Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasza-Klasa
Elo wszystkim!

W tym temacie dyskutujemy na temat serwisu Nasza-Klasa. Dzieki temu serwisowi mozemy odnalesc starych znajomych z którymi sie nie widzielismy dosc dawno. Mozemy dawac linki do swoich kont. Serwis na pewno lepszy od Fotka.pl ;) :P.

Shaggy

Cya!
Odpowiedz
to moje konto na NK.
Odpowiedz
blackcat,Oct 13 2008, 08:23 PM napisał(a):to moje konto na NK.
Zapro poszlo xD.
Odpowiedz
No dla mnie to jest w tym momencie fotka2, jedyne plusy to takie np ze znalazlem sobie robinho dzisiaj w szkole dzieki temu ;) A internetowi znajomi to tak raczej srednio mnie kreca :P
Odpowiedz
Shaggy, który to ty?
Tak w ogóle zapro wyslalem.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
A dam wam sie nacieszyc ;]

http://nasza-klasa.pl/profile/2579417/gallery/25

Wlasnie sobie stwierdzilem ze ladnie sie bedzie prezentowac ;)
Odpowiedz
Daniel121096,Oct 13 2008, 09:18 PM napisał(a):Shaggy, który to ty?
Tak w ogóle zapro wyslalem.
Ten szpaner ^^ i z kumplem mam fote, a ja jestem po prawej ;).
Odpowiedz
A to ja tez dam. Co mi tam :P ...

TIGER
Odpowiedz
Cytat:No dla mnie to jest w tym momencie fotka2
Serwis zostal stworzony glównie po to, aby mozna bylo po latach odnalezc swoich znajomych ze szkoly, itp. A ze teraz za bardzo komercyjny sie zrobil to juz inna sprawa. Mimo wszystko ciagle swoje glówne zadanie spelnia i chwala twórcom za to.

Odpowiedz
Zaprosilem tych którzy dali link :D Kto wie moze dzieki temu jakis zjezdzik fanów zrobimy ? :D
Odpowiedz
Mroczny wladka piekiel
Czyli ja ;)
Odpowiedz
Pawcio, de czolzen lan xD
http://nasza-klasa.pl/profile/11842311

Zapraszajta! xD
Odpowiedz
Maine NK Zaproszenia rozeslalem ;]
Odpowiedz
Moja natasza Wjezdzac i zapraszac
Odpowiedz
No to skoro mowa juz o nk no to musze powiedziec, ze troche mnie wkurzaja te fikcyjne konta(zwlaszcza jesli sa to "konta znanych osób" ). Ogólnie jest to bardzo dobra stronka, gdzie moge popatrzec sobie na moja milosc :lol: A to jest moje konto:
Gadziu
Odpowiedz
A ja strony nie lubie z jednego powodu: niektórzy robia sobie z tego druga Fotke. pl i widzimy ,,FaJnE FoCiE MaRtOOs!!! cZeKam Na NaStEmPnE PZDR'' podczas, gdy serwis ma pomagac w odnajdywaniu ludzi, których nie widzielismy od lat, a nie ocenianiu fot <_< .
Odpowiedz
Nie zapominaj o "ffPaDn!J dO mJe busN?sN?s :*:*:*" :D
Odpowiedz
No i teraz jeszcze te jakies Super Braty. Siostry itd. Chyba sie juz nawet placi za to jak chcesz wiedziec kto odwiedzil twój profil, wiec niedlugo bedziemy sobie kupywac gwiazdki zeby dac wyzsze ocenki.
Odpowiedz
Mesogog,Oct 14 2008, 06:00 PM napisał(a):nie ocenianiu fot <_< .
Nikt tam nie ocenia zdjec. Komentarze sa, no bo kazdy sobie lubi cos napisac o fotce znajomego.

Mesogog napisał(a):serwis ma pomagac w odnajdywaniu ludzi, których nie widzielismy od lat
A tak nie jest? Mi pomógl...

Moim zdaniem serwis jest dobrym pomyslem, aczkolwiek jak zwykle nie wszyscy do konca zrozumieli jakie ma spelniac zadanie. Najwiekszym problemem jest naplyw fotkowej subkultury, przez która nasza-klasa staje sie coraz bardziej komercyjna i traci swoje pierwotne przeznaczenie. Zaczelo sie od durnych i zupelnie niepotrzebnych prezentów, a teraz administrator kaze sobie placic za udostepnienie informacji o tym kto ogladal mój profil. Jak tak dalej pójdzie to szybko n-k zamieni sie w kolejny pochlaniacz czasu napalonych trzynastek.

To mój profil. Mozecie sie ponapalac, ale nie wysylajcie zaproszen, bo i tak odrzuce. Przyjmuje tylko znajomych (ew. ladne dziewczyny, z którymi zamienilem kilka slów raz w zyciu ;) ).
Odpowiedz
Nie ma co narzekac . Dla mnie gicior , twórcy mysleli o czym innym ale po prostu nie pomysleli ,ze na tym polu moze zrobic taka kariere . Tak mi si zdaje .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości