Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Hydroman będzie świetny.. Super dynamiczna figurka. Ronan też niezły. Szkoda tylko, że u nas nie chcę tych specjali wydawał.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Hydroman naprawdę świetnie się prezentuje. Co do Thunderbirda to w nowym składzie X- Men wyst?pił on w '' Giant - Size X- Men nr. 1 '' i Uncanny X- Men nr 94 i 95. Najwyraźniej zmienili kryteria co do ilości wyst?pów w komiksach bo jak widać Apacz ma ich tylko trzy. Może inne postacie z ma?? ilości? kartek komiksowych też dostan? swoje figurki.
Odpowiedz
Skoro figurka dopiero się uka?e to prawdopodobne jest, że zahacz? o niedawne wydarzenia Necroshy, w których Thunderbird był jednym z wielu wskrzeszonych mutantów. Dzięki temu doszło do starcia braci, Warpath vs Thunderbird. Dodadz? info o braciszku, to że próbował się potem m?ci? na Xavierze za śmierć brata i tak się uzbiera informacji na cały magazyn.
Odpowiedz
Figurka Ronana coś pięknego tylko się delektować.
Jeżeli tak ma wyglądał Hydroman ostatecznie to tylko się cieszył bo naprawdę fajnie to wyszło.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
8 figurek od czasu, gdy dostali?my Apocalypse'a. Mam nadzieję, że WYDAWNICTWO wraz z She-Hulk przeka?e kartk? z następn? paczk? Speciali do zamówienia.
Odpowiedz
Dla niecierpliwych ciekawostka prosto z allegro. Monia wystawi?a właśnie ponownie swą aukcj? z figurkami marvela, a tam z nadchodzących: Cap. Brytania, She-Hulk, Mistique:)Na Revan to chyba nawet bym się pokusię, jednak wolę samemu wybrać w sklepie.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1051451738
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Widziałem;)W?aśnie u niej zamawiam She Hulk i Mystique;)
Odpowiedz
Wszystko fajnie pięknie ale wolę poczekać i mieć z gazetk? dla syna . She-Hulk musi był idealna - Empik i jest wybór .
Akcja Specjale - cosik nasze wo?anie nic nie daje :( szkoda gada? . Jeszcze chwila i rok będzie a tu tylko jedna akcja - poracha .
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania co przedmówca - wolę poczekać i mieć gazetk? po polsku.

Cieszę się, że nie zamawia?em Thora (bardzo chcę go mie?) bo już wkrótce będzie w PL. Yesssssss!!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ja też popieram panowie , wtedy przynajmniej dowiem się czegoś , jeśli nie znam bohatera .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Wy tu gadu gadu o figurkach z "przyszło?ci" a za dwa dni już Kapitan Brytania;)
Odpowiedz
' napisał(a):Wy tu gadu gadu o figurkach z "przyszło?ci" a za dwa dni już Kapitan Brytania;)

Ja nie tyle na niego, co bardziej na następne 2 figurki po nim czekam.
Jednak owszem już za 2 dni będzie "TA środa"
Odpowiedz
Faktycznie , jeszcze tylko 2 dni . A ja zastanawiam się jak? błyskotliw? zapowiedziś , popiszę się nasze wydawnictwo . Ostatnio jest coraz oryginalniej .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Dziś odebraćem od Pani Moniki Mystique i Pani? Hulk;)
Odpowiedz
' napisał(a):Dziś odebraćem od Pani Moniki Mystique i Pani? Hulk;)

Gratuluj?...szczególnie Raven wygląda świetnie. Pani Hulk jakoś do mnie nie trafia<_<
Odpowiedz
Na ?ywo wygląda lepiej;)
Odpowiedz
Mystique super a co do She-Male to kolejne zdjęcie które jakoś mnie nie przekonuje co do niej/niego :P

"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Ja też jestem pe?en obaw odnośnie tej She-Hulk, patrzęc na te fotki... A co do Mysticzki to całkiem fajna ta figurka. :]
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja uważam, że Pani Hulk będzie dobrze zrobiona. Nie wiem dlaczego ale najbardziej na niż czekam.....

Czy ktoś może zrobić (lub ma z neta) zdjęcie She Hulk i Hulka? :>
Odpowiedz
Proszę bardzo;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości