Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Widzę ze znasz się na Modelarstwie itp.:spidey_rock:.
Odpowiedz
heja jestem nowy:spidey_rock:
widzieliście to http://www.google.pl/#hl=pl&q=marvel+k...403c88c2716bbba
ten nowy film
ok słaba jakoś?:unsure:
Odpowiedz
Moim zdaniem ten film to masakra . Jakoś? słaba , i widać że kole? ledwo wie co ma ma mówił .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
http://www.youtube.com/user/marvel8g kanał koesia
i kolejny owy film :blink:
lepsza jakoś?:spidey_usa:
Odpowiedz
Po pierwsze primo : Nie czyta się Thor
Po drugie primo : Niech ten kole? przestanie robić filmiki . Są okropne . Nic tam nie widać . A po za tym , mówi bez większego składu . Nie można tego s?ucha? , ani oglądać.
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Jak już wcześniej mówiłem ABOMINATION jest w magazynie uk chociaż nie ma go na ich stronie, albo można go nabył w MULTIVERSUM
tak jak ja to zrobiłem cena nie atrakcyjna a jednak. Myślę że po pierwszej akcji pomyślmy o kolejnej a nie podbijajmy już teraz uk. Nie myśl? tu o FISTERNISIE ale o wydawnictwie w UK
Odpowiedz
wie ktoś co się stało z tym MULTIVERSUM...nie prowadz? już sprzedaży figurekN bo nie mogę znależę na stroniee
Odpowiedz
A czytając nowiki o Thorze (mam na myśli film) , przypomniała mi się ta figurka . Ja uważam że taki wariant jest świetny . Mogli by ją wprowadziś , w czasie premiery Thora . Co sądzicie na ten temat e
Odpowiedz
Pewnie i tak wydadz? kiedyś Odina jak nie na premier? Thora. W takiej wersji nawet by dobrze wyglądał. Ale pewnie podzieli losy Sasquacha i Bloba, których prototypy zrobić ten sam gościu co Odina. Jak wiemy finalne wersje były inne wiec myśl?, że z Odinem będzie podobnie.

Co do Abominationa to jeżeli jest na magazynie w UK i pierwsza akcja się uda to możemy go zamówił za rok czyli w Lipcu 2011 bo luty jest już zaj?ty.

Luty 2011 - Thanos, Rhino i Galactus (pytajnik)

Lipiec 2011 - Omega Red, Abomination i np. Sentinel

Co o tym myślicie e
Odpowiedz
Ehh jak już ktoś pisać najpierw poczekajmy aż jedna AKCJA ze SPECJALAMI się zakończy a nie planujmy już następnych bo to kompletnie bez sensu <_<
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
6-miesieczna akcja jest w porzadku, za to mozna np zwiekszyc paczke o jedn? figurke wiecej
Odpowiedz
Ja również uważam, że powinni?my poczekać i zobaczyć co będzie z tą akcję.

Popieram także pomysł na LOBO. Zobaczymy ile będzie ch?tnych. (choć DC to domena Ramirezq<!--sizec--><!--/sizec-->)

A co do Finsternisa i jego kuzyna to już mogę powiedzieć, że tylko jak AKCJA NR 2 zakończy się sukcesem i u każdego z Zamawiających bezpiecznie stan? figurki na pó?kach, będzie im się chciało za pół roku uruchomi? kolejną AKCJ? NR 3 - oraz, że będą to "stare" specjale. Chyba, że będzie duże parcie na OMEG? to....się zobaczy;)
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ile za te specjale razem i do kiedy mozna wplacac pieniadze
Odpowiedz
Z tego co kojarz?, to ok 120 zł za dwiee

Co pół roku to dobry czas aby dawał taką akcje, jednak rzeczywiście poczekajmy z rezultatem tejze akcji "Parcia na Specjale".

Co do wieku, to ja jestem rocznik 1983.<!--sizec--><!--/sizec-->
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Kiedy? kolega Deamon pisać o zestawienie 3 wrogów X-men.

Proszę:

' napisał(a):Ile za te specjale razem i do kiedy mozna wplacac pieniadze

Za 2 specjale koszt ok 130 zł + przesy?ka ode mnie do Ciebie (podana będzie jak już otrzymam zamówienie i będą dokładnie wiedział ile wynosi koszt - szacuj? że to będzie ok. 12 z?)
Odpowiedz
Finsternis zamawia?e? kiedyś figsy z jakiejś strony UK możesz poda? namiar (za dużo już tych stron żeby przegl?da?;)) i napisał w skrócie jak to się odbywa, ile przesy?ka do naszego pięknego kraju i ile czekaće? na paczk?
Odpowiedz
' napisał(a):Finsternis zamawia?e? kiedyś figsy z jakiejś strony UK możesz poda? namiar (za dużo już tych stron żeby przegl?da?;)) i napisał w skrócie jak to się odbywa, ile przesy?ka do naszego pięknego kraju i ile czekaće? na paczk?

Zamawia?em z FP:
P?aci? trzeba z góry najlepiej PayPalem, po zapłacie czekasz na to aż skompletuj? zamówienie i na info od nich ile kosztuje przesy?ka (od 3 - 7 F) Czas trwania kompletacji zamówienia różny od 2 m-cy do....., czas przesy?ki z UK -&gt; PL 3 dni robocze.

Z eBay pro?ciej bo koszt przesy?ki masz podany od razu. P?acisz PayPalem i czekasz. Czas przesy?ki 3 - 4 dni roboczych.

Edit: Na FP już do nabycia Sassi & Puck za 18,99 F + koszt przesy?ki
Odpowiedz
Dzięki Fins za odpowied?
Odpowiedz
' napisał(a):Za 2 specjale koszt ok 130 zł + przesy?ka ode mnie do Ciebie (podana będzie jak już otrzymam zamówienie i będą dokładnie wiedział ile wynosi koszt - szacuj? że to będzie ok. 12 z?)
To zapisz mnie na liste, bo jestem zainteresowany tymi figurkami.
Odpowiedz
ja się pisze finsternis na ? akcję w lutym.
Bior? galactusa i thanosa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości