Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Kolekcja Figurek
Czy wiadomo coś o naszej akcji ze specjalami. Finsternisa dawno nie było na forum. Co się dzieje?
Odpowiedz
A co jak on zabrać kasiore i zwia? do Meksyku ????

Nieeee ... to nie możliwe on jest równy jegomo??..:)
Odpowiedz
W temacie o biwie figurek , pisać że g przez pewien czas nie będzie . Ale nie l?kajmy się . W jego rękach figurki są bezpieczne . Chyba że będzie taka sytuacja jak z moim wygranym Iron Fistem . Gdy źle wpisać kod pocztowy .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
"P.s. Wa?ne!!
Od poniedziałku 23.08. do 05.09.2010 jestem na urlopie Zer0 jest ch?tny i będzie wystawia? za mnie bitwy."

Finsternis niebawem wróci
Odpowiedz
uffff... dobrze wiedzień.

Większość twoich postów nic nie wnosi do tematu, tak jak choćby ten. W przyszło?ci będą ostrzeżenia / rzadlo
Odpowiedz
Jako że niektórzy nie patrzę na sygnaturki , napiszę ma?? ofert? .Mam do sprzedania Destroyera (stan : Nowy ) .Jeśli ktoś reflektuje , pisać .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Ehh właśnie wróci?em z Poczty i tak się zastanawiam czy ludzie którzy pracuj? w wydawnictwie przy kompletacji zamówienia nie są aby trochę upo?ledzeni :blink:

Przy akcji z Apo jak większość zapewne pamięta pomylili się i zamiast niego dali 2-Pak z profesorkiem, ktoś z forum jak pamięta? zamawia? bodajęe segregator a dostał podstawki... A teraz ja zamiast segregatorów z MARVELA dostałem jakieś z serii "Copernicus: Model Układu S?onecznego" :lol:

No cóż jutro trzeba dzwoni? i wyja?ni? sprawą <_<

A tak z milszych rzeczy to prezentuje mój najnowszy nabytek po lekkim tuningu ;)

Uploaded with ImageShack.us
"Wierzę, że to co cię nie zabije, uczyni cię... dziwniejszym."
Odpowiedz
Gratuluje nabytku . Z ebaya ? A pomyśla?e? nad odczepieniem tej ,,skalnej " podstawki , i wstawieniem normalnej ?
Odpowiedz
My?la?em ale po pierwsze ba?em się że uszkodz? figurk? bo już przy demonta?u Thinga przekona?em się że to nie taka prosta sprawa a po drugie wtedy musiałbym kombinować by tak zgi?? mu stopy by pasować i ładnie przylega? do podstawki co zwa?ywszy na masywno?? jego nóg było by chyba niemożliwe <_<

Tak więc jest jak jest :D
Odpowiedz
A jak? cen? na niego po?więci?e? ? I czy warto było . Bo mnie lekko odrzucał fakt że malowanie jest chyba jednolite .
Odpowiedz
Szczerze to jest kiepski, malowanie dokładnie tak jak mówisz, jednolite i ogólnie nie zachwyca a do tego przez piersi przechodzi mu taka pozioma linia, wygląda jakby w tym miejscu był ??czony czy coś :spider_lol:

Da?em za niego 120z?, absolutnie nie wart takiej ceny ale jako że jestem wielkim fanem Marvela i powiedziałem sobie że zbior? wszystko z tej serii oraz pracuje, więc mogęem sobie pozwolił na taki wydatek zdecydowałem się na zakup.
Odpowiedz
więc to wygra?es ta licytacj? na allegro ? A ja Abominationa kupił chyba jako ostatniego specjala , bo on jest według mnie najmniej pociągający . A przy okazji , kiedy wychodzi Blob ?
Odpowiedz
Za miesięc Sassy i Puck, w listopadzie Omega Red, a w lutym będzie Blob.
Odpowiedz
Zgadza się, wychaczy?em go z Allegro razem z Cloak & Dagger :D

I o ile Abomination zawiód? swoim wykonaniem i bez wątpięnia to najgorszy Specjal to ta dwójka już nie, jedyne do czego można się przyczepił to oczywiście ta "?ciana" z której wychodzi nasza blond ?licznotka ale zapewniam że na półce wygląda to rewelacyjnie!

A co do Bloba to nie wiem ale czekam na grubaska z niecierpliwością:)Podobnie jak na Omege i ogólnie wszystkich ze świata X-Men :D
Odpowiedz
Dobrze, że jeszcze parę lat zanim Klucha zawita do nas, wtedy już na własnych ?mieciach konkret pó?k? będą miał, bo pewnie dobry kilogram, jak nie więcej wa?y.
Odpowiedz
Nie koniecznie musimy czekać na Bloba kilka lat. Na razie nie wiadomo jak się rozwinie ?ciąganie specjali z UK. Niby mamy ?ciąga? po kolei, ale może z nimi uda się załatwi? jakąś świeć? figurk? by nie było problemu później z nimi.
Odpowiedz
Oto moja piłtka na któr? głosowałem:)

Avalanche
Daken
Domino
Kaine
Moonstone
Odpowiedz
Lepiej po kolei, bo później równie dobrze może był problem z tymi specialami co są ,,w środku".
Dlatego też będziemy ?ciąga? 6 rocznie (4 speciale, megaspecial, dwupak), by nadgoni? i za 5 lat był już na bie??co. Wtedy Finsternis nie będzie musiał negocjować dorabiania figurek, a my wiedząc kiedy wyjdzie dany special uzbieramy na ten moment odpowiedni? kwot?, by móc go zamówił. Oczywiście o ile w UK nie zwiększą częstotliwo?ci wydawania speciali, ale o to bym się nie martwi?, gdyż tam wiele ludzi równocześnie kolekcjonuje speciale z DC, więc mieliby zbyt duży wydatek i pisaliby protesty do EM.
Odpowiedz
Oczywiście, że po kolei, ale chodzi mi o to by do tych dwóch figurek czy ile tam ich będzie dorzucił jakąś na czasie. To się liczy z większymi kosztami, ale pół roku wystarczy by nazbiera? na tą jedn? dodatkow?. Troch? szkoda czekać na Omega Red te kilka lat. Zresztą zobaczymy jak to wyjdzie za parę miesięcy.
Odpowiedz
Gratuluje zakupu:spidey_rock: Abominationa. 120 zł nie warto na naszej stronce gdyby byla taka możliwość kupienia go. to pewnie kosztowaćby z jakieś 50 z?. ale jak na razie to wydawnictwo niee ?pieszy się z wydawaniem Specjali.Ca?kowicie bez sensu a chociaż te co mamy to mogliby przetłumaczy? na polski no co za lenistwo.
Ale nie ma i jak narazie nie zapowiada sie żeby coś z tym zrobili więc cię rozumiem.

Stronka na YOUTUBE Jak na razie mało filmików, lecz z czasem się to zmieni.:)<!--sizec--><!--/sizec-->
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości