Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nicki
W tym temacie opowiadajcie o swoich nickach. Dlaczego wlasnie taki. Skad sie wzial. Czy ktos na was tak mówi.

Mój nick pochodzi od nazwiska, Chmielewski ;] Duzo jest odmian tego pseudonimu. Chmiel, Chmielo, Chmielus xD Nie pamietam kiedy i kto na mnie tak wymyslil, ale zdaje sie, ze kumple bardzo dawno temu ;] Lubie ten pseudonim. Mówia na mnie tak praktycznie wszyscy, chodz ostatnimi czasy najczesciej Chmiel.

P.S Adminów prosze o usuniecie tego tematu jesli nie bedzie sie cieszyl zainteresowaniem.
Odpowiedz
Revan

Moja ulubiona postac z calego SW. Jeden z najwiekszych Jedi Starej Republiki, Pogromca Mandalorian, jeden z najznakomitszych dowódców Republiki, Ex-Sith Lord, po pokonaniu Malaka jego losy sa blizej nieznane. Niemal zawsze mam ten nick.

"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone." ―Darth Malak
Odpowiedz
Gadziu- moje przezwisko ogólnopolskie:D wymyslone w szkole i uzywane juz wszedzie praktycznie brzmi Gadziu,od mojego nazwiska Gadek. Nie wiedzialem, ze mozna uzywac polskich znaków wiec zostalo Gadziu i tak jest na wielu stronach

1115- mialem juz kiedys tu konto, ale nie pamietam czemu nie moglem sie zalogowac(konto jeszcze w kafejce robione) wiec zalozylem drugie.(pierwszego tu chyba nie ma juz). Liczba ta wziela sie dlatego, ze w szkole byla moda na takie liczby przy nickach.
Odpowiedz
Altair

Mam taki nick, poniewaz uwielbiam Altaira i Assassin's Creed :D. A "_Fan" dalem tak dla..."uroku" :P. Mi tam jakos mój nick nie przeszkadza i lubie go takiego jaki jest. Nie jest oryginalny, a jednak...lubie go. ;)

P.S Nawet fajny temat ;).
Odpowiedz
Oryginalne na maxa. "Wymyslilem" szmat czasu temu.
  • Kuba Sobanski
    Ku = Q; Sobanski - obanski = S
    Qba + S = QbaS<>
    [st]Pozdr.
Odpowiedz
krisstofer1992
Wymyslilem sobie taki bo chcialem miec zawsze jeden na kazdym forum, a ze ten w pisowni jest troche niepoprawny to raczej nikt prócz mnie go nie ma. Jezeli zobaczycie na jakims innym forum taki nick to prawie na pewno bede ja.
Odpowiedz
Daniel121096
Po prostu jak zakladalem Skype to mój brachol taki zaproponowal.
Daniel to moje imie, a cyfry to data urodzenia(12.10.96).

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
Tworzac mój nick ,chyba o niczym nie myslalem . Po prosty Stachu-Man :D
Odpowiedz
Mesogog- postac z Power Rangers Dino Thunder

When Anton Mercer is on the verge of a scientific breakthrough, he accidently transforms himself into Mesogog. Mesogog wants to bring the planet back to the glorious era of the dinosaurs, and he will do anything to achieve his goal, and will not let anyone stand in his way. Not even his alter ego, Anton Mercer is able to stop him. Mesogog is finally able to discard himself of Mercer by seperating the new. Once Mesogog gets his hands on the Dino Gems, he absorbs some of their power allowing him to evolve. He is destroyed when the Rangers combine their Dino Powers to stop him.

Taki nick poniewaz lubie ta postac i na kazdym forum staram sie okazywac swoja ,,przynaleznosc''. do Power Rangers ;) .
Odpowiedz
Mesogog,Oct 17 2008, 02:09 PM napisał(a):Mesogog- postac z Power Rangers Dino Thunder
Wlasnie tak sie zastanawialem czy twój nick pochodzi od Power Rangers.
Odpowiedz
Mój Nick to chyba wiadomo skad :P
Kocham kotke i zawsze bede ja kochal :P

Odpowiedz
A moj hmmm SymbiothMaster (?) Nick na poczekaniu wymyslony. Lubie symbiothy a master hmm ladnie sie komponuje :) Pozatym Darth Destruktor (Pzdro ziomal :P) wymyslil dla mnie przezwisko Symbi :P
Odpowiedz
TIGER- bardzo lubie (a nawet kocham :P ) koty i inne odmiany z tej rodziny. Jednak najbardziej lubie TYGRYSY (a najbardziej Tygrysa Syberyjskiego). Dodac jeszcze to, ze lubie angielski = TIGER :P A poza tym jest to moje przezwisko (dali mi takie, bo kocham tygrysy). Moze dziwnie brzmi jak je sie wymawia z akcentem, ale lubie je.

444- Czwórka to moja ulubiona liczba od kiedy ja poznalem XD. Sam nie wiem dlaczego 444... Moze dlatego, ze mój brat lubi liczbe 3 :P . Choc nie ma z nickiem nic wspólnego....

Czyli.....TIGER444

FAJNY TEMAT....
Odpowiedz
Mój nick, jak nietrudno sie domyslic, pochodzi od mojego ulubionego bohatera "Z Archiwum X" - Foxa Muldera, granego przez swietnego Davida Duchovnego.
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
Co do mojego... jestem pewien ze nie zgadniecie.
Odpowiedz
Pawcio,Oct 17 2008, 08:48 PM napisał(a):Co do mojego... jestem pewien ze nie zgadniecie.
Od imienia Pawel? Co wygralem? xD.
Odpowiedz
Altair_Fan,Oct 17 2008, 07:54 PM napisał(a):
Pawcio,Oct 17 2008, 08:48 PM napisał(a):Co do mojego... jestem pewien ze nie zgadniecie.
Od imienia Pawel? Co wygralem? xD.
pfff nie to za proste mysl dalej...

moze jest jakis wrog pajaczka zwiazany z Pawciem... hmm aktualnie nie mam pomyslu ale to raczej nie od imienia :P
Odpowiedz
Jego Nick pochodzi od slowa Paw:
Czyli inaczej wymiociny, rzygi, cofka, hlustak, rozpuszczalnik organiczny, i inne.
;)

A mój wiadomo: Darth plus fajne mordercze slowo :D
Odpowiedz
Boss Altair_Fan xD napisał(a):Nie jest oryginalny, a jednak...lubie go.

Ziomus Qbas napisał(a):Oryginalne na maxa.

Chodzilo Ci, ze mój jest oryginalny, czy twój? Bo nie bardzo kumam :P ;).
Odpowiedz
Mówilem o swoim nicku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości