Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Tak w zasadzie to premiera jest w piłtek . Ja jak zwykle Fantastica będą miał dopiero o 17.
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Nikt jeszcze nie ma Pana Fantastycznego?

Dajcie info jak została opisana następna figurka i kto to jest!

Rogue?
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
' napisał(a):Nikt jeszcze nie ma Pana Fantastycznego?

Dajcie info jak została opisana następna figurka i kto to jest!

Rogue?

Nat?pna jest Rogue.

Poznaj Rogue, pani? doktor "od głowy" !:)

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
"Od głowy"? O co chodziś

Dobrze że trzymają się listy ze strony...

jeszcze Cap Britain i HULKÓWNA yessssss....
Odpowiedz
Myślę że w następnej piłtce będzie moja najbardziej oczekiwana postać - THOR :rolleyes:
Nie wytrzymam już dalszego przekładania....

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Pan Fantastyczny zdobyty ale było cię?ko . Sta?e miejsce zakupu - uszkodzona głowa , a w Empiku z 7 sztuk trudno było wybrać najlepsz? jakońciowo .
[attachment=980:20100428225.jpg] [attachment=981:20100428226.jpg]
Odpowiedz
Mam nadzieję, że będą się trzymał listy cały czas, ale nie ukrywam - jestem sceptycznie nastawiony, jeśli chodzi o takie figurki jak np. thor:/ Nie zrozumcie mnie źle, ale patrzęc na sklepy zagraniczne, no i głównie na e-bay, to widnieje mało ofert z figurk? Thora. Te co są - sprzedaję go za takie kwoty, jakby był jakimś wariantem albo megaspecialem:/

Dajcie fotki Mr Fantastica.. i Ty Finsternis wraz z resztą FF (bo wiem, że posiadasz Invisible Woman):)

edit: Całkiem spoko ten Richards, ale te niebieskie "machni?cia" farb? w miejscach zacienionych troche mnie przera?aj?:/
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
darth_konio ---> Miejmy nadzieje, że dorobić tych rzadkich figurek. Dużo nowych figurek ma na podstawce dat? 2010 więc wygląda na to, że dorabiaj? figurki. Mr. Fantastic zacny. Jak? macie dat? na podstawce ?
Odpowiedz
' napisał(a):Dajcie fotki Mr Fantastica.. i Ty Finsternis wraz z resztą FF (bo wiem, że posiadasz Invisible Woman):)

Ja swoja FF zaprezentuje około 12 maja - jak odbior? Rogue i Fantastika (ze względu na prac? odbieram figurki 1 raz w miesięcu - taka kioskowa prenumerata:)) ale Don't worry będzie zdjęcie całej FF:)
Odpowiedz
Twarz jakaś dziwna, o pozie już nie wspominając ... nie jestem pewny czy zakupie, pewnie tak bo jak F4 to w cało?ci ale ... FanPlastic paskudny jest i kropka:P
Odpowiedz
I tu można się zgodziś z przedmówc? mój egzemplarz do tego że jeszcze miał oderwan? rek? po lewej stronie to jeszcze twarz jakaś nieciekawa,pan fantastyczny raczej figurka nie jest aż tak fantastyczna.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Jak dla mnie Mr. Fantrastic jest naprawdę fantastyczny:)
Odpowiedz
A w Anglii od dzisiaj można kupił Jubilee:D.

Odpowiedz
' napisał(a):Szkoda, że nie za?apa? się Omega Red. Rich wrzucił zdjęcia jak powstaje figurka Siryn. Nie wykluczy? także ponownego wydania figurek, które już się ukazały, np. Beast.

W takim razie czekan na wersję Angela po tuningu a la APOCALYPSE... Czyli ARCHANGELA :D

Co do Pana Fantastycznego to na zdjęciach wygląda OK choć sza?u nie ma! Choć w sumie na zdjęcia nie ma co patrze? bo ta seria już nie raz pokazała że na ?ywo figurka prezentuje się 100 razy lepiej wiec czekam na prenumeratk? ze swoim egzemplarzem :P
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
od 101 numeru w usa jest 15 stron zczajcie fajny blog :spidey_welcome: http://marvelheroses.bloog.pl/

to jeden z wpisów

She hulk wyjdzie w 35 numerze w tym będzie wiele ciekawostek odkryli?my 1

sięa [] [] [] [] [] []

?a? kawa? baby czekajmy na niż ostatnio eaamglos tworzy wiele kolekcji
więc nie ma dużo czasu piszęc w środe napisze o blobie naszym 2010 roku specjalem z uk
czyli stanów zjednoczonych she hulk jest z ff hulk z avengers troche dziwne
ale marvel tak to już sporządzić.........By marvel productions
Odpowiedz
Wytrze?wiej, bo nie można cię zrozumieć.

Jest lider X-Men, jest lider Avengers, wreszcie lider F4.
Pocz?tek marca - nie było, Wielkanoc - nie było, majówka idzie, a o specialach nadal cisza.

Odpowiedz
Czyli sprawdzaj? się moje słowa co do powtarzalności ,figurek ( czyt: A nie mówiłem ,kasa kr?ci światem ).
Natomiast co do Fantastica,jest po prostu zrobiony na odwal się.
Pomalowany paskudnie,a zrobiony średnio,tam gdzie zazwyczaj kupowałem ładnie zrobione i pomalowane figsy,ani jednego przynajmniej poprawnie pomalowanego.
Odpuszczam więc jegomo?cia.
Pieniądze często kosztują zbyt wiele. — Ralph Waldo Emerson
Dla pijaka bohaterem jest ten kto może wypić więcej.- ?

ZAPRASZAM WSZYSTKICH KOLEKCJONERÓW http://gambler777.znajomi.interia.pl/wizytowka/galeria
Odpowiedz
Ja człowieka-zabezpieczenie, chciałbym mieć w swej kolekcji, bo mam plan skompletować cały skład FF. Mam tylko nadzieję, że mój egzempla? będzie żadny i cały:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Witam, jestem tu nowy i prenumeruj? wszystkie numery. Czy ktoś się orientuje czy można na polskim rynku dostał Xaviera i Lilandr?? Z góry dziękuję za odpowied?:)
Odpowiedz
:spidey_welcome:
Raczej nie ma szans na wydanie ich jako Duble dost?pnego w kioskach. Byli jedynie jako "pomy?ki" wysyłane do tych, którzy zamówili Apocalypse'a. Poza tym już gdzień pad?a odpowiedz! Czyta?e? cały wątek?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości