;)
Odpowiedz
Gra takze wyszla na pc ale ciezko ja dorwac ;P
Odpowiedz
Jak wpisuje w neta to pisze, ze tylko na PSX jest. :huh:
Odpowiedz
Kiedys widzialem na torrentach ale juz nie ma tego wiec zostaje psx i emulator epsxe 1.60.
Odpowiedz
Bo wyszla tylko na pierwsza plejstacje, na upartego mozesz odpalic pod emulatorem, ale przerazisz sie grafika, bo ta gra nie jest przystosowana do wyswietlajacych szczególowy obraz w wysokich rozdzielczosciach monitorów, tylko do telewizorów, a te maja to do siebie, ze strasznie rozmywaja obraz.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
A gdzie go sciagnac? (emulator) Bo mam ta gre na PSP ale cos z nia nie tak. Jak wlaczam jakos misje to zacina mi sie, a plyta oryginalna i nie porysowana. :(
Odpowiedz
Emulator? Google.pl > epsxe
Gralem w SM2:EE na PSP i odradzam. Cholernie odczuwalny brak R2/L2, a zabawa analogiem w tym wypadku to masakra. Choc i tak lepiej niz na klawiaturze. Wiec jesli planujesz grac na pececie to tylko ePSXe + dobry pad na wzor Dual Shocka.
Gralem na emu rowniez i niestety nie jest powalajaco, ale mozna zagrac.
Ale najlepiej zrobisz jak po prostu kupisz uzywanego PSXa na allegro. Konsola-legenda, a sprawna wyrwiesz na allegro za 50 zl. Nie ma potrzeby zabawy w zadne emu, a jest mnostwo genialnych gier na te konsole.
Odpowiedz
blackcat. Tej gry nie ma na PC. Krecisz.
Odpowiedz
' napisał(a):blackcat. Tej gry nie ma na PC. Kr?cisz.

Taaa nie ma?
Zobacz sobnie na isohunt i masz: Spider man enter electro for PC sam se teraz gram jestem na końcu gry na drapaczach chmur niczym world trade center;).
Fajnie sie gra tylko sie dziwnie steruje i rozdzieklczo?? dziwna ale gra spoko:spidey_rock::venom:

Patrzcie na zdjęcie i co gram? gram
Odpowiedz
Ja właśnie pobieram ;p
Mam nadzieje że mi się spodoba ^^

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Gra legendarna, tak samo jak jej pierwsza część.Swego czasu przeszedłem ją na emulatorze PSX, ale to nie to samo jak gra się na konsoli.Jednak jeśli ma się dobrego pada to naprawdę można pogra? i wciągnął się na jakiś czas.Gierka według mnie jest tak samo fajna jak poprzedniczka.Jej plus to to, że jest jednak o wiele trudniejsza i bardziej wymagająca.Pojawiły się też typy misji, które nie były zrealizowane w pierwszym Spider-Manie, np.zatrzymywanie samolotu(cholernie trudna i wkurzająca misja, ale jak się ją przejdzie to jest euforia)albo szukanie kluczy po mie?cie.No i Spidey wreszcie może zej?? na ulice :lol:.
Ocena gry to zawy?one 90%.Ocena tak wysoka, bo naprawdę miło było przenie?? się w klimat pierwszego Spidera w 3D....

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości