Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAS Ciag Dalszy...
Za?o?y?em ten temat, ponieważ bardzo lubię TAS. W tym temacie napiszcie swoje pomysły na kontynuacje tej kreskówki. Wiem, ze na pewno nie będzie...
Ale jak myślicie? Jakie wątki mogęyby został kontynuowane i co nowego mogło by się tu pojawił...

Według mnie wiele w?tków da?o by się dokończy?:
1.Co byłoby gdyby Peter odnalazł MJ - tamta była jego ?on?, a ta nawet nie wie kim jest Spider-Man...
2.Co dalej z Harrym Osborn'em?
3.Co dzia?o się w Nowym York'u kiedy nie było Spider'a?
4.Jak będzie wyglądał powrót Black Cat na ziemie (Morbius i Blade widzieli jak znikla, a przecież nie będzie pamięta?a gdzie była i co robiła)?
5.Czy Warren sklonuje Spider-man'a w jego własnym świecie (miał część kostiumu)?
6.Co Dalej z Kingpinem?
7.Jak będzie z "SHIELD" (Tarcz?)?
8.I co stało się z Beyonder'em po "Spider Wars"...

A coś nowego?
Może klony? Chciałbym aby pojawił się Sandman i jacy? nowi bohaterowie...
To tyle co do mnie... teraz wasza klej:)
Odpowiedz
Podobnie:
1.Co by się stało jakby Spider Man odnalazł MJ?
2.Zemsta Venoma.
3.Co się stało z Harrym Osbornem?
4.Goblin 4 xD
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
Myślę że bez wątpięnia pojawili by się nowi wrogowie, a wątki które nie zostały wyja?nione do końca powinny był stopniowo wyja?niane. I tak pojawił by sie z wrogów Spider-Mana przede wszystkim:

- Beetle
- Boomerang
- Carrion
- Demogoblin
- Doppelganger
- Gray Goblin
- Molten Man
- Puma
- Shriek
- Spot
- Styx and Stone
- Tarantula
- grupa Jury
- Sandman
- Fly
Odpowiedz
O tak! kontynuacja tej kreskówki to byłby szczyt moich marze?. Moja ulubiona kreskówka ze Spider-Manem, i jedna z najlepszych produkcji animowanych jakie powstały w ogóle. Poni?ej chciałbym zaprezentować wam kilka wymyślonych przeze mnie w?tków, mam nadzieje że również reszta forum to zrobi:

A więc czy nie uważacie że gdyby pająk odnalazł Mary Jane to byłoby trochę dziwne. PP ożeni? się z klonem, i tak naprawdę prawdziwe uczucie narodziśa się kiedy Parker miał do czynienia z klonem. By?oby to cholernie nie zr?czne, jednak żeby zachować spójno?? może Madam Web i Spider-Man mogliby onależę MJ, jednak ta razem z ciotk? wyjecha?aby z miasta po tych wszelakich zająciach. Wtedy mogęaby się wprowadziś obok nowa rodzina, Stary Komisarz Policji, jego żona, i piękna blond w?osa córka Gwen. Której wyraźnie spodobał się Peter, jednak ten dalej ubolewa nad strat? swojej rudow?osej ukochanej.

Spider-Man ponownie spotka? swojego starego przyjaciela, Dr. Strange'a. Spider-Man i Dr. Strange jednak zostaj? skazania na kolejną wspó?prac?, bowiem jeden z zaciek?ych przeciwników DS, N'Astirh postanowił dokona? rabunku cennego srebra które zostało wydobyte ze strumienia młodości. Dzięki niemu N'Astirh może uzyska? wieczne życie i pot?g?. Srebro upodobał sobie również inny jegomo?? - Hobgoblin. Jedna troll widział w srebrze tylko pieni?dze i nie docenia? jego "mistyczności". Kiedy doszło do konfrontaji - Dr. Strange - Spider-Man - N'Astirh - Hobgoblin, N'Astirh poch?on?? w siebie całe srebro czego jego ciało nie wytzrymało i wybuch?o, a kego moc zacze?a wala? się po całej ?wi?tyni w kórej srebro było ukryte. Największa część demonicznej i pot??nej mocy trafi?o w Hobgoblina który mało nie zginął spadając z glindera. Przyb?yw energii uratować mu życie, a wybuch prawie zabi? Spider-Mana i Strange'a. Niestety demoniczna moc zwietrzt?a Hobgoblina do końci i zamienił się w... demona. W Demongoblina, który utworzył się nowy glinder - z czystego ognia, a następnie zacza? ciska? zamiast dyniami jak to ma w zwyczaju - kulami z ognia.

Oprócz Gwen i Demongoblina chciałbym pokazał również w TAS coś na wzór "Back in Black", czyli śmierć Cioci May, i skuszenie przez czarny symbiot Petera, ażeby powrócił do niego. By?oby to kilku odcinkowy event typu "Secret Wars", czy "I hate clone's". May umarła by jednak w sposób naturalny, na atak serca. Acz byłby on spowodowany zobaczeniem swojego siostrze?ca bez maski, w u?cisku Demongoblina. Ostatecznie P. Parker uratować by się z opresji przy pomocy Dr. Strange'a i jego s?ynnego amuletu, acz postanowiszy że w symbiocie będzie "skuteczniejszy" powraca do niego, którego element został w labolatorium Dr. Connorsa jak to miało miejsce w odcinkach z Carnagem.

Pewnie myślicie że wpakowałem Spider-Mana do symbiotu dla mojej fantacjiN otó? NIE. Mia?em w tym ukryt cel, żeby zrobić kontynuacje poprzedniego eventu, w postaci wielkiej wojny sybmiotów. Powróci?by Venom, i nowy symbiot, Toxin, po?aczy?by się z... Komisarzem Stacym. Wiem jestem wariatem. Ale zamiast jakiegoś cie?kiego policjanta która ciągle się wacha, a znan? postać, która zamiast zginął jako policjant, zginie jako Toxin. Nie za dużo wszystkiegoN nie! wszystko jest poukładane w mojej głowie. Venom który teraz w takim samym kostiumie jak Człowiek-Pająk, jednak stoi po jego stronie, bowiem symbiot który teraz przemieszcza się po NY jest kolejnym po Carnage'u "dzieckiem" jego symbiotu. Podczas tu?aczki po czasie i przestrzeni Venom przeszedł przez jeden portal który przeniós? go do ich świata.

Jak już wspomniałem symbiot po??cza się z Gregorym Stacym, i właśnie pojawia sie nowy symbiotyczny bohater - Toxin. Nie jest on postacią z??, acz zagubion? w nowej sytuacji. Spider-Man próbuje pomóc mu się odnależę, jednak wszystko się komplikuje. Toxin postanawia zwalcza? zbrodni? na własn? rękę, i staje się czym? na wzór Punishera, na co Spider-Man nie może pozwolił. Z czasem Toxin przestaja zabija? tylko łotrów, ale i każdego kto stanie mu na drodze. W kończu dochodzi do konfrontacji w której historia zatoczy?a ko?a, bowiem jak kiedyś już prawie zabi? Shockera i Rhino, tak teraz prawie zabi? Toxina. A wszystko przez element czarnego kostiumu. Ca?e zającie ma miejscu na dachu Daily Bugle, gdzie wszysko kameruje JJJameosn. W końcu Brock rzuca sie na Toxina i dochodzi do mordobicia. W końcu udaje mu się rozdzieli? Stacy'ego i Toxina, jednak Gregory spada na kable wysokiego napiłcia, gdzie po porażeniu pr?dem zaczynaj? przestawa? pracować mu organy. Poniewa? symbiot Toxina jako "dziecko" Venoma miał też jego wi?dz? i wiedział kim jesy Parker. W swoich ostatnich słowach ka?e opiekować się jego rodzin?.

Venom jednak zabrać symbiot Toxina, i rownie? Petera. Wszystko sam poch?on??. Wtedy oznajmi? Parkerowi że wspó?pracować z nim tylko dlatego że jest nosicielem raka. Jego choroba ma związek z symbiotami. żeby przeżył co jakiś czas musi wch?ania? jakiegos symbiota. Venom znika i zostawia Spider-Mana z ciałem Gregorego Stacy. Przygn?biony i ledwo ?ywy bohater zauważa JJJ i odbiera mu kamer?, po czym ją natychmiast niszczy. Spider-Man oddaje ciało Stacy'ego, a na jego pogrzebie oznajmia wdowie i córce że mimo iż sam niedawno stracił blisk? osobą, to jest to ich dyspozycji.

Takie to moje wypociny;). Nie wiem czy są godne uwagi, ale wy ty sami ocenicie. Pozdrawiam.
I chciałbym nadmieni? że wiem że Stacy w komiksach miał na imi? George, ale nie trawi? tej odmiany.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości