Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Ultimate Alliance 2
W przypadku WoS'a gra na Wii byla niezla a na PS2 bylo dno dna.
Co do gry:nie jestem specjalnie zapalony.Jak wyjdzie to wyjdzie ok.Jak bede przy kasie (a nie predko) to moze kupie.Mnie interesuje wersja na PSP gdyz ta konsole posiadam.
Odpowiedz
Przeszedlem niedawno ta gre (po stronie opozycjonistów) i powiem wam, ze jest cieniutka... W zasadzie wszystkie postaci dziela sie na ok. 4 typy, moce róznia sie glównie wizualnie, upgrade'y sa nieodczuwalne, kamera zabugowana, gameplay troche chaotyczny... Polecam recenzje na IGN i Gametrailers, mówia wszystko:)Koniec konców, IMO gra jest slabsza (i duzo krótsza!) niz MUA1:(Pozostaje odstawic na pólke i wrócic do Batman: Arkham Asylum.
Odpowiedz
Nawet mnie kurna nie strasz...

Tutaj gameplay z ps3
http://www.youtube.com/watch?v=EXoVTdXV2DA

A tu dla odmiany z ps2

http://www.youtube.com/watch?v=4fk9GS2xKbw

Obejrze jeszcze 2 gameplaye i jak efekt ten sam to moze sie skusze. Acha powiedzcie czy na ps2 jest az tak zle
Odpowiedz
Gral ktos moze w ta gre na PSP? Widzialem pare gameplayów i nie jestem pewien do zakupu... chociaz ilosc i jakosc dostepnych postaci jest kuszaca...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
Cos dla fanów Carnage:)Mam coraz wiecej powodów zeby kupic ta gre.

http://marvel.com/news/vgstories.9860.MUA2...~colon~_Carnage

Bedzie dostepny w DLC !

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Ciekawe moze sobie sprawie na xboxsa:P

P.S A gdzie black cat?!
Odpowiedz
Ma ktos moze Marvel Ultimate Alliance (ta pierwsza czesc) na PSP???
Jesli tak, to móglbym ja odkupic, lub wymienic na inna gre?
Bardzo lubie ta gre, a nie moglem jej nigdzie dostac, wiec gram w piracka wersje

Nie masz sie czym chwalic, a poza tym jest to temat o drugiej czesci gry. / rzadlo
Odpowiedz
Nastepna postac która bedzie dostepna w DLC:

http://marvel.com/news/vgstories.9939.MUA2...colon~_Psylocke

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Niech sie ktos tak szczerze i wyczerpujaco wypowie na temat tej gry, czy warto mi ja kupywac na X'a 360, czy zainwestowac w inna gre?
'There's an old saying: Raise no more devils than you can lay down. My father raised one too many.'
Odpowiedz
Mnie jednak bardziej cieszy fakt ,ze bedzie Carnage ,niz to ,ze bedzie Psylocke.
Odpowiedz
A te DLC to co?? na ps2 to bedzień
Odpowiedz
' napisał(a):A te DLC to co?? na ps2 to bedzień

DLC - downloading concept (o ile sie nie myle w dokladnej nazwie :P)

DLC jest tylko na PS3 i X360 (tzn. postac Psylocke, Carnage i 3 innych mozna sciagnac z netu w PS3 albo X360)

Dokladnie DLC to Downloadable Content:)/ rzadlo
Odpowiedz
Kur*a ja tam zaraz do nich pisze (no dobra jutro) dajacie mi ich e-maila. Jak zawsze cos zje*ia tak samo MUA 2 na ps2 to friend or foe tylko mniej dziecinne, a o WoS'ie nie wspomne...
Odpowiedz
A co masz do nich pisac? PS2 to konsola z szóstej generacji,
niedlugo w ogóle nie beda wychodzic na nia gry.

- Carnage

Odpowiedz
Nie bylbym tego taki pewien. Moge ci podac dziesiatki, o ile nie setki tytulów, które maja wyjsc na ps2 do roku 2013, a dalej na stronie nie napisali. Nawet SM4 jest w planie wydania na ps2. Poza tym jest sposób, aby takze na ps2 wgrac DLC, jednak to juz inna robota, ale mozliwosc jest.
Odpowiedz
Nie bardzo wiem w jaki sposób ktos ma wydac SM4 na PS2 skoro nie zostaly ogloszone w ogóle prace na jakakolwiek platforme. PS2 to relikt przeszlosci i juz nikt na powaznie nie traktuje tej konsoli przy produkcji gier.

W pierwszym DLC oprócz Carnage'a i Psylocke gracze maja otrzymac takze Black Panther, Magneto i Cable'a. Do tego maja dojsc 2 misje, ale na razie jest to info nieoficjalne.

Alternatywny strój Carnage'a (Ultimate?)

Odpowiedz
Tak, Ultimate:)Oby wydali wiecej takich DLC:P

Alternatywny kostium Psylocke:

- Carnage

Odpowiedz
' napisał(a):Moge ci podac dziesiatki, o ile nie setki tytulów, które maja wyjsc na ps2 do roku 2013, a dalej na stronie nie napisali.
Tylko ,ze ich jakosc lepiej bedzie zostawic bez komentarza.
Niestety ,na PS2 nie ma juz wspanialych tytulów.Wydawane teraz to zwykly skok na kase(np.007:Qantum of Solace,Spider-Man WoS,Spider-Man 3).Moim zdaniem najlepsza gra na PS2 bylo God of War II i nikt juz jakosciowo nie zrobi lepszego.PS2 jest juz 9-cio letnia konsola i nie nalezy spodziewac sie na nim chociazby troche porównywalnych tytulów do np.wspanialego PS3.Tyle o tym.
Do tematu:Carnage zapowiada sie na serio ciekawie...Jak juz PS3 kupie to sie bede cieszyl.
Odpowiedz
Ciesze sie, ze bedzie black panther. w pierwszej czesci gry, to byla moja ulubiona postac
Odpowiedz
Czy za sciagniecie którejs z tych postaci na ps3 cos sie placi? Slyszalem równiez, ze Carnage jeszcze nie jest dostepny do sciagniecia. Wie ktos moze?
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości