Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Zobaczcie co znalazłem co prawda to nie komplety z magazynem ale to co najważniejsze jest czyli statuetki;]

http://www.allegro.pl/item536845691_zestaw..._zapraszam.html

Logan jest troche slabo wykonany i ten okropny kostium i nie za dobre szpony;]

Odpowiedz
Zresztą Wolverine to bardzo ciekawa postać. W dodatku będzie kosztować 19,99 z?, więc jeszcze od 24,99 będzie można trochę odpocza?. :D Zresztą jak tam chcesz timgrayson, twoim ojcem nie jestem. :D
Odpowiedz
Chyba się skusze ;) choć wolałbym Pająka, Venoma i Deadpoola;/
Odpowiedz
timgrayson,Jan 23 2009, 07:46 PM napisał(a):Zobaczcie co znalazłem co prawda to nie komplety z magazynem ale to co najważniejsze jest czyli statuetki;]

http://www.allegro.pl/item536845691_zestaw..._zapraszam.html

Logan jest troche slabo wykonany i ten okropny kostium i nie za dobre szpony;]
Czy ja wiem? Wolverine wygląda raczej dobrze. B)
Odpowiedz
O fajnie, że ktoś sprzedaje na allegro, robi im konkurencj?. Może ceny obni?? :D
Btw, ilu z was zamówiło prenumeratę. Przyzna? się :lol:
Odpowiedz
Ja chyba zamówił, ale jeszcze nie jestem pewny. Ktoś by musiał mnie wspomóc pieni?śnie :lol:

Edit: A jednak mimo moich wcześniejszych wypowiedzi zamówiłem prenumeratę :P od 2 numeru. Mam nadzieję że zbior? całą kolekcj? :spidey_usa:
Odpowiedz
rzadlo,Jan 23 2009, 09:21 AM napisał(a):ale też coraz więcej osób się tym interesuje. Na sprzedaż w Polsce tych figurek/statuetek także będzie miało na pewno wpływ to, że nie można ich sobie "?ciągnął" z internetu.

Nie odczuwam tego faktu jednak, nadal uważam że popularności po prostu brak. ?ciągnął sobie z internetu nie można, ale można zaopatrzył sie w znacznie lepsz? figur?/statuetk?. Oczywiście wi??e sie to z ciut większym kosztem niż 24,99, ale będzie większa i jeszcze żadniejsza. Zresztą nie oszukujmy się niektóre figurki z tej serii prezentowanej w tym temacie pozostawiaj? wiele do ?yczenia...

Cytat:Mojemu Spider- Manowi niestety  od?azi farba na lewej nodze :(

To fatalnie :(
Odpowiedz
Dobra i większą statuetk? mozna miec ale 25 zł trzeba pomno?y? kilka lub nawet kilkanascie razy - wiec ten magazyn jest dobrym pomysłem:)

Ponizej 100$ znalesc jest trudno cos naprawde fajnego oto kilka przykładów statuetek po sto pare dolców a oto hit ostatnich miesiecy ktory na aukcja osiaga juz niezle ceny!!!

No i posz?a lawinka mała i mamy kolejne pomysły oczywiscie cieszymy się:)

tu extra pomysł

pare innych

Odpowiedz
Scarlet Spider zacznijmy od tego, że te "żadniejesz" figurki z postaciami Marvela, to wydatek najmniej 600z?. Z tych ta?szych to bardzo ma?y procent, jest w miarę ładnie wykonany.
Jak napisałeś, popularno?? brak. I z tym się zgadzam.
Po części wi??e to się z tym, że główn? grup? docelową są dziec. Niestety u nas w Polsce wydaje się za przeproszeniem jakieś gówna, gdzie do każdego numeru dorzuca się jakąś linijk? czy inny wiatraczek <_<
Z t?, kolekcj? figurek jest o tyle dobrze, że nie ma w środku jakiejś bzdurnej krzy?ówki czy innych ?amigłówek.

Co do odchodzącej farby, to jest tylko jedna rada. Kup farb? w odpowiednim kolorze w jakimś sklepie i pomaluj.

timgrayson, żeby to jeszcze były niez?e ceny :D
Emme Frost można było kiedyś nabył za 600-700z?, a teraz to już wydatek powyżej tysiaka.
Odpowiedz
Zgadzam sie z Skrull zreszta juz o tym napisalem w swoim poscie w tym smaym czasie pewnie co Skrull ale o pare sekund bylem szybszy ;]
Odpowiedz
Troch? przesadzasz, za około 600 zł a nawet nieco poniżej tej sumy można kupił ciekaw? figurk?/statuetk?. Jak sie przypatrzy na te figurki którym po?więcony jest owy temat można odnie?? wrażenie że niektóre pozostawiaj? wiele do ?yczenia... Mia?em nawet kupił Spider-Mana który prezentować sie moim zdaniem dobrze, ale po tym co napisał Hybrid wole nie wydawał kasy na byle co. Nie po to kupuje figurk? żeby później dokupywa? do niej farb? i ją samemu malować. Wole wydał więcej i kupił coś porządnego a i znacznie żadniejszego

Dla mnie ta cała Kolekcja Figurek Marvela to jakby mi?so rzucone na pożarcie s?pa - bez obrazy oczywiście ale takie jest moje zdanie niestety
Odpowiedz
Jeśli chodzi o statuety, to jedynie Sideshow robi naprawdę dobre.
I jest to wydatek Scarlet Spider 600z? i więcej. Może był coś poniżej, ale rzadko kiedy. I najczęściej, nie jest to jakaś suma odbiegająca daleko od 600z?. Co prawda można nabył Ironmana, za cena koło 500z? (chyba 450), ale to zdarza się rzadko kiedy.
No chyba, że masz na myśli popiersia. Wtedy jest to o wiele mniejszy wydatek (choć się i od tego wyjątki), ale i popiersie nie jest wtedy też duże (s? oczywiście też takie w skali 1:1, i cen? mają adekwatn? do wielkońci)

Co do tej kolekcji. Mógł to był akurat jakiś wadliwy egzemplarz. Zdarza się.

Mi?so rzucone na pożarcie s?pa, powiadasz. Hmm..... po części z tob? się zgadzam ponieważ: Fan kocha, fan kupi :D

?e niektóre pozostawiaj? wiele do ?yczenia.
Cóż, przy taki rozmiarze trudno jest odda? w najmniejszych detalach wygląd twarzy.
Ale to prawda, postacie w maskach prezentują się lepiej niąeli te bez.
Ale jak napisałeś rzecz gustu. Mi się podobaj?.
Jeden lubi jak mu nogi ?mierdz?, drugi jak mu cygan gra. Wszystkim nie dogodzimy...prawda
:huh:
Odpowiedz
Cytat:Mi?so rzucone na pożarcie s?pa, powiadasz. Hmm..... po części z tob? się zgadzam ponieważ: Fan kocha, fan kupi :D

Fan nie fan powinien wiedzień co kupuje by nie kupił kota w worku, zresztą jeśli miałbym zapatrzył się w spor? liczb? statuetek/figurek z tej kolekcji to za mniej więcej tą sam? kwot? wole kupił na ebay np coś takiego (cena nieco poniżej 600 z?). Jak to mówił co kto woli

http://i42.tinypic.com/mrbm8j.jpg
http://i40.tinypic.com/2mmcv2o.jpg
http://i44.tinypic.com/9ibhi1.jpg
http://i39.tinypic.com/k0nhok.jpg

Odpowiedz
Scarlet Spider pisaćem, że popiersia da się tanio kupił.
I napisałem, też że zdarzaj? się wyjątki jeśli chodzi o statu?y poniżej 600z?.

Na e-bay tanio. Bo większość jest wyjąta z pude?ka (sorry, ale takich to ja nie kupuję. Nie lubię przechodzonych. Tylko fabrycznie zapakowane).
A zresztą, lubię i takie i takie. Ma?e, duże, ogromniaste.
To jest ważne i tego się trzymajmy :spidey_cheers:
Odpowiedz
Skrull,Jan 24 2009, 11:21 PM napisał(a):Cóż, przy taki rozmiarze trudno jest odda? w najmniejszych
Oh proszę Ci?, spójrz na figurki do Warhammera albo LotRa.

Serii nie kupuję, ponieważ mam inne wydatki na głowie. Figurki wcale nie prezentują się źle, Spiderka widziałem na ?ywo.
Odpowiedz
Ja, jako fan, z wydawania w Polsce tych figurek oczywiście się cieszę, natomiast sam kupować ich nie będą. 90% postaci mam już w formie Marvel Legends, doliczy?em się może piłciu, które jako ML nie zostały jeszcze wydane, i dwóch, które wyglądaję lepiej jako statuetki (na szczęście istniej? customy ;) ), ale słaby to argument, aby pakować się w drugą kosztown? kolekcj?. Niemniej statuetki polecam wszystkim, którzy Legend nie zbierają - jak będzie ich dużo na pó?eczce (czy podstawce) to naprawdę świetnie będzie wyglądał.

Cena niska nie jest, to fakt, ale to nie plastik... Wiecie, fan chciałby mieć dużo i tanio, a niezawsze się da. Wydawca spróbował wej?? z takim produktem na rynek, jeśli się z takiego czy innego powodu nie sprzeda, w przyszło?ci możemy więcej takich prób nie u?wiadczy?. Pewne jest, że cen dumpingowych nikt stosować nie będzie. Podejrzewam, że kryzys gospodarczy także miał w tym swój udział - mnie spadająca złotówka też bije po kieszeni przy zakupach w dolarach lub funtach... Dla porównania zawsze możecie spojrze? ile kosztowaćby ten sam magazyn z tą sam? figurk?, sprowadzany zza granicy: http://multiversum.abc24.pl/default.asp?kat=37809 - te 25 zł nie jest zatem takie z?e ;)
Odpowiedz
Pawcio, sam je zbieram i wiem jak wyglądaję. Mistrzostwo świata to nie jest <_<
z LotR czy z Warhammer, wszystkie nie ludzkie postacie wyglądaję fajnie (choć są wyjątki), ale ludzie.....dla mnie kicha. Ale co kto lubi :D
Odpowiedz
Na ebayu fakt mozna tanio kupic zarówno figurki jak i statuetki, wiem bo na ebayu kupiłem juz pona 2 tysiace komiksó - tylko problem jest taki ze komiksy nawet stare sa taniutkie ale przysy?ka u wiekszosci odstrasza i tak na 10 znalezionych aukcji z czyms ciekawym to moze jedna lub dwie mnie interesuja gdy sprzedawca poda mi koszt przesy?ki (choc ostatnio po wzroscie dolara przezucilem sie na Anglie i Australie)

Zgadzam sie ze Skrullem sa tansze ale to sa popiersia czyli mini bust a ja chce miec bohatera w calej okazałosci a ten juz ma duzo wieksza cen? liczona w setkach złotych bo co dobre to drogie a za 25 zł 80% statuetek i tak jest bardzo dobrze wykonana a zwlaszcza Black Cat :D

Tez chyba biore prnumerate tylko omin? Wolviego bo te szpony powinny byc jak zyleta a nie takie grube ;]

Odpowiedz
timgrayson,Jan 25 2009, 01:21 PM napisał(a):Tez chyba biore prnumerate tylko omin? Wolviego bo te szpony powinny byc jak zyleta a nie takie grube ;]
Zawsze możesz je up...i?ować i zamocować inne ;) Polecam ig?y do wyrobów skórzanych.
Odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko umr? z niecierpliwo?ci czekając na kolejne numery.
Chcę zobaczyć Shockera, a zanim wyjdzie min? z 3 lata!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości