Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
?o?, przeciek dzisiaj wyjątkowo szybko i wyjątkowo rewelacyjny. Toad świetna poza i wysuni?ty j?zor:)Balder również ekstra musz? go mieć świetne detale i akcesoria. Jednak nie wiem czym ta postać się pa?a poza tym że jest Asgardczykiem czy to pozytywna postać ? Ale i tak musz? go mie?:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Raczej bardzo dobry (on dostaje ?omot od Hulka w "Hulk vs. Thor)
Poza tym jest jakimś asgardskim bogiem światła:)

Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Genialny przeciek . Obie figurki , na bardzo wysokim poziomie . Zwłaszcza Toad .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Toad, czyli to na co czekaćem w dzisiejszym przecieku. Ogólnie ok, jednak moim zdaniem za szczup?y.
Odpowiedz
Toad znaczy nie za szczup?y tylko za duży ale nie będzie to przeszkod? by go kupił. Poza tym BROTHERHOD musi był w komplecie.
Na marginesie zapraszam osoby zainteresowane kolekcjami wszelakimi do siebie http://www.mojageneracja.pl/25464993/0/0
Pieniądze często kosztują zbyt wiele. — Ralph Waldo Emerson
Dla pijaka bohaterem jest ten kto może wypić więcej.- ?

ZAPRASZAM WSZYSTKICH KOLEKCJONERÓW http://gambler777.znajomi.interia.pl/wizytowka/galeria
Odpowiedz
Toad jest mega poprostu:)czekam na wersje w kolorze:)nowsze figurki przestaly byc statyczne, sa coraz lepsze:)
P.S. tez czekam na Thora i Namora.....
Odpowiedz
Moim zdaniem powinien był i mniejszy, i grubszy. Ropucha, więc powinien mieć bebech jak ropucha, a nie kaloryfer. Coś w tym stylu:

Odpowiedz
Też mi się tak wydaję:)
Ale Finsternis - przeciek rzeczywiście świetny :spidey_rock:
Jestem ciekaw na ilu numerach się ta kolekcja zakończy:D
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Zmniejsz sygnatur?, bo nic nie widać co piszesz.
Zdecydowanie przetrwa do 400-500 wydał. Samych postaci ze świata X-Men mam jeszcze ponad 50 na mojej liście mile widzianych w tej kolekcji.
Odpowiedz
Wiem wiem co do sygnatury. Pracuj? nad nią:)
No to ja zdecydowanie ci powiem, że polski marvel nie przetrwa tylu wydał ...
Ale mam nadzieję że to forum TAK! :spidey_cheers:
Odpowiedz
Nie kracz, speciale już nie przetrwały, liczmy na to że nie skopił sprawy i regulary będą wydawał do końca.
Pamiętajcie, że w poniedziałek atakujemy supeherofigurineforum, Rich opisać dziś zasady głosowania. Ja i Morpheus podali?my już swoje typy, a jak reszta, jeszcze niezdecydowani?
Odpowiedz
Realnie patrzęc na naszą sytuację w Polsce moim zdaniem będzie "dobrze" jak dobijemy do 100 numeru.. Cz?sto gadam z wydawnictwem i nie kwapił się do tego wszystkiego. Taka jest niestety rzeczywistość. Oczywiście mam nadzieję że dotrwamy do końca:spidey_poland:
Odpowiedz
' napisał(a):Znam się na Marvelu,nawet wiele.
Będziesz miał okazję się wykazał tą wiedzą, gdy ogłosz? konkurs na ostatnią figurk? do 161-180.
Też chciałbym posiada? duż? wiedzą z zakresu Marvela, wtedy miałbym szans? wygra? ten konkurs i wybrać postać do next extension.
Odpowiedz
Toad jest boski jak dla mnie, już nie mogę się go doczekać:)
Odpowiedz
Dziś wysłałem maila do Finsternisa:D
Oby ta akcja się powiod?a :spidey_rock:
Odpowiedz
Toad fenomenalny i ja jako fan X-Men będą czekać na niego z niecierpliwością:)
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
AtA nie musisz się chwali? jak 15-latek, zb?dnie postujesz teksty niewiele wnosz?ce do tematu.

Dziś piłtek, więc podaję kolejne wyniki głosowania, póki co zdecydowana przewaga po stronie akcji ,,speciale co pół roku".

G?osowali: ABOMINATION, alejandrax, Andban80, bethrezen, bogi1, Cheshire Cat, Chester, Condi, darth_konio, Demon, DeeFGie, donlip, Finsternis, genius1, JoJoJoker, Joker, Kamel Leon, Lexero, licinus, macio757, Magrio, meksyk116, Morpheus, 0wner, Pan Konrad, Ramirezg, redspider, R4venger, Sasuke91, Slendro, Taikun, THOR^^

1. co 3 miesięce - 3
2. co pół roku - 29

G?osować, następne wyniki w przyszły poniedziałek, bo udaję się na urlop, wreszcie:)
Odpowiedz
Toad jest super. W?aśnie tak sobie go wyobrażaćem. Balder też nieźle się prezentuje. Jak zacznie się głosowanie to dajcie linka na forum.

Moi faworyci

Arachne
Avalanche
Demogoblin
Domino
Longshot
Odpowiedz
Wszytsko happy i tak dalej ale niestety akcja specjale przestanie zale?e? od nas... a od doprodukowania figurek, oby sie skusili.

A co do Aty... to sam dajesz powody by sie Ciebie czepiac, tak jak ostatni post focha strzeli?e? jakby Ci zabawki zakopali w piaskownicy.
Odpowiedz
Mam pytanie:
Co znaczy słowo "przeciek"?
Ale w sensie tym co piszecie na forum.

Chciałbym się dowiedzień jezcze jednego;ale od prenumeratorów:
W 1 przesy?ce dostaje się prezent(figurk? Spider-mana),z trzeci? przesy?k? segregator,a z piłt? podstawka na figurki,a ja chcę się dowiedzień czy w następnych przesy?kach przychodzą jakieś prezenty;jeśli przychodzą,to jakie i z jakimi przesy?kami(pytam,bo dopiero zaczynam prenumerować).
Proszę o odpowied?.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości