Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Kiedy wyjdzie Venom i Carnage ?
Odpowiedz
Radz? zobaczyć list? , któr? nie dawno pokazałem i porównaj sobie z kalendarzem .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Triton bardzo dobrze i szczegółowo zrobiony...figurki są coraz lepsze:)Tylko też ró? co mi nie pasi.
Odpowiedz
Rich wszystko ładnie wyja?ni? o rozmiarach speciali, więc powinno się skończy? marudzenie.
Tritona nie znam, ale wygląda jak jakiś morski gej, nie dziękuję.
G?osowanie na resztą figurek do 161-180 zacznie się 9 sierpnia, akurat będą na urlopie <_<

Wracając do naszego wewn?trznego głosowania, mam 26 głosów. Jest parę ch?tnych osób, które jeszcze nie odda?y głosu. Dobrze by było jednak, jakby?my mieli 2 x tyle ch?tnych na ?ciagni?cie speciali z UK, więc głosować.
G?osowali: ABOMINATION, Andban80, bethrezen, bogi1, Cheshire Cat, Chester, darth_konio, Demon, DeeFGie, Finsternis, genius1, JoJoJoker, Kamel Leon, Lexero, licinus, macio757, Magrio, meksyk116, 0wner, Pan Konrad, Ramirezg, redspider, Sasuke91, Slendro, Taikun, THOR^^

1. co 3 miesięce - 1
2. co pół roku - 25
Odpowiedz
No dobrze skoro trzeba to również oddam głos w tej sprawie, a ja widzę to tak, świetnie by było mieć specjale jak najwcześniej czyli co 3 miesięce, ale podejrzewam że sam bym się nie wyrobić z kasę więc również głos że co pół roku, a tak w ogóle to poczekajmy do skończenia tej akcji potem się będziemy martwi? o następne. Zawsze można się też umówił tak że może ktoś kasę uzbiera wcześniej to wtedy popytał czy ktoś byłby już gotowy na akcje jak się zbierze sporo osób to wtedy też kupować, bo świećych figsów pod dostatkiem, wielkie akcje zostawimy na te wymagające doprodukcji jak np Rihno z tego co się orientuj?.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
ja id? na 6 miesięcy:rolleyes:
Odpowiedz
' napisał(a):Rich wszystko ładnie wyja?ni? o rozmiarach speciali, więc powinno się skończy? marudzenie.
Tritona nie znam, ale wygląda jak jakiś morski gej, nie dziękuję.
G?osowanie na resztą figurek do 161-180 zacznie się 9 sierpnia, akurat będą na urlopie <_<

Wracając do naszego wewn?trznego głosowania, mam 26 głosów. Jest parę ch?tnych osób, które jeszcze nie odda?y głosu. Dobrze by było jednak, jakby?my mieli 2 x tyle ch?tnych na ?ciagni?cie speciali z UK, więc głosować.
G?osowali: ABOMINATION, Andban80, bethrezen, bogi1, Cheshire Cat, Chester, darth_konio, Demon, DeeFGie, Finsternis, genius1, JoJoJoker, Kamel Leon, Lexero, licinus, macio757, Magrio, meksyk116, 0wner, Pan Konrad, Ramirezg, redspider, Sasuke91, Slendro, Taikun, THOR^^

1. co 3 miesięce - 1
2. co pół roku - 25
Ja głosowałem co 3 miesięce ale mnie nikt nie policzy?;)
Odpowiedz
Widze ze i mnie nikt nie podliczy?. Pisa?em ze dostosuj? się do większości. A skoro większość wybraća co 6 mcy to i ja taki wariant wybieram.
Odpowiedz
Może był i co 3 miesięce. Te specjale co mam zamiar kupił chciałbym mieć jak najszybciej - i tak kiedyś będą musiał na nie wy?o?y? kasę więc nie widzę powodu aby zwleka?. Tylko poczekajmy na zakończenie pierwszej akcji zamiast planować jakie figurki za 2 lata zamówimy
Odpowiedz
Podliczeni, narazie planujemy tylko częstotliwość ?ciągania figurek, kolejne wyniki podam w najbli?szy piłtek, a końcowe na początku jesieni. Dokżadne terminy i jakie figurki ustali się pod koniec roku, gdy na naszych pó?kach będą już Kolos i Moloch.
Na superherofigurineforum nowy poll, specjalnie pod ciebie Finsternis;)Czy chcemy większą wersję Hulka (Savage Hulk ma coś koło 2,5m wzrostu), bo w naszej kolekcji mamy wersję klasyczn? (ok. 2m wzrostu) http://www.superherofigurineforum.com/do-y...ecial-t100.html

Ktoś coś wspomina? o ?ciagni?ciu Lobo, jestem jak najbardziej za.
Odpowiedz
Ja byłbym za tą 3 MIESI?CZN? OPCJ? ale zdaję sobie sprawą jaki to wydatek i większość forumowiczów która nie ma własnego ?ród?a dochodu nie da?a by rady z kasę więc niech będzie ta dłuższa opcja :/

A tak z innej beczki...

Dopiero wczoraj dostałem prenumeratę z SHE HULK i MYSTIQUE, takiego po?lizgu jeszcze nie miałem no ale najważniejsze ze obie Panie już stoj? na pó?eczce:)

I tak, Mystique jest fenomenalna ! ! ! A do SHE HULK miałem w?tpliwo?ci już wcześniej i niestety gdy już ja mam musz? powiedzieć że mnie nie przekonuje, nie jest z?? ale nadal uważam ze powinna był ciut mniej umi??niona i mieć w sobie więcej sexu:P
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Opcja pó?roczna jest w zupełności dobra. Nie musimy przecież zamawia? 2 specjali. Na te dwa, które teraz zamawiamy wyjdzie około 130 zł plus koszt wysyłki. W ciągu pół roku to nawet będzie można nazbiera? te ponad 200 zł tak by wyszły 3 specjale. Coś starszego i coś nowszego. W każdym razie na tą chwile musi powie?? się akcja z Kolosem i Jugsem. Pó?niej będziemy się zastanawiali nad następn?.
Odpowiedz
Dokżadnie, w sumie nie ma co na razie spekulować, jak AKCJA numero uno się powiedzie wtedy będziemy myśleć co dalej, na razie trzymam kciuki by ta się powiod?a :D
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~na forum cisza wszyscy czekaj? na Namora:lol:
Odpowiedz
Ja tam teraz czekam na Ronana.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
A co , zamówiłe? ?
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Ok, trochę wie?ci:
1. Northstar i Aurora będą double packiem w 2011 roku, bardzo się z tego cieszę.
2. G?osowanie na 3 figsy do 161-180 zacznie się 9 sierpnia i skończy 31 sierpnia. Każdy będzie mógł zagłosować na 5 postaci regularnego rozmiaru, TOP3 zostanie w??czone do 161-180. Będzie to blind poll, czyli nie będziemy widzień głosów innych forumowiczów. Uwa?am, że dobrze iż tak zrobiono, w ten sposób nie będziemy się sugerować czyimi? typowaniami.
Odpowiedz
Northstar i Aurora super. No to jak Northstar będzie w DP to do całej nowej 20 brakuj? 4 bo był na liście. więc chyba będzie głosowanie na 4 figurki lub będzie taki konkurs jak ostatnio.
Odpowiedz
To, że Northstara nie będzie w 161-180, było już wiadomo gdy potwierdzono Dracul?.
Rich pisać wtedy, że Northstar pojawi się mimo tego w kolekcji jak nie w ten, to w inny sposób.
3 postacie z głosowania oraz jedna z konkursu to pewniak, 15 postaci było potwierdzonych i jak potwierdzili Dracul? to było równoznaczne, że Northstar wylatuje. Każdy domaga? się dwupaka z Auror?, więc EM musiało się ugi??.
Odpowiedz
Ja strasznie bym chciał by w głosowaniu pojawił się ktoś z Kick-Ass .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości