Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
faktycznie drogi... i wyglada jakby mial wyd?ubane oko:Pmam nadzieje ze wydawnictwo sprowadzi go za niedlugo za przyzwoita cene:)
Odpowiedz
Mamy już Sasquatcha w pełnej okazało?ci w towarzystwie Pucka.

Sassy bardzo pozytywnie, figurka wielka i będzie się wyróżnia? na tle pozostałych specjali. My?la?em, że Puck będzie miał ciekawsz? pozę, bardziej akrobatyczn?. Jestem za oddzielnymi podstawkami, ta wersja nie jest jeszcze finalna.

Jest także potwierdzenie Bloba w kolekcji.
Odpowiedz
Puck wydaje mi się trochę za ma?y. Sasquatch jest absolutnym must have. Troch? dziwne. Bloba już wcześniej potwierdzili jako specjala. A teraz też jako specjala czy regularna figurk? do nowej 20 ?
Odpowiedz
Sasquatch rewelka z tymi wymiarami :oto chyba mega specjal
Odpowiedz
Puck ma coś ok. 1 metra, jest tutaj pochylony, więc wydaje mi się, że mniej więcej jest ok. Nie napisali szczegółów o Blobie, ale nie ma innej opcji niż specjal.
Sasquatch ma był czym? pomiędzy zwykłym, a mega specjalem.
Odpowiedz
Rewelacja :DSasquatch wygląda po prostu ..... aż nie mogę powiedzieć. Jestem jak najbardziej za wersję z jedna podstawk? bo to po prostu taka fajna nowo?? w kolekcji naprawdę świetna figurka i nawet postarali się o realne wymiary :)Nie mogę się doczekać wydania go przez nasze wydawnictwo :DCzekam teraz tylko na wersję w kolorze :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Na wspólnej podstawce jest już Cloak & Dagger, więc nie taka nowo??.;)Wspólna podstawka na wielkoluda i malucha ma jedn? wad?, jak ktoś zauważył na blogu duże figurki ustawia się raczej z ty?u, więc inne figurki przysłoni?yby Pucka i tyle byłmy go widzieli.:)

W sumie 5: Guardian już jest, Snowbird już widzieli?my, teraz Sassy z Puckiem, Northstar na pewno będzie w tym rozszerzeniu. Jest też szansa na 6 Aurore.
Odpowiedz
No tak w sumie racja po prostu byłem pod takim wrażeniem że zapomnia?em o Cloak & Dagger, a co do ustawie? dużych figurek to ten duet u mnie miałby honorowe miejsce i na pewno nikt by nie zasłoni? biednego Pucka ;)Nie wiem sam, mi tam to odpowiada:)To teraz czekamy na resztą zespo?u Alpha Flight, z tego co pamiętam mamy już potwierdzonych razem z nimi 4 członków prawda ?

''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Ja wola? bym jednak na oddzielnych podstawkach. Rich napisał, że większy update będzie w Poniedzia?ek w porze obiadowej.
Odpowiedz
Rich wszystko pisać na swoim blogu wcześniej. Sasquatch jest figurk? rozmiarów pomiędzy specialem, a megaspecialem. Ale w cało?ci prezentuje się wy?mienicie.
Puck nie jest za ma?y, ja bym powiedział że nawet za duży, więc jest w sam raz.

Mogliby zrobić tak jak ktoś na UK forum zaproponować, żeby Puck siedzia? u Sasquatcha na ramieniu, a wtedy możnaby było postawi? ich z ty?u.
Wersja jeszcze nie jest finalna, kto wie jak postapił z Puckiem.

Z Blobem dziwna sprawa, przecież już był potwierdzony. Z 25 stycznia:
,,with the Blob looking to appear at the end of the year"
Odpowiedz
Faktycznie trochę dziwne . Figurki są zaje++ste oczywiście . Kolejna pozycja do ,,musz? mie?" . Choć wersja z Puckiem na ramieniu byłaby genialna .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Rich pewnie o tym zapomnia?, kiedyś dwa razy pokazywał Madroxa. Zobaczymy co w poniedziałek napisze. W sumie zastanawia mnie czy rzeczywiście Blob będzie specjalem, oryginalnie miał 5'10' wzrostu (Klik), a w założeniu specjale mają był od 6'8".
Odpowiedz
Figurka znakomita! Powinni zostawił Pucka na wspólnej podstawce, bo wygląda to znakomicie. Jestem mile zaskoczony:)
Odpowiedz
Ale później sporo urós?, po następnej aktywności mutacji miał 8' (240 cm).
Odpowiedz
' napisał(a):Mamy już Sasquatcha w pełnej okazało?ci w towarzystwie Pucka.

Sassy bardzo pozytywnie, figurka wielka i będzie się wyróżnia? na tle pozostałych specjali. My?la?em, że Puck będzie miał ciekawsz? pozę, bardziej akrobatyczn?. Jestem za oddzielnymi podstawkami, ta wersja nie jest jeszcze finalna.

Jest także potwierdzenie Bloba w kolekcji.

Prawdziwy olbrzym, pó?ka nie wytrzyma:P Niestety nie znam go szkoda bo dobrze się zapowiada.B)
Odpowiedz
Troch? z innej beczki special Lobo z kolekcji DC już do nabycia
http://cgi.ebay.co.uk/DC-SUPER-HERO-FIGURI...=item563b7c0eb2
18,99 funta ale figurka miód
Odpowiedz
Eee myśla?em, że na allegro to bym się policytować.
Nie znasz Sassiego? to jak oglądaće? bajki na fox Kids.
Odpowiedz
A według mnie Sasquatch i Puck na jednej podstawce to świetny pomysł z tego względu że Puck to taki karze? że nie wiem czy to ma sens i czy zas?uguje na oddzieln? podstawk? :lol: i tak też głosowałem w sondzie! Tylko wolałbym jakby Puck np. stał na jednej r?ce tak jak ktoś tu zamieszcza? takie jego zdjęcie :D
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Dla mnie ta Statuetka to rewelacja ,typu no kto podskoczy heh .więcej takich.
Pieniądze często kosztują zbyt wiele. — Ralph Waldo Emerson
Dla pijaka bohaterem jest ten kto może wypić więcej.- ?

ZAPRASZAM WSZYSTKICH KOLEKCJONERÓW http://gambler777.znajomi.interia.pl/wizytowka/galeria
Odpowiedz
' napisał(a):Mamy już Sasquatcha w pełnej okazało?ci w towarzystwie Pucka.

Takie małe porównanie.:)Jak widać Sasquatch będzie niewiele mniejszy od mega specjali.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości