Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Do AtA:
Ja nie bior? pieni?dzy od rodziców,tylko zarabiam w polu(u dziadzia,babci),na kolędzie,na urodziny dostaje itd.
I ja bardzo się troszcz? o figurki,i ja ich nie po?amałem tylko mama niechcący bo stały sobie na szklanej półce w szafie na kieliszki(nie miałe gdzie da?) i mam przez przypadek str?ci?a ale na szczęście nie zniszczyły się bardzo,a to schozenie farby to zesz?a bo gdy układałem je na półce to się troszeczk? porysowaćy o siebie,ale tego nie widać go?ym okiem.
I nie jestem na to za młody,obchodzą się z nimi bardzo dobrze i za swoje własne zarobione pieni?dze.
Odpowiedz
Nie musiałe? się tłumaczy?:)
Oks, to w porządku.
Jednak pourywane r?c? trochę mnie zszokowaćy xD
W każdym będą razie pozdro dla ciebie młody:P:)
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Ale jedna była urwana.
Znazy nie urwana tylko:bo od?amała się i z od?amanej części wystawa? długi o?owiany tak jakby drut,czy co,s innego a w posostałej części dziura i jak się do tekj dziury nala?o kleju(wikol,ja go wla?em0 i wcisne?o się ręke z czym? wystającym to po 15 minutach nie było widać że jest z?amane,jednak z Doktorem oCtopusem nie było tak dobrze,było urwane całkiem macka na 2 części i rzeby skleji? to trzeba by było jakiś szybkoschn?cy dobry klej i owin?? czym? dooko?a.Ale jak Doktorek jest w?ród innych figurek to nie widać,??by nie miał macki(zas?aniaj? z?aman? figurki inne).

PS.Dla ciebie też pozdro...hmmm...stara(przeciwnie?stwo młodego),bez urazy.
Odpowiedz
' napisał(a):PS.Dla ciebie też pozdro...hmmm...stara(przeciwnie?stwo młodego),bez urazy.

Hmm chyba raczej stary, bo to facet jest ;P

A tak ogólnie to pozdr. dla wszystkich

Ps. mam pytanie do pomysłodawcy akcji ze specjalami, czy kiedyś będzie może akcja na Xaviera i Lilandre?
Odpowiedz
Proszę odebrać maila - macie tam dane do przelewu oraz kwot?.

Po wysłaniu / dokonaniu przelewu proszę na finsternis@o2.pl wysłał potwierdzenie w pdf. lub scan (w przypadku przelewu poczt?) najlepiej odpowiadając na maila ode mnie.

Kuzyn jak już wspomniałem jest ch?tny na kolejne akcje. On także jest za tym by robić co pół roku!!

No to tyle mi?ego weekendu!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
mam pytanie czy miejsce luki imi? - nazwisko to wpisać finternis ???
Odpowiedz
Chyba poczekamy do poniedziałku bo też nie wiem co wpisać w nazwie i adresie odbiorcy. Finsternis raczej nie pokazuje się w weekend.
Odpowiedz
Mamy jeszcze tydzień , a to sporo czasu . A dziwne , że jeszcze nie ma przecieku . Chyba dziś nie będzie .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
' napisał(a):Ps. mam pytanie do pomysłodawcy akcji ze specjalami, czy kiedyś będzie może akcja na Xaviera i Lilandre?

Raczej nie bo dwupak Xavier i Lilandra były do zamówienia u nas w Polsce więc tego już sprowadza? raczej nie będzie.

Jeszcze się nie wypowiadałem na ten temat więc powiem:
ja również jestem za tym żeby sprowadza? je co pó?roku :DW takim t?pie to raz dwa będziemy na bie??co ze wszystkimi wydaniami specjalnymi:)

A co do realizacji zamówienia to nie rozumiem o co wam chodziś Robicie normalny przelew w banku i wszystko co potrzebne Finsternis napisał w mailu.
Kwota, nr konta a w tytule tylko swój nick z forum. A jeśli chodzi o nazwe odbiorcy to chodzi właśnie o POLBANK. Adresu w tym wypadku chyba nie potrzeba??? Tak myśl?..
Odpowiedz
Ludzie a co za różnica co wpisać w rubryce "Nazwa i adres odbiorcy"? Najważniejszy jest nr. konta więc jak jego nie pomylicie to możecie wpisać nawet Adam Małysz albo cokolwiek chcecie, kasę i tak dostanie Finsternis :D
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
No to nie wiem. W nazwie na PEWNO chodzi o Polbank a adres to już sam nie wiem, ale wątpię że Finsternis pominęł by takie co?. Poczekamy do poniedziałku:)

Joker myślimy podobnie, wg mnie nr konta jest najważniejszy.
Odpowiedz
Jak już wspomina?em też byłbym ch?tny na Profesorka więc myśl? że przy której? okazji można dla paru osób zamówił.

Co do Nazwy i adresu adbiorcy to ja już wysłałem i wpisaćem "Finsternis" bo jak Joker napisał najważniejszy jest nr konta

Edit: ATA ja żadnej babki nie miałem bo robiłem przelew internetem a nie na poczcie
Odpowiedz
No i skoro zrobiłeś ten przelew i babka z poczty czy banku nic nie gada?a to znaczy że wszystko było okej. Ja tam wpiszę Polbank i tyle.
Odpowiedz
Numer konta jest najważniejszy i przy przelewie internetowym chyba nazwa nie robi większej różnicy, ale nie wiadomo jak to jest jak ktoś chce wpłacił w banku lub poczcie na blankiecie. Tam zazwyczaj chcę jakieś dane.

Tak przy okazji to widać, że wydawnictwo i firma wysyłkowa ma chyba wakacje. Spodziewa?em się dziś najpóźniej prenumeraty z Thorem i Namorem, a tu nic.
Odpowiedz
Dobra rada:
zrezygnuj z tej prenumeraty bo to gówno warte. Jak se zamówisz u sprzedawcy w kiosku czy innym sklepie (ja np. odbieram swoje figsy w wypo?yczalni DvD:P) to będziesz dostawa? regularnie co 2 tygodnie. U mnie zawsze dostawa jest tego samego dnia jak wychodzi figurka:)
Odpowiedz
Finisternis nie poda? danych z przyzwyczajenia:)do przelewów internetowych ale jak wpłacacie na poczcie to lepiej wstrzymajcie się do poniedziałku bo tam jak się nie myl? trzeba mieć dane adresata.

Uprzedzam tylko poczta to największy badziew jaki jest możliwy max przelew szedł przez poczte mi pare lat temu 20 dni roboczych! ! najcz?sciej jednak idzie z 5 dni , jeśli macie możliwość to radze zrobić tak znależę w swoim mie?ci placówke Polbanku i na 99% wpłacając u nich nie zapłacicie prowizji żadnej plus kasa będzie bardzo szybko . Jeśli nie macie takiej placówki u siebie najlep popro?cie kogoś o przelew internetowy. To moja rada

UWAGA MEGA EDIT:<!--sizec--><!--/sizec--> Gadałem z Finisternisem i w danych adresowych (na samej górze komu wpłacacie na przekazie) nie wpisujcie bzdur typu polbanki itp bo to tylko poda? jaki to bank

WPISAż MACIE : JOANNA OLSZA?SKA (tyle [powinno wystarczyć tyle poda? mi Marcin)

sorki adminy za wielką czcione ale to ważne było:)
Odpowiedz
Niestety, ale w Ostródzie raczej nie znajd? kiosku, w którym by były figurki. Nie chce mi się biega? po kioskach i pytał się czy ktoś specjalnie dla mnie to będzie sprowadza?. Przeżyje te spóźnione prenumeraty.
Co do poczty to się zgadzam. Lepiej już robić przelew w jakimś banku. Ja zazwyczaj płac? rachunki w agencji PKO BP i płac? za to tylko 2,5 z?. Nie ważne do jakiego to idzie banku.
Odpowiedz
o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja wpisaćem Finternis i nie wiem co mam teraz robic - ja nie zarabam bo mam 15 lat i miałem na koncie tylko 140 zł i co ja mam robic =(
Odpowiedz
Nie panikuj. Jak dobrze wpisaće? numer konta, swoje dane i nick z forum to one dotr? do właścicielki.
Odpowiedz
' napisał(a):o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja wpisaćem Finternis i nie wiem co mam teraz robic - ja nie zarabam bo mam 15 lat i miałem na koncie tylko 140 zł i co ja mam robic =(

Uuuu no to przesrane, kasa przepad?a a dostanie ją ten kto w bazie banku widnieje jako finsternis... O ile ktoś taki u nich istnieje, jak nie BANK przywłaszczy sonie pieniadze... Buahahaha :lol:

A tak poważnie to nie wiem czy wy się zgrywacie czy po prostu nigdy nie robiliście przelewu więc jeszcze raz powtórz? dla jasności i by uspokoi? niektórych... NAJWA?NIEJSZY JEST NUMER KONTA - jak będzie poprawny to jako "odbiorc?" możecie wpisać nawet własn? Babci?, Mansona czy Dod? Elektrod? a kasę i tak dostanie kuzynka finsternisa :D

Jak jeszcze macie w?tpliwo?ci to dodam że ja od kilku lat robić zakupy poprzez allegro i w większości przypadków przy przelewie wpisuję tylko nick gościa któremu mam przes?a? kasę i jest OK bo ważny jest tylko NUMER KONTAAAAAAAAA ;)
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości