Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Variantow już nie ma i ma już ich nie był, wiec pozostaj? okazje typu ebay. Cap, Angel i Hulk na zdjęciu to właśnie 3 z 5 Variantow oficjalnych jakie naliczy?em.

Colosa miałem, ale dałem w prezencie, a później był problem z dost?pności?, Juggsa nigdy nie udało mi się zdoby?:o

Abominationa tez sobie darowali sprzedawał z uwagi na duże kontrowersje, które wywo?a? podstawka, dla mnie tym lepiej, bo tym trudniej jest osięgalny... Mojego mam z Multiuniwersum, ale z tego co widzę, już się tym nie zajmuj?.
Odpowiedz
No to mnie pocieszyłe?:D...
Już ja znajd? "sposoby" żeby je zdobył bo mam zamiar mieć wszystko z tej kolekcji!

Też doścczam się do pro?by o te zdj. samych (mega)specjali dla porównania:P
Czekamy!! :new_goblin:
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Kolekcja zacna:)

Gratulacje :spidey_rock:

Znalazłem coś ?miesznego na e-bay'u, co o tym sądzicie Panowie? ;)

http://cgi.ebay.pl/CAPTAIN-UNIVERSE-Hulk-f...faultDomain_186
Odpowiedz
EM powiększyło liczb? pewnych wydał do 350, a w Polsce narazie tych 160 nie mamy potwierdzonych, ehhh...

Aktualne wyniki głosowania na speciale (źródło superherofigurineforum):
Sauron 69
Lockjaw 55
Mojo 54
Strong Guy 49
Warpath 40
M.O.D.O.K 39
Odin 39
Dragon Man 18
Rockslide 18
Atlas 17
Hulkling 15
Shadow King 15
Wendigo 14
Stilt Man 13
Ch'od 12
Giant Man 12

Choć mnie bardziej interesują wyniki na TOP 3 do 161-180. Wszystko okaże się 1 września kto na kogo głosować, ale nie znam waszych nicków z superherofigurineforum. Przyznajcie się na kogo oddaliście głosy, chciałbym zrobić zestawienie i zobaczyć jakie są oczekiwania patrzęc od polskiej strony. Ja tak jak zapowiadałem zagłosowałem na następujące postacie: Avalanche, Corsair, Doppelganger, Jigsaw, Longshot.
Odpowiedz
Ja obstawia?em :
Stick
Stingray
Tombstone
Wiccan
Avalanche
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Dzisiaj odebraćem prenumeratę z Thorem i Namorem (2 raz w kartonie, WOW :P)

Co do figurek to na Thora warto było czekać ale i Namor niczego sobie, szczególnie dobrze i dokładnie zrobiona twarz - przynajmniej w moim egzemplarzu:)
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
G?osowałem na Arachne, Dakena, Domino, Selene i Wolfsbane.
Odpowiedz
Dajcie linki do głosowania. Mam już prenumeratę. Niestety trójz?b Namora się rusza ale już nie będą reklamować bo da się z tym ?y?.
Odpowiedz
Mojemu Mephisto się rusza wyciągni?ta d?o?, ale też z tym nic nie robiłem, bo to w końcu figurka kolekcjonerska i nie ma potrzeby brać ją często do ręk.
Odpowiedz
G?osowanie na TOP 3 do 161-180:
http://www.superherofigurineforum.com/foru...hread-t115.html

G?osowanie na speciale:
http://www.superherofigurineforum.com/cmfc...-wants-t27.html
Odpowiedz
Abomination Swietna kolekcja. Zazdroszcz? Ci przede wszystkim Szarego hulka i Blue-Angel'a.. no i oczywiście mega speciali (Galactusa i Sentinela)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Ja Abominationowi zazdroszcz? Abominationa:D. Też go trzeba zk?? zdoby?. Pozostaje tylko EBay
Odpowiedz
Jest na Allegro http://allegro.pl/item1185898132_marvel_ko...bomination.html
ja bym za niego 9 dych nie da?.

Zakładając, że polskie wydawnictwo wytrwa z nami, to 350 numer uka?e się za około 12 lat, to już będzie 40 na karku. Choć na supeherofigurineforum są ludzie co i mają po 45 lat.
Odpowiedz
Panowie kiedy wychodzi następna figurka? Bo jestem za granica i straciłem rachub? ;(
Odpowiedz
Za tydzień będzie Loki.
Odpowiedz
' napisał(a):Jest na Allegro http://allegro.pl/item1185898132_marvel_ko...bomination.html
ja bym za niego 9 dych nie da?.

Zakładając, że polskie wydawnictwo wytrwa z nami, to 350 numer uka?e się za około 12 lat, to już będzie 40 na karku. Choć na supeherofigurineforum są ludzie co i mają po 45 lat.
Mój Abo idzie z ebaya za jakieś 50 z hakiem (na nasze) fig + przesy?ka, więc 91 zł + przesy?ka to jeszcze raz tyle prawie.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Moja 5tka do 180:

Arachne
Avalanche
Domino
Moonstone
Thundra

Posiadam elektroniczne potwierdzenia wpłat na "Akcja Specjale z UK nr 2" od:
Finsternis. Ramirezq, Pan Konrad, bogi1, atr3yu, Condi, Taikun, JoJoJoker, Deamon, torto, Hachi, bathrezen, donlip, Chester, Ufilov, Darth_konio, AtA, PrimoHombre, kesio, licinus, marcbed, Abomination, Joker, Slendro, wizard, Kame Leon, tomi, chicken, Snake, Sasuke91.

Wpłaci?o 30/44

Czekam na potwierdzenia wpłat od:
Morpheus
ChesireCat
Calogero (na urlopie do 27 sierpnia)
Rabit 89
DeeFge
blackcat (W dalszym ciągu nie mam nic co by potwierdziśo Twoj? wpłat?)
R4venger
redspider
Owner
chicko
Andban80
macio757
genius1
Asmitta 777

Ja od poniedziałku id? na urlop (2 tygodnie) i będą miał bardzo ograniczony dost?p do kompa. Postarajcie się do 20.08 (piłtek) przys?a? potwierdzenia.
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
' napisał(a):Też go trzeba zk?? zdoby?. Pozostaje tylko EBay
Takie słowo nie istnieje w naszym słowniku ;) Sk?d? jak już.

Ja bym dał za tego Abominationa 90 z?:(Ale gdyby to była oferta na kup teraz:(szkoda
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz

Zdjęcia robiłem z rana jeszcze przysypiając, i oczywiście zapomnia?em o Ironku filmowym, pozostałe poniżej:

Odpowiedz
Wszystkie figurki genialne . Ale najmniej przekonuj? mnie Cloak i Dagger .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości