Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarny Symbiot
Wizerunek Venoma opiera sie przede wszystkim na kontrascie. Na ile Brock róznil sie od Parkera, na tyle drastyczny byl jego wyglad. Poza tym, moge sie mylic, ale, w którejs wypowiedzi Mc Fralane powiedzial, ze z poczatku nie mial pojecia, ze pod symbiotem jest czlowiek, myslal, iz Venom jest zwyklym potworem.
Odpowiedz
Sugestia że Venom jest tak jakby odbiciem w dośc krzywym zwierciadle samego Spider-Mana jest dośc ciekawa, z drugiej strony może nienawi?? Brocka do Petera i nienawi?? Symbiotu do Spider-Mana który go odrzucił sprawi?a że powstał Venom w takiej formie w jakiej powstał.
Odpowiedz
Mam pytanie do znawców i posiadaczy polskiego wydania spider-mana od tm-semic. w nr 5/90 była krótka historia o czarnym kostiumie spidera. Na końcu Peter stracił przytomność podczas próby z ciągni?cia go z siebie w wie?y dzwonniczej. Było tam napisane że prawie umarł, ale symbiot go wyciągnął i sam zginął. Jeśli tak było to skąd wzi?? się symbiot Brooka??
Odpowiedz
Po opuszczeniu Parkera symbiot odnalazł za?amanego Brocka w tym samym końciele. Eddie poszedł tam b?aga? boga o śmierć, jako katolik nie chciał popełnia? samobójstwa. Kosmita poczuł, że obu ich łączy nienawi?? do Spider - Mana, więc postanowił się z nim zjedna?. Poczytaj sobie biogram Venoma na SMO, tam jest to bardziej szczegółowo opisane. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Elgered'a chyba zastanawia to że skoro SYMBIOT ZGIN?? to jakim cudem mógł połączył się później z Brokiem?

Komiksu nie pamiętam ale był może był błęd w tłumaczeniu i zamiast "zginął" miało był "prawie zginął" czy coś w tym stylu... Albo Symbiot tak szybko zmartwychwstał co dziwne w komiksowym świecie raczej nie jest :P
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
W?aśnie oto mi chodzi że Symbiot całkowicie wyparować (przynajmniej w tym komiksie). Co więcej wogóle nie przypomina? tego symbiota Brooka. Być tchórzliwy, ale też wspó?czujący i nie czuł nienawięci do Petera (inaczej by go nie ratować). Ale dzięki za odpowied? (przy okazji Joker mój nick się nie odmienia).:rolleyes:
Odpowiedz
Symbiot wykorzystał Brocka bo można powiedzieć że " kocha?" Petera, potrzebować adrenaliny któr? co dziennie dostarcza? mu jako Spider-man, więc to że go uratować jest dośc naturalne ;p
Odpowiedz
Raczej potrzebować nosiciela, kogoś kto tak samo jak on nienawidzi Petera / Spider-Mana
Odpowiedz
Co do wyglądu Venoma to jestem takiego zdania, że symbioty opcjonalnie raz tworzą u właściciela szcz?k? , a raz nie. Toxin tak samo raz miał szcz?k? a raz wyglądał dokładnie jak Spider-Man. Wnioskując taką teori? mogę jeszcz? na miejscu wywnioskować że symbiotom lepiej jest ze szcz?k? , ponieważ gdy Carnage op?ta? Bena wytworzył szcz?k?. I co z tego ? A to że jak go op?ta? miał nad nim praktycznie pełn? kontrolę przez co mógł robić co chce i stworzył szcz?k?. Dodatkowo przyznam że to mój symbiot number three gdyż Mac Gargan całkowicie zniszczył postać jak? był Venom (gdyby nie to to było by drugie miejsce)

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Jeśli już doszukujemy się w wyglądzie Venoma powodu dla którego posiada szcz?ki, to trzeba też zda? sobie sprawą że najprawdopodobniej taki właśnie był zamys? gdy tworzono ową postać. Gdyby Venom przypomina? Spider-Mana w czerni nie miało by to większego sensu, chciano stworzył kogoś wyrazistego i odra?ającego. St?d uważam pomysł szcz?k, symbiot miał nie tylko przybrać wygląd w zale?ności od nastawienia nosiciela do Petera / Spider-Mana ale i był też w jakimś sensie jego złym odbiciem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości