Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Shocker e tam prawdobodobnie w # 10 bedzie Black Cat;]
Odpowiedz
Chyba zmniejszyli nakład , dzisiaj jak byłem w kiosku po Nieustraszonego nie widziałem ani jednego Wolverina , Spiderów w tym kiosku była cała kupa 2 tygodnie temu , i tak nie miałem zamiaru go kupować bo czytałem że odpadaję mu pazury.
Odpowiedz
A może cały nakład już wykupili? :P

Odpowiedz
saito,Feb 4 2009, 11:46 AM napisał(a):Chyba zmniejszyli nakład , dzisiaj jak byłem w kiosku po Nieustraszonego nie widziałem ani jednego Wolverina , Spiderów w tym kiosku była cała kupa 2 tygodnie temu  , i tak nie miałem zamiaru go kupować bo czytałem że odpadaję mu pazury.
No tak zrobili apetyt niektórym a teraz zakr?caj? wodopój :lol:
Odpadające pazury ??? cóż kolejny defekt 'Niesamowitej Kolekcji Figurek Marvela' i kolejny powód dla którego nie warto tego zbiera? czy też kupować. Figurka o wymiarze 9.1 cm za około 25 zł - What A Joke! , nie wiem czy śmiał sie czy płakać
Odpowiedz
Wolverine wyglada troche gorzej bo figurka pochodzi z 2006 roku a wiekszosc figurek pochodzi z 2008 r i sa lepiej wykonane;]
Odpowiedz
Gezzz......a ja z prenumeratę musz? czekać do 18 lutego. Jak ktoś ma Logana, niech da foty :spidey_cheers:
saito jak ktoś non-stop majta tymi pazurami, to mu odpadaję. Nawet z adamantium by nie wytrzymały :D
Odpowiedz
saito,Feb 4 2009, 11:46 AM napisał(a):Chyba zmniejszyli nakład , dzisiaj jak byłem w kiosku po Nieustraszonego nie widziałem ani jednego Wolverina , Spiderów w tym kiosku była cała kupa 2 tygodnie temu  , i tak nie miałem zamiaru go kupować bo czytałem że odpadaję mu pazury.
Bo z tego co wiem to dopiero od jutra startuje nowy numer, no chyba że się myl?. Jak tak, to mnie ol?nijcie. :unsure:
Odpowiedz
Ja kupiłem nowy numer dzisiaj i pazury sie trzymają :)
Odpowiedz
Figurka Logana Spideyowi do piłt nie dosięga, ale zła nie jest.Fajnie się prezentuje.Pazury trochę krzywe, ale to szczegół.Nie bawił się tymi figurkami, więc chyba szpony mu nie odpadn?.

Odpowiedz
Szkoda słów na niektórcyh maruderów tutaj. Farba odchodzi, pazury odpadaję, same te rzeczy się nie dziej?, jak ktoś ma mózg na poziomie 10-latka i się bawi figurkami to już jego problem. Ktoś narzekać, że cię?kie, człowieku żebył przepukliny czasem się nie nabawił. Następny narzeka na wygląd Beasta, a jak ma wyglądał, przeszedł przecież kolejną mutacj?, albo co gorsza na jego strój, tak są ubrani w Astonishing. Jak na tej wielkońci statuteki moim zdaniem wyglądaję dobrze, a jak komu? się nie podoba, to nie kupuj i tyle. Mnie natomiast nie interesuje kolekcja samych popiersi po 500z?, co z tego że większe? wolę małe, a całą postać, poza tym nie każdy ma tak duże rega?y, by móc umie?ci? 50 dwudziestocentymetrowych figurek.
Odpowiedz
daniello32,Feb 8 2009, 02:21 PM napisał(a):Figurka Logana Spideyowi do piłt nie dosięga, ale zła nie jest.
E tam, do głowy mu sięga. :D

A tak wracając do tematu to mam obie figurki (o dziwo, kupiłem Logana) i nie narzekam, chociaż biografia Logana była dośc dziwnie napisana (był może wina tłumacza). Ale ogólnie jest ok. Stoj? sobie u mnie nad biureczkiem, a ich widok cieszy mnie każdego dnia. :rolleyes:
Odpowiedz
deamon,Feb 9 2009, 11:47 PM napisał(a):Szkoda słów na niektórcyh maruderów tutaj. Farba odchodzi, pazury odpadaję, same te rzeczy się nie dziej?, jak ktoś ma mózg na poziomie 10-latka i się bawi figurkami to już jego problem. Ktoś narzekać, że cię?kie, człowieku żebył przepukliny czasem się nie nabawił. Następny narzeka na wygląd Beasta, a jak ma wyglądał, przeszedł przecież kolejną mutacj?, albo co gorsza na jego strój, tak są ubrani w Astonishing. Jak na tej wielkońci statuteki moim zdaniem wyglądaję dobrze, a jak komu? się nie podoba, to nie kupuj i tyle. Mnie natomiast nie interesuje kolekcja samych popiersi po 500z?, co z tego że większe? wolę małe, a całą postać, poza tym nie każdy ma tak duże rega?y, by móc umie?ci? 50 dwudziestocentymetrowych figurek.
Skoro szkoda słów to może nie powiniene? zabiera? głosu i sie na ich ogólny temat wypowiadał. Aha nie wiem czy wiesz ale figurki potrafią mieć defekty czy też defekt , może o tym nie wiesz więc cię informuje. Przy okazji nie wiem czy zauważyłe? ale wygląd niektórych figurek pozostawia wiele do ?yczenia , może dla ciebie małe jest piękne ale dla innych tak nie musi był. Chcesz kupił coś porządnego , musisz na to więcej wydał kasy i taka jest prawda
Odpowiedz
Kiedy wychodzi # 3 z Dr Octopusem bo musz? kupił? B)
Odpowiedz
Nowy numer wychodzi 18 Lutego :P

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Scarlet Spider,Feb 11 2009, 01:01 AM napisał(a):
deamon,Feb 9 2009, 11:47 PM napisał(a):Szkoda słów na niektórcyh maruderów tutaj. Farba odchodzi, pazury odpadaję, same te rzeczy się nie dziej?, jak ktoś ma mózg na poziomie 10-latka i się bawi figurkami to już jego problem. Ktoś narzekać, że cię?kie, człowieku żebył przepukliny czasem się nie nabawił. Następny narzeka na wygląd Beasta, a jak ma wyglądał, przeszedł przecież kolejną mutacj?, albo co gorsza na jego strój, tak są ubrani w Astonishing. Jak na tej wielkońci statuteki moim zdaniem wyglądaję dobrze, a jak komu? się nie podoba, to nie kupuj i tyle. Mnie natomiast nie interesuje kolekcja samych popiersi po 500z?, co z tego że większe? wolę małe, a całą postać, poza tym nie każdy ma tak duże rega?y, by móc umie?ci? 50 dwudziestocentymetrowych figurek.
Skoro szkoda słów to może nie powiniene? zabiera? głosu i sie na ich ogólny temat wypowiadał. Aha nie wiem czy wiesz ale figurki potrafią mieć defekty czy też defekt , może o tym nie wiesz więc cię informuje. Przy okazji nie wiem czy zauważyłe? ale wygląd niektórych figurek pozostawia wiele do ?yczenia , może dla ciebie małe jest piękne ale dla innych tak nie musi był. Chcesz kupił coś porządnego , musisz na to więcej wydał kasy i taka jest prawda
Dlatego zbieram Legendy ;) Nawet jeśli coś mi nie pasuj?, mogę to zmodyfikować - gum? i plastik ?atwiej obrobić niż tytan :P
Odpowiedz
Figurka Wolverine'a zdecydowanie lepiej prezentuje sie na zywo niz na zdjeciach. Co do odpadajacych pazurow, to kazdy widzi, co kupuje, chyba ze ktos posyla rodzicow, bo mu nie sprzedadza z powodu wieku (od +14 lat, jak czytalem). W takich sytuacjach radze wybrac sie wraz z rodzicem i samemu sie przekonac. Pazury nie maja prawa odpasc, jesli ktos nie sprawdza, czy nie sa wykonane z adamantium i nie uzywa ich jako otwieracza do konserw... Ludzie, figurka sluzy do stawiania na polce itp., a nie bawienia sie nia. Jesli ktos tego nie rozumie, niech sprawi sobie lalke.
Odpowiedz
Mia?em zamiar sobie kupił ale zbieram karty bohaterowie i złoczy?cy. Lecz zakupie:
-Iron Man
-Silver Surfer
-Daredevil
S?ysza?em, że ceny następnych numerów będą wynosię 25z?. A nr2 kosztuje 20z?.
Odpowiedz
Scarlet Spider,Feb 11 2009, 01:01 AM napisał(a):
Kota w worku się nie kupuje. Jeśli zamawiasz na swoim ,,beju" z defektami to twój problem. Wol? taką ta?sz? figurk?, niż coś co zajmuje 1/2 pó?ki. To ma był do kolekcji, a nie do zabawy.
Odpowiedz
Przysz?a już komu? prenumerata? ( Mi nie...nadal czekam) <_<

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Nie ty jedyny.
Prenumerata powinna przychodziś zawsze przed ukazaniem się numeru w kiosku.
W tym przypadku jak widać będzie inaczej.
Btw. możemy w dużej mierze podziękować poczcie polskiej, która tak szybkoooooo
dostarcza przesy?ki <_<
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości