Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony odcinek Spider-Man: TAS
ostatni sezon i koncowe odcinki takie jak
Tajne Wojny (cz. 1)
Tajne Wojny (cz. 2)
Doom
Nienawidze Klonów
Zegnaj Spidermanie
a dlaczegoś hmmm moze dlatego ze wystepuja w nich inni bohaterowie marvela, a w odcinku nienawidze klonów po prostu jest 6 spiderów (scarlet spider =)) i jest git =)
Odpowiedz
Wczoraj z nudów obejrzalem 2 odcinki na Jetix,teraz gdy bardziej siedze w temacie to inaczej patrzalem na postac Silver Sable,jak dla mnie bardzo fajnie zrobiona i odcinki z jej wystepem moge dodac do ulubionych
Liczy sie tylko jak sobie radzisz,kiedy karta zupełnie Ci nie idzie 
Odpowiedz
The Alien Costume, Part One
The Alien Costume, Part Two
The Alien Costume, Part Three

Enter the Green Goblin

The Return of Venom
Carnage

Six Forgotten Warriors, Chapter 1
Six Forgotten Warriors, Chapter 2: Unclaimed Legacy
Six Forgotten Warriors, Chapter 3: Secrets of the Six
Six Forgotten Warriors, Chapter 4: The Six Fight Again
Six Forgotten Warriors, Chapter 5: The Price of Heroism

Secret Wars, Chapter 1: Arrival
Secret Wars, Chapter 2: The Gauntlet of the Red Skull
Secret Wars, Chapter 3: Doom
Spider Wars, Chapter I : I Really, Really Hate Clones
Spider Wars, Chapter II : Farewell Spider-Man

To sa moje ulubione odcinki.

Odpowiedz
Wszystkie z Symbiotami ..... KOCHAM WSZYSTKIE SYMBIOTY !!!! :wub: ( fajnie by bylo miec takiego czarnego symbiota B) )
Odpowiedz
A ja jeszcze lubie wszystkie z Goblinami.
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
ja nie lkubilem odcinkow w ktorych pojawil sie Tombstone bo go nie lubie on taki dziwn jest :huh:
Odpowiedz
Mi sie podal odcinek z Lizardem, z Symbiotami i Clone Saga (tzn. Spider-Many z innych wymiarów). Z beznadziejnym zakonczeniem, ale mimo to podobalo mi sie :)).
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

Odpowiedz
Tak zakonczenie bylo glupie. Nie wyjasnili czy znalezli M.J. :angry:
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Moje ulubione odcinki TAS'U to te z Daredevilem, podoba mi sie wspolpraca Spidera i tego diabelka :D.
Odpowiedz
Podobala mi sie "Tajemnica Szesciu" (to z Kapitanem Ameryka), "Kosmiczny Strój" - Trzy odcinki poswiecone Venomowi :) i "Blade - Lowca Wampirów" - za tego Wampira tylko zapomnialem jak on sie nazywa :lol:
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Mi podobal sie odcinek z Venomem(kostium z innej planety cz.1,2 i 3) i cala seria sagi clonów :D
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy odcinek w zasadzie odcinki to od momentu kiedy Spidey posiadal 6 rak az do momentu transformacji (tylko szkoda ze to tak krotko trwalo ;/) Pozdrawiam CFC-Fan
Odpowiedz
Mi najbardziej podobalo sie kiedy powstal Carnage i Spidey z Venomem go powstrzymali. Lubilem tez odcinek z Lizardem kiedy stworzyl rodzine jaszczurów, kiedy Spider-man zmienial sie w takiego potwora, kiedy Skorpion, Misterio, Volture, Rhino, Szoker, Kameleon i Dock Ock laczyli swoje moce, to gdzie powstal Electro i jak ten przyjaciel Madem Web robil wojne dobra i zla.
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz
Tak,tez zawsze lubilem ten odcinek :D
Odpowiedz
Swietne odcinki byly w cyklu "Koszmar Neogeniczny" kiedy to Spider cierpial na chorobe mutacyjna i byl scigany przez Punishera. Oczywiscie ciekawy byl tez motyw Morbiusa powstalego przez eksperymenty na zakazonej krwi Parkera.

Odpowiedz
To prawda.Te odcinki ze Spiderem z szescioma rekami który potem zamienia sie w potwora byly naprawde super.Jednak nie podobalo mi sie to z Morbiusem...Fajny jeszcze byl ten odcinek z X-Menami :D
Odpowiedz
Przypominam ze juz za 8 min TAS, na Jetixie jesli ktos ma :)
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Ja mam Jetixa,ale rzadko ogladam na nim Spidey'a ze wzgledu na to ze wszystkie odcinki juz ogladalem i to po kilka razy :D
Odpowiedz
Ja dosc dawno ogladalem.. Teraz obejrzalem po raz drugi tylko serie Blade i wczoraj o Vulture ;). Ciekawe co bedzie dzis.
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Podobalo mi sie jak w ostatnim odcinku Spider-man przeniusl sie do innego wymiaru i spotkal Stana Lee. :P
No matter what I do no matter how hard i try the ones I love will always be the ones who pay.
Whaterver live holds in store for me I will never forget these words: "With great power comes great responsibility." This is my gift. My curse. Who am I? I'm Spider-man.
Spider-man
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości