Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Proszę mnie dopisać do osób zamawiających specjale z UK:

Colossus - 1 szt. Juggernaut - 1 szt.

Od razu wspominam, że jestem zainteresowany także wszelkimi innymi:)

Dawno tu nie zagl?dałem, ale cieszy fakt bliskiego spotkania z nowymi figurkami:D
Odpowiedz
Mam pytanko do forumowiczów .
Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem 2 Destroyerów N Poniewa? mam na zbyciu .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Dobrze po 17 i nadal nic, a tak przy okazji działa komu? supeherofigurineforum<pyt>
Odpowiedz
Przecieku nie ma, a supeherofigurineforum mi również nie działa:(już drugi dzień.
Pochwalę się że dzisiaj przysz?a do mnie przyczyna mojego zadłużenia: Sentinel:)Pó?niej dodam zdjęcia jeśli będzie takie zapotrzebowanie:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Ja dostałem wiadomośc o tym . (Mam na facebooku DC Superhero Figurine Collection w znajomych ) Jest na jakiś czas forum zast?pcze .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
To podaj link do tego zast?pczego.
EM wali w kulki nie słabiej niż nasze Wydawnictwo, 3 piłtek bez niczego.
Odpowiedz
Zast?pcze forum Może Rich pjecha? na wczasy .
Odpowiedz
' napisał(a):Pytanie do ludzi z Krakowa. Czy w sklepach było duzo ThorowN Niestety figurke bede mogl kupicv dopiero po 20. lipca i mam nadzieje, ze jeszcze cos dla mnie zostawilisci;)

byłem dzisiaj w empiku w galerii krakowskiej i były dwa
Odpowiedz
Mam takie dwa małe pytania :)

1. Pytanie do prenumeratorów: Czy otrzymaliście kiedys wraz z figurkami fakture do zapłaty na 0 z?N:)

2. Jakich farb najlepiej używa? do malowania figurekN

Z góry dzięki za pomoc:)
Odpowiedz
Wolf Sazen -->

1. Ja nigdy.

2. Niech inni się wypowiedzą w tym temacie bo ja się kompletnie na tym nie znam.
Odpowiedz
' napisał(a):Mam takie dwa małe pytania :)

1. Pytanie do prenumeratorów: Czy otrzymaliście kiedys wraz z figurkami fakture do zapłaty na 0 z?N:)

Niedawno dostałem swoją pierwsz? prenumeratę i Rooftop Spider-man gratisowy na fakturze właśnie za 0,00 zł był. Nie ma się co zastanawia?, właśnie dostałe? gratisa od wydawnictwa:)
Odpowiedz
' napisał(a):2. Jakich farb najlepiej używa? do malowania figurekN

Farby Citadel są najlepsze, 10-12z? za kolor.
Odpowiedz
Monia powróciła :Dhttp://allegro.pl/item1150889522_nowe_figu...nie_sztuki.html
Odpowiedz
Czyli jednak będzie Polaris zamiast Visiona:)w sumie fajnie bo mamy bardzo mało pa? zapowiedzianych ostatnio:)A Nova za Nicka nr 2 , czyli lista dobrze się spisuj?:)
Monia kusi mnie tym Lokim ale musz? wytrwa?.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Czyli zapowiadaję się same fajne figsy . Może z wyjątkiem Emmy , bo niezbyt mi sie podoba .
Odpowiedz
Z tej najnowszej 5 to zdecydowanie najbardziej nie mogę się doczekać Black Panther , bo figurka na zdjęcia prezentuje się po prostu świetnie
Odpowiedz
Zamawiam COLOSSUSA i JUGGERNAUTA <!--sizec--><!--/sizec--> :D
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Ja mam kilka pytał (był może te tematy były już poruszane, ale dawno nie było mnie na forum):

1. Chciałbym zaopatrzył się w specjale, a wolę sam sobie zamówił. Czy można kupił je na stronie UK (oczywiście z przysy?k? do Polski)N
2. Jeśli nie to skąd zamówił specjale i czy będą nieotwierane, razem z gazetk?N
3. Ile trzeba będzie czekać (w obu przypadkach)N

Do tych pytał sk?oni? mnie oczywiście brak ofert z naszego wydawnictwa, które całkiem nas ola?o (przynajmniej moim zdaniem).
Odpowiedz
Z UK nie da się zamówił bezpośrednio do Polski stąd nasza akcja ze specjalami. Ktoś zamawia w UK normalnie do domu, a potem wysyła Finsternisowi, a on później rozsy?a paczki do nas. Oczywiście nie są one otwierane, wszystko w folii. A ile będzie trzeba czekać&lt;pyt&gt; Nie mam pojęcia.
Odpowiedz
Tak wiem, ale chodzi mi o to czy można dostał "nieruszane" figurki np. z "ibeja" czy coś w tym stylu.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości