Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Ultimate Alliance 2
Co o tym myślicie? Ja uważam ze to biedzie hit jak MUA zwłaszcza ze akcja będzie się toczy?a podczas Civil War.Wybór postaci na dzień dzisiejszy jest spory:

Edit:

* Captain America
* Daredevil
* Deadpool
* Gambit
* Green Goblin
* Hulk
* Human Torch
* Iceman
* Invisible Woman
* Iron Fist
* Iron Man
* Jean Grey
* Juggernaut
* Luke Cage
* Mister Fantastic
* Ms. Marvel
* Penance
* Songbird
* Spider-Man
* Storm
* Thing
* Thor
* Venom
* Wolverine

:spider_lol:

Oficjalna strona:
http://marvelultimatealliance.marvel.com/

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Civil War- może był fajnie. MUA 1 bardzo mnie wciągnął. Ale o ile mi wiadomo MUA 2 nie będzie na PC. :( :spider_hot:
Odpowiedz
Wiecie moze, czy gra pojawi sie na PSP??
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Pono? gra ma wyjść na:

-Nintendo DS
-PlayStation 2
-PlayStation 3
-PlayStation Portable
-Wii
-Xbox 360

Na wikipedii tak pisze :)

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Jeśli akcja Marvel Ultimate Alliance 2 Fusion miała by sie toczy? w trakcie Civil War to jestem za, co do postaci to powinni był w grze sami bohaterowie i ewentualnie kilku złoczy?ców którzy pojawili sie w Civil War. W grze mieliby?my też możliwość opowiedzieć sie po dwóch stronach konfliktu, czyli mieliby?my dwie fabu?y i dwa zakończenia. Niestety na tą chwile wydaje mi się że Marvel Ultimate Alliance 2 Fusion będzie troszeczk? odstawa? od tego co mieli?my w Civil War
Odpowiedz
Będziesz mógł opowiedzieć się po jednej z dwóch stron konfliktu. To jest pewne.
Postacie w większości pojawił się te, które brały czynny udział w Civil War, ale będzie też np. Hulk. Lista z pierwszego postu pochodzi chyba z kosmosu bo potwierdzone postacie to te, które ukazane zostały w zwiastunach.

Cytat:Niestety na tą chwile wydaje mi się że Marvel Ultimate Alliance 2 Fusion będzie troszeczk? odstawa? od tego co mieli?my w Civil War
To chyba dobrze, że będziemy mieli jakiś wpływ na fabułą, choćby dobierając sobie innych sprzymierze?ców niż w komiksie, prawda?

Odpowiedz
No to na 100% mamy już Iron Fist'a ;D

http://www.marvel.com/news/vgstories.7494....e_Cast_of_MUA_2

- Carnage

Odpowiedz
Gra na pewno wyjdzie na PC jednak nie od razu . Zapewne po kilku miesiącach od premiery...
Odpowiedz
Znamy kolejną postać;)Jest niż świetny Deadpool;)

http://marvelultimatealliance.marvel.com/e...aking_the_merc/

- Carnage

Odpowiedz
Super, ja właśnie mam PS3 to kupił od razu jak się uka?e. A co do Deadpool'a to świetnie że dołączył. Coś mi mówi że następna będzie Elektra. Co wy na to ?
Odpowiedz
Deadpool dolaczyl i to z nowym designem, chociaz te masywne buty nie za specjalnie mi sie podobaja. Jesli chodzi o Elektre to nie zalezy mi aby pojawila sie w tej grze. Jakos za nia nie przepadam; moze dlatego, ze jej nie znam:P.
Odpowiedz
Pojawiła się oficjalna okładka gry...Nie wiem czy jestem ślepy ale czy pod Iron Man'em jest Venom? ;D

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDet...roduct_id=74403

- Carnage

Odpowiedz
Dobrze widzisz to jest Venom, a Spidey znowu na pierwszym planie.

PS: Bardzo podobna do okladki z pierwszej czesci gry.
Odpowiedz
A tutaj ty? okładki?? Chyba, że coś paln??em :lol:

[attachment=40:MUA2_imagejpeg_2.jpg]
Odpowiedz
No no to raczej nie jest ?aden ,,fan-art'':D

- Carnage

Odpowiedz
' napisał(a):No no to raczej nie jest ?aden ,,fan-art'':D

No...te? tak myśl? XD...
Odpowiedz
Deadpool i Juggernaut w MUA2

Ci?gle i tak najbardziej cieszy mnie perspektywa możliwości grania samym Hulkiem:D.

Odpowiedz
O, tego nie przewidziałem że pojawi się Juggernaut. To może i Magneto się pojawi ?
Odpowiedz
Juggernaut będzie dost?pny tylko dla osób zamawiających preorder na www.GameStop.com

http://marvelultimatealliance.marvel.com/#/PreOrder/

więc LIPA ;(

- Carnage

Odpowiedz
Kody, mody i będzie dla wszystkich:P.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości