Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deadpool
Ultimates,Mar 3 2009, 07:41 PM napisał(a):
daniello32,Mar 3 2009, 03:32 PM napisał(a):To jest katana, a one nie mają "szpica".
Tak, ale jednak każdy miecz żeby się wbi? w ciał musi mieć jakieś ostre zakończenie... A ten wygląda jakby takiego nie miał. I katany są raczej cienkie a ta jest gruba, jak te pazury wolverina z serii tych figurek. <_< Co do Origins to ta figurka ze strony podanej przez TIGERA jest na wzór Deadpoola z filmu (niestety <_< )i tak będzie wyglądał po operacji...
Z resztą mam to gdzień ... :] Liczy się charakterek, a po drugie to nie jest film o Wadzie tylko o Wolverine'ie :]
Odpowiedz
Figurka komiksowego Deadpoola z Wolverine Origins tez jest:Comic Deadpool.
Figurki z tej serii sa w skali 3.75", wiec troche male i szczerze powiedziawszy brzydkie. Ostatnio przegladalem strone z customami i zobaczylem filmowy kostium Deadpoola(wymyslony przez tworce figurki):custom Deadpoola.Wedlug mnie moglby sie w takim kostiumie zaprezentowac.
Odpowiedz
LuXuS,Mar 3 2009, 08:22 PM napisał(a):Ostatnio przegladalem strone z customami i zobaczylem filmowy kostium Deadpoola(wymyslony przez tworce figurki):custom Deadpoola.Wedlug mnie moglby sie w takim kostiumie zaprezentowac.
Ten drugi to ma mask? jak GG II z SM3 :lol:
Odpowiedz
Pewnie dlatego, ze ten Deadpool jest zrobiony na podstawie New Goblina z SM3 :P .
Odpowiedz
Looknijcie na ten obrazek:

Fajny :D

Odpowiedz
Deadpoola dosy? wyraźnie widać na nowym zwiastunie "Wolverine'a". Około 1' 54''. Jakoś dziwnie wygląda według mnie. Może po seansie filmu jakoś się do niego przekonam...
The truth is out there

Trust no 1
Odpowiedz
Ten ?ysy z czerwonymi tatua?ami, zaszytymi ustami i szablami w przedramionach to prawdopodobnie nie Deadpool tylko Weapon XI. Oby...
Odpowiedz
Sadzac po zdjeciu figurki Deadpoola to wlasnie on.
Odpowiedz
Liczy?em, że go poka?? prawdziwie, ale się zawiod?em. :(

Odpowiedz
raczej nie, bo on "szczela z oczów" :D To raczej Weapon XI

Deadpool v3 #1 dost?pny za free: http://marvel.com/digitalcomics/titles/DEADPOOL.2008.1
Odpowiedz
Ogladalem tego workprint'a i musze przyznac ze:

[color=#000000;background:#000000]Tak naprawde Deadpoola nie ma w filmie. Jest pokazany tylko Wade (przed operacj?) i Weapon XI (czyli Wade po operacji)[/color]

A tak w ogole film troszk? mnie zawiód?. Ale no nic, poczekam do premiery, moze uda im sie cos jeszcze pozmieniac;)
Odpowiedz
Ja tam wole poczekać i pój?? do kina.:PNiestety się pokusięem o odczytanie ukrytej części. No szkoda....kurcze...A jeśli chodzi o film to zobacz? sam w kinie i oceni?. Właśnie...może jeszcze uda im się coś zmienił:P.
Odpowiedz
Deadpool to fajny bohater.
http://www.ultimatedeadpool.com/collectabl...ool_party_1.JPG
Ma wspania?y dowcip.
Odpowiedz
Deadpool-uwielbiam gościa ^^ polecam z nim komixy
Lubi? jego humor.Wiecie że decyzja o tym że będzie film o deadpoolu już zapad?a ???Teraz tylko poczekać 3 może nawet 4 lata,ale grunt że będzie.Jeśli chce ktoś Deadpoola w ,animowanym wydaniu; niech sobie pobierze film pełnometra?owy
,,Hulk vs Wolverine'' ;o
Tak to mniej więcej wygląda xd
http://www.youtube.com/watch?v=5BETHIGFTpk...re=channel_page
i to jest godne uwagi z tego filmu...
http://www.youtube.com/watch?v=ZezPx_Jz9WE&NR=1 xd
Odpowiedz
Ogl?dałem wczoraj filmik animowany "Hulk vs. Wolverine" i tak jak powiedział mój przedmówca - film godny uwagi, fani Deedpoola napewno się nie zawiod?, kole? strzela textami na lewo i prawo, jak w komiksie.
Polecam poczekać do końca napisów, bo scenka, któr? tam pokazali, naprawdę mnie rozbroi?a.. prosta taka, ale zabawna:)

EDIT:
Ostatni news odnośnie filmu z Deadpool'em
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Wszedłem na stronę Marvela i odkry?em, że udost?pnione zostały Cable & Deadpool #19 i Deadpool #2. Fani Deadpoola- czytajcie!
Odpowiedz
Co do filmu, to czekam, czekam. Jeden z moich ulubionych herosów tak więc obowięzkowo.
Strój, hmm. Ten z figurki na bazie Goblina całkiem fajny i mógłby był chociaż osobiście wolałbym tradycyjny
Odpowiedz
Ma Marvel.com znalazłem coś takiego....
"The other is about Deadpool. Yes, Deadpool!

The newly confirmed Deadpool film, which would be produced by Lauren Shuler Donner and Marvel, has Ryan Reynolds slated to star and would be a complete exploration of the character - his origins, his emergence as the Merc with the Mouth, and more!"

Kto zna englisz to będzie wiedział że to jest HOT!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, ze to nie jest tylko gadanie pod publike, moze w koncu pokaza Deadpool'a takim, jakim on jest, jakim powinien byc.
Odpowiedz
Wrednym, sarkastycznym draniem? Za duża komercha więc dostanie PG-13 tak jak zapowiadany LOGO.....

Tego sobie nie wyobraćam!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości