Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
' napisał(a):Panowie jeśli tylko dostaniecie w swoje r?ce Pani? Hulk, momentalnie zmienicie zdanie. Ja jestem zachwycony tą figurk? mimo, że jestem bardzo wybredny. Zrobiłem jej ma?? sesje żeby?cie sobie zobaczyli;)

[attachment=1012:DSC01330.JPG]
[attachment=1013:DSC01333.JPG]
[attachment=1014:DSC01334.JPG]
[attachment=1015:DSC01335.JPG]

Mnie tam zdjęcia nadal nie przekonuj?, to znaczy wykonana jest bez zarzuty ale cały czas uważam i ubolewam ze zdecydowali się na taką "barczyst?" wersję :huh:

No ale już niedługo jak będą ją miał był może zmienił zdanie...
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
No Thanos rewelacja to moim zdaniem jeden z najlepszych specjali :)Licz? na wydawnictwo w jego sprawi?, myśl? że specjale zapodadz? tak jak w tamtym roku w październiku, bo raczej jeszcze li?? rany, po akcji z Apo i Profesorem ;)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
W październiku, a dostaniemy je w styczniu 2011, nie doczekam się:

Aktualna czo?ówka w głosowaniu na speciale:
Sauron 39
Lockjaw 33
Mojo 28
Strong Guy 25
Warpath 22
Odin 21
MODOK 18
Atlas 14
Dragon Man 12
Hulkling 10

Zapewne ze względu na to, że wkrótce mają był Blob, Omega Red oraz Sasuatch z Puckiem, przesun? X-postacie mimo, że obsadzaj? czo?owe pozycje. Pewnie Lockjaw, MODOK i Odin, a dopiero po nich Sauron, a jeszcze później Strong Guy i Warpath. Mojo będzie trudny do wykonania, więc z 2 lata poczekamy.
Odpowiedz
Lockjaw jako drugi!To mnie cieszy!Zawsze ciekawi?a mnie ta psina!:)
Miejmy nadzieję,że się nie długo pojawi.
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Arbuz - Thanos swietny. Na twoich fotach wygląda jeszcze lepiej, niż na tych oficjalnych:)

S?dz?, że She Hulk nie jest taka z?a.. Może przez tego "pudziana" jej wizerunek wydaje się gorszy...
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Już jutro kolejna X-kobitka do kolekcji.

Musz? przyzna? ze ten czas super szybko leci jak się na coś bardzo czeka.
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Zakupiłem gablot? w IKEI i teraz moja kolekcja prezentuje się tak.Za?apa?a się kolekcja mangowych panien:D
Odpowiedz
Przegl?dałem poprzednie strony, ale jakoś nie zauważyłem update'a z galerii figurek.

Przy okazji. Wydawało mi się, że Thor był w galerii już wcześniej. Teraz go wykasowali ?:P
Odpowiedz
Piękna piłteczka!!!:o
Zabrak?o mi słów...Bardzo się cieszę,nareszcie Thor!!!:spidey_cheers:

PS:Być na zdjęciach już na początku,lecz zrezygnowali z niego w pierwszej 20.Miejmy nadzieję,że teraz tak nie zrobił.
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
Dobra, to się cieszę, że nie zdublowałem jakiegoś postu o nowych figurkach w galerii, bo nie wiem kiedy dodali te nową piłtk?. Figurki świetne, bo na Namora i Lokiego czekam, a na Mystique to już szczególnie. A skoro skasowali Thora, to także jakąś czwórk? innych:DTeraz będziemy mieli Thora i po przerwie, jego braciszka i zarazem wroga.
Odpowiedz
bedzie pieknie:)Mystique, Thor to bedzie dostawa z prenumeraty dopiero:Dale Loki tez mile widzialny:)
Odpowiedz
Juuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhu . W końcu Thor . Bo mało mieli?my M?cicieli , a tu 3 od razu . Dodatkowo Mystique, Namor i Loki . Genialny team .
Musimy wytrwa? jeszcze 2 miechy i pojawi się nasz kochany bóg piorunów . Chyba na niego ( i Lokiego ) czekam najbardziej.
Wygląda na to że lista Hachi-ego się sprawdza .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Jestem w szoku:)Następna piłtka zapowiada się rewelacyjnie. Zaraz po She-Hulk czeka na nas Mystique:D
Nawet nie wiecie jak się cieszę na widok Thor'a i Lokiego:)

OH, HELL YEAH !

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Tak jest w końcu Thor i do tego jeszcze genialny Loki i The Vision. Namor i Mystique też super, że s?. Troch? źle, że lista się sprawdza bo takie figurki jak Gambit, Deadpool czy Venom są strasznie daleko. Ale chociaż ten Thor.
Odpowiedz
Trzymam ich za słowo z tym Thorem (czyli gdzień w po?owie lipca), a Lokiego i Visiona odpuszczam. Po Lokim miała był Polaris według ,,listy", czyli znów coś pozmieniali.
Było tak:
,,36-Mystique,37-Thor,38-Sub Mariner,39-Loki,40-Polaris,41-Nova,42-Hawkeye,43-Mysterio,44 -Black panther,45-Emma Frost,46-Vision"
więc może wcześniej będą Gambit, Venom, Deadpool...
Odpowiedz
Hej, zamawia? ktoś z was ostatnio coś z wydawnictwa? Jeśli tak to co i czy długo szło ;)
Sam czekam na przesy?k? a jestem niecierpliwy...

News o następnych 5 figsach -:spidey_rock:
Odpowiedz
ja zamawialem ManThinga i od wplaty minely 2 tyg, wczoraj dostalem:)
Odpowiedz
Nowa piłtka coś wyjątkowo wcześnie tym razem, przedtem czekali?my do ostatniego momentu to duży pozytyw :)A zapowiada się ciekawie jestem zadowolony zwłaszcza z duetu Thor/Loki i oczywiście z Mistique:)Namor mi się nie podoba ze względu na twarz, a Vision jest mi obojętny mógłby był później i bym nie płakać, ale najlepsze jest to że zaraz po tej piłtce prawdopodobnie dostanie nam się Mysterio na którego czekam z wypiekami na twarzy :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Także przy??czam się do grona czekających na tą figurk? . Jeśli ta lista się sprawdzi , w następnej 5 pojawi sie jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie figurek . Mam na myśli Hawkeye .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Rogue już wyjąta z pude?ka i jest genialnie zrobiona,

Następny będzie "Brytyjski, między-wymiarowy sprzymierzeniec X-menów" NO!

Nowa 5tka jest genialna (poza Visionem, którego mam - ale kupuje i juz mam na sprzedaż:))
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości