Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
:spidey_welcome: na najbardziej rozwijajacym sie temacie.
Gratuluje 400 strony!!

P.s. Juz za 2 dni Mystique!! ol jeee...znow sie zrobi niebiesko:)
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ciekawy ten custom spidermana Logan:)Już nie mogę się doczekać niebieskiej przyjaciółki. Moim zdaniem będzie elegancko się prezentować w kolekcji.
Odpowiedz
Dzis odebralem przesylke z Captainem Britainem i She Hulk. Obie figurki nie powalaja na kolana ale sa ok. Szczegolnie Cap. jest niedokladnie pomalowany, a co do She Hulk to rzeczywiscie na zywo lepiej wyglada niz na zdjeciach. Fajnie sie prezentuje obok malutkiego Human Torcha:lol:Captain jest z 2010r. a Hulkowna z 2006r.<_<Teraz oczekuje Mistique i THORa. Pozdrawiam :spidey_rock:
Odpowiedz
Czesc
Mam mala prosbe czy moglibyscie zerknac na mojego kapitana B. i ocenic czy stoi prosto i czy Wasze sa podobneeJak dla mnie to on wyglada jak po kilku glebszych :spider_lol:
Odpowiedz
' napisał(a):Ciekawy ten custom spidermana Logan:)JuN nie mogN siN doczekaN niebieskiej przyjacióNki. Moim zdaniem bedzie elegancko siN prezentowaN w kolekcji.

dzieki:) akurat jego sam sobie przerobilem,nie jest idealny,ale moim zdaniem tez nie jest zly:D
Odpowiedz
' napisał(a):Czesc
Mam mala prosbe czy moglibyscie zerknac na mojego kapitana B. i ocenic czy stoi prosto i czy Wasze sa podobneeJak dla mnie to on wyglada jak po kilku glebszych :spider_lol:

Kazdy taki jest chlopak troche wypil i sie chwieje.

Tak mnie ciekawila postac Man-Thing ze w koncu udalo mi sie obejrzec film o nim konsekwencja bylo zamowienie sobie figurki:)to bedzie moj drugi specjal w kolekcji.

I mam takie pytanie czy postac smaiti (nie wiem jak to sie pisze) ktora wystepowalo w bajce spiderman'a wystepowala w komikach i czy jest szansa ze kiedys sie pojawi jako figurka?
Odpowiedz
Jak na amatroski custom , jest genialny .I mowie tu szczerze .

PS.Bethrezen , pisze się Smythe . Według mnie , jest szansa na jego pojawienie sie .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
O zapomniaeem o tej postaci a zawsze go lubieem,jest inny niN pozostali:).

PS:mój kapitan stoi normalnie.
''SZŁEM ŁĄKĄ                                                                                      
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Moda na suknie saga.
Odpowiedz
' napisał(a):Czesc

Mój jest identycznie przekrzywiony tyle że u mnie to ewidentnie wina podstawki która jest nierówna co widać go?ym okiem, tak wiec nie jesteś osamotniony :P
No ale sam CAP świetny :D
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Jako fan Spidera też chciałbym Smythe`a ale chyba jako specjal bo on był na wózku.

Odpowiedz
Wlasnie rozmawialismy na superherofigurineforum o przeciwnikach Spidera, i o Alistairze Smythe narazie nikt nie wspomnial, wiec nie w najblizszej przyszlosci.
Moje typy na villainow Pajaka:
Hammerhead, Tombstone, Shriek, Doppelganger, a dopiero pozniej jakby co bede glosowal na takie postacie jak Alistair Smythe, Demogoblin, Spot czy JJJ.
Odpowiedz
' napisał(a):Jako fan Spidera teN chciaebym Smythe`a ale chyba jako specjal bo on byN na wózku.

Smythe to jak będzie to raczej po tej transformacji bo bez niej to zwykły cywil
Odpowiedz
Jak napisal bethrezen, jak co to juz dadza go w tej postaci:

Bo jako zwykly facet na wozku, to on Pajakowi raczej villainem nie jest.
Odpowiedz
Ja jak zapewne każdy chciałbym skompletować MAXIMUM CARNAGE, a potem PUME, VERMINA (dla ostatnich ?owów Kreivena) i KAINA.
Odpowiedz
Jak juz jestesmy przy typowaniu wrogow spidera, to chcialbym aby wydali Jackala, Carriona i Demogoblina.. aa i Kaine'a takze

edit: Zgadzam sie z poprzednikiem by wydali Pume. Jest on bardziej znany niz doppleganger
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja tez chetnie zobaczylbym Jackala ,Tombstone-a , Hammerhead-a ,Spota i JJJ.
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
' napisał(a):(...) Tak mnie ciekawila postac Man-Thing ze w koncu udalo mi sie obejrzec film o nim konsekwencja bylo zamowienie sobie figurki:)to bedzie moj drugi specjal w kolekcji (...)

Gratuluje zakupu - mysle, ze bedziesz z niego zadowolony. Wedlug mnie Man-Thing - obok Apocalypse'a - jest najlepiej odwzorowana i wykonana figurka z dotychczas wydanych w Polsce. Zdjecia tego nie oddaja.

' napisał(a):(...) co do She Hulk to rzeczywiscie na zywo lepiej wyglada niz na zdjeciach. Fajnie sie prezentuje obok malutkiego Human Torcha:lol:Captain jest z 2010r. a Hulkowna z 2006r.<_<(...)

Co do She-Hulk to nadal twierdze, ze egzemplarze z 2006 roku maja lepsze malowanie twarzy niz zrobione w tym roku, dlatego nie ma co przejmowac sie, ze figurka jest starsza. Brak lakieru pokrywajacego wlosy Jen da sie jakos przebolec.
Cokolwiek stanie nam na drodze, jakiekolwiek bitwy będziemy musieli stoczyć wewnątrz nas... zawsze mamy wybór (...) 
To wybory czynią nas tym, kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać to, co słuszne. (Spider-Man)
Odpowiedz
Mi akurat bardziej znany jest Doppelganger, w ogole nie mam pojecia kim jest Puma. Doppelgangera widzialem i w Maximum Carnage, i w jakims starszym numerze SM, ktory mi wpadl kiedys w rece. Stad wole szesciorekiego niz kotowatego.
Odpowiedz
Puma czyli thomas fireheart - Indianin na ktorym od malego odprawiano jakies rytua?y, skutkiem których gosciu zmienia sie geba, rosnie siersc kly i pazury.. poprostu wyglada jak puma i jest tak samo zwinny. Koles do tego stopnia honorowy, ze aby zadoscuczynic Parkerowi (zna jego tozsamosc) wykupil, swego czasu, gazete Daily Bugle po to tylko azeby przywrocic dobre imie spidera.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
A ja mam pytanie do kiosk hunterow;). Jutro nalezy sie spodziewac Mystique, czy juz przeszli na wydawanie co 3 tygodne, ktos sie orientuje w tej wielce zastanawiajacej zagadcee
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości