Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Reign
Jak wiadomo Secret Invasion sie skonczylo a zaczelo sie Dark Reign :) Zapewne w tym wydarzeniu Pajaczek odegra nie mala role a to z powodu Normana ;) Jak wiadomo Osborn stal sie Dyrektorem Inicjatywy wiec teraz trzepie calym uniwersum :lol: Zatem jak myslicie jak na to zareaguje Pajaczek wiedzac ze jego najwiekszy wrog ma po swojej stronie spolecznosc i prawo ?
Odpowiedz
Ma już dosy? wszelakich crossoverów, które diametralnie zmieniaj? universum.
Mam już dosy? tych krety?skich historii, ze Spider-Manem (oczywiście tylko tych, które dziej? się bez pośrednio po One More Day).
Mam już dośc powrotów tych, którzy dawno powinni gry?? gleb?.
Dark Regin. Tak, kolejna historii, która pewnie zakończy się tak samo nijak jak Secret Invasion.

S?dz?, że teraz Norman mają po swojej stronie prawo i sprawiedliwo??, będzie uprzykrza? życie pajączarzowi.

Stawiam, na to że i tak Norman stanie się wrogiem publicznym nr.1 bo wywinie jakiś numer podczas Dark Regin.

Pajączek odbędzie z nim dług? walk?. Norman wyl?duje w pierdlu i wszyscy będą ?yli krótko i szczęśliwie, dopóki Marvel nie postanowi, znowu uraczy? nas jakiś ważnym wydarzeniem ciągn?cym się przez wszystkie serie i uśmiercaj? znowu jakiegoś herosa.

Btw, podczas Dark Regin ktoś z na pewno zginie :D
I wybaczcie ma?y :spidey_offtopic:
Odpowiedz
Cóż Civil War to był coś naprawdę ciekawa opowie?? i spore wydarzenie w dziejach Marvela , Secret Invasion rozczarować i pozostawił pewien niesmak. Jaki będzie Dark Reign nie wiem , ale wiem jedno Osborn na pewno namiesza w życiu Spider-Mana. Generalnie zgadzam sie jednak z tym co napisał Skrull, niektóre postacie nie powinny powracał zza grobu. Zaraz sie okaże że powróci Harry Osborn :blink:
Odpowiedz
Nie przeczę. Civil War, był (jest) naprawdę ciekaw? histori?. Czasem była nużąca, ale tylko czasem.

Dark Regin i rola Osborna. Od początku, można się domyśleć, że spora część tej historii będzie kręcił się wokó? Osborna.
Choć teraz przychodzi, mi do głowy, że Osobrn może mieć ważniejsze sprawy na głowie, niąeli Spider :huh:

A co do postaci za grobu. Niech no tylko wskrzesz? w jakikolwiek sposób Steva Rogersa :angry:
Odpowiedz
Akurat Steve Rogers powinien wróci? i to zapewne za jakiś czas się stanie, mam taką przynajmniej nadzieje i g??boko w to wierze. Oczywiście to będzie powrót w starym dobrym stylu :D , obecnie w historiach z jego udziałem cofamy sie w przeszło?? był może po to by lepiej zrozumieć przyszłość
Odpowiedz
Scarlet Spider, kole? dostał chyba 3 kulki. Daj mi sensowne wytłumaczeniejego powrotu :D
Odpowiedz
Wiesz Superman też jakoś umarł i wróci? , w komiksach wszystko jest możliwe. Jest chociażby klonowanie lub inne niesamowite metody, zresztą Cap był już na ?o?u śmierci w historii przedstawionej przez Mega Marvel. Powróci? i sądzę że w tym wypadku gdzie dostał 3 kulki będzie tak samo, ale na to jeszcze nie czas...
Odpowiedz
Cytat:Zaraz sie okaże że powróci Harry Osborn
Przecież on nigdy nie zginął, jak się okazuje :P.

Cytat:Dark Regin i rola Osborna. Od początku, można się domyśleć, że spora część tej historii będzie kręcił się wokó? Osborna.
Teraz wszystko w uniwersum kr?ci się wokó? Osborna. Może tylko w komiksach z pająkiem będzie go mniej niż zwykle, bo tak jak napisałeś ma ona ważniejsze sprawy na głowie. Ot choćby liderowanie Avengers.

Cap nie wróci bo jest Bucky i to nam wystarczy :P.

Odpowiedz
Dla mnie błędem było powstanie grupy Thunderbolts i wykorzystanie superprzest?pców do ?cigania niezarejestrowanych superbohaterów . Jak również to że rząd powo?a? Normana na stanowisko dyrektora tej że grupy, a wszystko to przez Civil War i Akt Rejestracji. Jeśli niezrównowałony psychicznie, czy wręcz szalony Norman ma w Dark Reign ponownie n?ka? Spider-Mana to tylko potwierdza fakt że w Civil War powinna wygra? grupa Capa. Wtedy do takiej sytuacji by nie doszło a Norman nie miał by takiej pozycji jak? ma teraz

Cytat:Przecież on nigdy nie zginął, jak się okazuje :P

Jak nie jak tak

Cytat:Cap nie wróci bo jest Bucky i to nam wystarczy :P

Bucku to nie Cap , on sie prostu sie podszywa pod Capa. Fakt że dostał pozwolenie na to od samego Capa w liście ale nowy Cap to nigdy nie będzie stary Cap
Odpowiedz
Jak dla mnie powstanie grupy Thunderbolts, jest jak najbarwniej trafnym pomysłem.
Super przest?pcy ?cigający legalnie nie zarejestrowanych działających sprzecznie z prawem superbohaterów. Ot przewrotno?? losu :D

A czy Harry nie pojawił się po wydarzeniach ukazanych w One More Day :huh:

Jeśli Cap, powróci z martwych to dla mnie oznacza, ze Marvelowi zaczyna brakowa pomysłów :angry:
Odpowiedz
Ta cała przewrotno?? losu doprowadza do tego że szaleniec pnie sie w gor?, a już dawno powinien spoczywa? albo w wi?żeniu albo w grobie. Ca?a ta przewrotno?? doprowadza do tego że prawdziwy bohater (Cap) ginie zaś pseudo bohaterzy Iron Man i przest?pca Green Goblin czyli Norman Osborn triumfuj?. Jest jeszcze organizacja S.H.I.E.L.D, o której też mam negatywne zdanie. W tle tego wszystkiego Spider-Man którego pewnie dosięgnie ponownie szale?stwo Normana, że nie wspomn? o tym że przeżył na swój sposób śmierć Capa
Odpowiedz
Gdyby ciągle dobro zwyci??a?o to po co mieliby?my w ogóle czytał komiksy Marvela? Może wreszcie DR będzie eventem, którego reperkusje będziemy odczuwa? w dłuższym okresie czasowym.
A Iron Man to nie pseudo bohater, tylko bohater. Ma?o kto po?więci? tyle ile on podczas Secret Invasion. To, że przed i w trakcie Civil War był w b?ędzie nie przekre?la postaci.

Cytat:Jest jeszcze organizacja S.H.I.E.L.D
W?a?ciwie to już jej nie ma, bo jest H.A.M.M.E.R.

Cytat:Jak nie jak tak
Ci??ko mi przebi? ten argument.

Odpowiedz
Jasne dobrze że monotonnie ciągle nie wygrywa dobro, ale osobiście ?miem wątpię by Dark Reign był wielkim prze?omem. O ile Civil War to crossover, który diametralnie zmienił universum a jego następstwa są widoczne do dziś. O tyle Dark Reign pewnie podzieli los Secret Invasion niestety... , na pewno jednak coś się zmieni choć pewnie nie tak diametralnie znowu. To co zrobić w Secret Invasion to jedno a to co zrobić w Civil War to drugie, co innego wojna z przybyszami z kosmosu którzy zagrałaj? wszystkim a co innego wojna we własnych szeregach. Być w b?ędzie a może nadal jest w b?ędzie...

Cytat:Ci??ko mi przebi? ten argument

Wiem :D
Odpowiedz
Zgadzam się z rzadlo. Gdyby dobro ciągle wygrywa?o było by to nudne.
Ale z drugiej strony, nudne też się staje, to że Marvel co chwila uśmierca kogoś w swoich crossoverach, by paręna?cie numerów później przywróci? go do życia.
Jak choćby bogowie Asgardu po Ragnarok (choć tam to akurat ?yli oni w ciałach innych ludzi i stracili pamięć przy okazji :D ), powrót Osborna.

Scarlet Spider też ma racj?, że Secret Inavsion, tak naprawdę niczego nie zmieniła.
Co prawda zniszczenie miasta, śmierć paru osób. Ale to nadal nie są wydarzenia, które zmieniły diametralnie universum i będą miały jakiś duży wpływ na dalsz? histori?.
Natomiast następstwa Civil War, mogę się ciągnął jeszcze baaaaaaardzo długo.

Mam tylko nadzieję, że się myl? i DR, zaskoczy mnie pozytywnie :blink:

Co do Ironmana, to zastanawia mnie to czemu nie podję? jakiś kroków w celu wcześniejszego za?egnania Inwazji.
Invincible Iron Man #9 Osborn, twierdzi, że w danych Starka były informacj? o tym, że Inwazja była nieunikniona.
Odpowiedz
Scarlet Spider,Jan 25 2009, 05:03 PM napisał(a):Jak nie jak tak

No wlasnie nie zginal poczytaj sobie ASM#582 :P tam jest wyjasnione co nie co :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości