Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
U mnie problemu też nie ma bo wygodnie czekam w fotelu aż listonosz przyniesie mi prenumeratk? hehe wiec nie musz? odwala? maratonu po całym mie?cie :D

Co do głosowania to zaznaczy?em by Puck i jego w?ochaty kumpel byli na jednej podstawce, fajnie by to moim zdaniem wyglądało ale po głosowaniu widzę że 2-Pack cieszy się największym poparciem.
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Kilka specjali na allegro, jakby kogoś interesowaćy
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=336590
A czy pani Monia to już zwine?a interes?
Odpowiedz
' napisał(a):Kilka specjali na allegro, jakby kogoś interesowaćy

Wielkie dzięki, może się skuszę na Hulk'a:)
Wstyd się przyzna? ale ze speciali posiadam tylko Black Spider-Man'a:P

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Ktoś zamówił w wydawnictwie Specjale - teraz wyprzedaje. = Bezsens
Ktoś zamówił po 2 szt. i wyprzedaje = Biznesman.

Hmmm.....
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Zagłosowałem na Dwu paka na oddzielnych podstawkach.
Odpowiedz
' napisał(a):G?osowanie na to czy Puck powinien był na tej samej podstawce co Sasquatch czy odzielnej, lub wogóle żeby nie byli dwupakiem:
http://superherofigurineforum.com/index.ph...;f=27&t=923

Również już oddałem swój głos myśla?em, że ciekawie by było gdyby byli na jednej podstawce więc tak zagłosowałem, ale większość i tak głosuj? na separacje, więc przyszłość pokaże czy mają racj? :)Na pewno mimo wszystko Puck będzie mi?? odmian? w kolekcji ;)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz

Hah i znowu na aukcji cena minimalna... gościu ewidentnie chce na nich zarobił, chyba Man Thinga (tylko jego mi brakuje) zamówił sobie z wydawnictwa za 40 dychy z przesy?k? ...
Odpowiedz

Chyba zamówie sobie tego MAN-THINK'A bo to najwyraźniej jakaś limitowana edycja i postać bo wcześniej o niej nie słyszałem :lol:
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
My?liciel :lol: No jak limitowana to sam bym się skusię:P
Odpowiedz
Coś ostatnio mało kto tu zabiera głos:)Czy?by ekscytacja figurkami mija?a?:P
Odpowiedz
Może nie tyle co mija ale nie ma się czasu. Ja to w?a?ciwie tylko wchodzę i czytam. Noi głosuje w konkursie figurek.
Odpowiedz
Wiosna Panie, Wiosna:)
Forum od?ywa zawsze na jesie?, zim?.
W lecie będzie jeszcze mniejszy ruch.
Odpowiedz
Największy ruch jest koło piłtku i w NASZ? ?ROD?:)

A tak to tylko jak kto ma coś ciekawego do napisania.

Zgadzam się z przedmówc?, że w lecie będzie jeszcze gorzej.:)ale zawsze w "środy" ktoś coś skrobnie:)
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Spokojnie spokojnie nie ma co się na zapas martwi?,i tak w dzień w dzień dyskusja jest prowadzona przyjmując ze na
SMO jest wiele tematów na których można podyskutował,wyra?a? swoje opinie,jednak ?aden nie może równa? się z
z tematem "Marvel Kolekcja Figurek",ilo?? odwiedzin oraz coraz to nowi forumowicze.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Nie wytrzymam, jak fani Spider-Mana mogę nie umieć napisał jego skrótu?! Co to jest do wafla SP?! Spider-Pan?

Wystarczy wywali? posty o DC, spam, "hwalonce" się dzieci, a także k?otnie oraz kilkadziesięt postów z "czerwon? edycj? śmierci", a nawet ten off-top, który teraz prowadzimy i mamy pół tematu mniej...

Teraz coś do tematu z mojej strony...
Nie kolekcjonuj? tych figurek. Nie mam zamiaru. Podam trzy powody:
a) cena
- cztery małe, nieruszające się figurki z o?owiu równaj? się cen? z 7'' figurkami posiadającymi gam? ruchów prawdziwego człowieka
- sze?? takich figurek i mamy ma?y, ?liczny bust na pó?k? malowaniem i wykonaniem bijęcy na głową całą ta kolekcj?
b ) wykonanie
- malowanie w niektórych z nich jest takie, jakby malować je kot, w dodatku pijany, większość figurek ma zeza
c) czasopismo
- tragedia j?zykowa, próby tłumaczenia She-Hulk (Ona-Hulk pff) i bezmyślne tłumacznie cytatów. (nr. 1 magazynu, cytat pierwszego spotkania Petera i MJ)
To moje osobiste powody nie prowadzenia tej kolekcji. Są one jak najbardziej obiektywne i mam nadzieję, że nikogo (a? tak bardzo:P) nie ura??.
Odpowiedz
T?umaczenie owszem jest tragiczne.Ale do ceny to trudno się przyczepił bo jak by taniej dawali to by musieli do tego dopłacał.Denerwuje mnie to że wycinaj? niektóre strony jeszcze jak plakat i cennik komiksów wycinaj? to spoko ale opis mocy,przyjaciół lub genez? to przesada.Ja kolekcie zbieram ale tylko numery które są w kioskach, te ze strony nie zamówił bo nie mam karty, a rodzice swojej po?yczy? nie chcę :(
Odpowiedz
Nie zauważyłem by ktoś nazywa? Spider- Mana jakoś inaczej, a nawet jak ktoś napisze Pająk czy jakoś tak to nie jest grzech.
Co do niepotrzebnych tematów to są od tego administratorzy.
Wracając do tematu to nie rozumiem po co to napisałeś Ultimates. To jakby ktoś wszedł na inny temat i napisał, że go to nie interesuje. My tu lubimy te nieruchome figurki. Wol? je niż te ruchome '' figurki '' , które w dzieci?stwie nazywa?em zabawkami i się nimi bawiłem, a nie układałem na półce.
Odpowiedz
' napisał(a):Nie zauważyłem by ktoś nazywa? Spider- Mana jakoś inaczej, a nawet jak ktoś napisze Pająk czy jakoś tak to nie jest grzech.
Patrz jeden post wyżej od mojego. Messmero pisać skrót SPO zamiast SMO. Tak samo wiele ludzi z tego forum piszę SP zamiast SM.
Napisaćem to żeby nie było off topu. To jest jedyny powód.:P
Te nieruchome "figurki" to naprawdę figurki. Te, o których piszemy tutaj to statuetki.
Odpowiedz
Oficjalna nazwa to figurki Marvela, a czy to są figurki czy statuetki to już mniej ważne. Wa?ne, że stoj? nieruchomo na półce i nie musz? w przypadku ruchomych co tydzień zmieniać po?ożenia ręk czy nóg.
Odpowiedz
Sorki, ale wa?a pomy?kowego waln??em...
"Te nieruchome "figurki" to naprawdę figurki. Te, o których piszemy tutaj to statuetki."
Powinno był:
Te ruchome "figurki" to naprawdę figurki. Te, o których piszemy tutaj to statuetki.

W figurkach ruchomych nie trzeba zmieniać pozy w ogóle jeśli się nie ma ochoty. Nie wiem skąd taki pomysł wzi??e?.
Istotnie, statuetki, to figurki na podstawkach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości