Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel Ultimate Alliance 2

Cytat:Najbardziej podobała mi się scena, w której Cap, podając rękę Starkowi uszkadza mu zbroj?, a potem daje w pysk (dobrze mu tak).Jestem zdecydowanie po stronie Capa, a Iron man stracił dużo w moich oczach przez Civil War.
Popieram cię daniello.Także jestem za Capem.Ten zadufany,bogaty playboy (Stark) wreszcie dostał za swoje i za krzywdy które wyrządzić dobrym i biednym herosom w Civil War (np.więzienie w negativ zone).żałuj? ,że zginął Cap a nie Iron.
Co do gry:Gry na które czekam.Batman arkham asylum,MUA 2,Assassin's creed2 i coś jeszcze chyba.Trailery pokazują ,że dostaniemy znakomit? gr? akcji w po??czeniu ze strategi?.Stan? oczywiście po stronie Capa (jeśli można będzie wybrac stronę konfliktu) i Tony Smark dostanie.W gr? zagram na psp,konsol? stacjonarn? (planuj? zakup) i (jeśli wyjdzie) na PC.Swoj? drog? ma wyj?c na PS2 a MUA 1 było tylko na PS3,PC,X360.Dziwne prawda?
Odpowiedz
To jednak wyjdzie to PC, słyszałem, że nic z tego, że dowarto?ciowani będą jedynie posiadacze konsol.
Odpowiedz
Gdzie to słyszałe??
Ja informacj? o platformach bior? z gry-online.Cóż się zobaczy...
Odpowiedz
Cytat:(jeśli wyjdzie) na PC

Moja wypowiedź była reakcję na twoje stwierdzenie, że może wyjść, sorry jeśli Ci? wprowadziśem w błęd i zbudziśem nadzieję.
Odpowiedz
Ja to na ps 2 wezm? i będzie git:P
Odpowiedz
Gra wychodzi już za niecały miesięc.Jestem baaardzo ciekawy opinii tych, którzy mają konsole.;).

PS Wreszcie wracam na forum po wakacyjnej nieobecności.W wakacje udało mi się napisał sporadycznie kilka postów.

Odpowiedz
Dobra, kupie to na ps2 tylko żeby nie zrobili z tego takiego ?cierwa jak z Web of shadows na ps2. Ehh był może strojem venoma będzie carnage (szanse nik?e niestety)
Odpowiedz
Nastepna grywalna postac i chyba ostatnia to Iceman:
http://www.youtube.com/watch?v=vULRt6VzuJ0
Odpowiedz
Tak, Iceman to ostatnia grywalna postać.
Jednak do tego dochodzą : Sentry i She Hulk (jedynie na Nintendo DS), Cyclops, Blade i Psylocke (jedynie na PS2, PSP i Wii).
No więc posiadacze PS3 i X360 nie mają szczęścia:(
Odpowiedz
Nareszcie PS2 docenione :venom:
Odpowiedz
No i mamy kolejna wiadomosc, tym razem dla posiadaczy PS3/Xbox360;)

Do postaci na PS3/Xbox360 dolaczyl Nick Fury, oczywiscie jako grywalna postac.

Link
Odpowiedz
Ja nie bede mial tej przyjemnosci zagrac w ta gre, chociaz bardzo bym chcial.
Na youtube'ie pojawil sie taki oto filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=F6eA4V2KRxQ
Najbardziej podoba mi sie Yellowjacket, on jest gigantyczny ... gdyby mozna bylo nim pograc, wow powiekszac sie do rozmiarow wierzowcow i deptac swoich przeciwnikow :D.
Odpowiedz
Ja na Wiki zadnej informacji o grywalnym Furym nie widzialem. Lista postaci grywalnych na X360/PS3 zostala zamknieta wraz z Ice Manem (wylaczajac DLC), a Marvel.com przedstawialo Nicka Fury jako postac niegrywalna.

Odpowiedz
' napisał(a):Ja na Wiki zadnej informacji o grywalnym Furym nie widzialem. Lista postaci grywalnych na X360/PS3 zostala zamknieta wraz z Ice Manem (wylaczajac DLC), a Marvel.com przedstawialo Nicka Fury jako postac niegrywalna.

A to dziwne bo godzine wczesniej na Wikipedii w zakladce Playable Characters byl Nick Fury a obok niego literka c... Widocznie albo to jakis zart albo ktos usunal go z playables...
Teraz faktycznie nie ma.
A co do bossów to podoba mi sie Multipleman, Electro i Yellow Jacket.
Odpowiedz
Kupuje to, tylko musze miec pewnosc jak to wyglada na ps2, bo zawiode sie tak jak na web of shadows. Bylbym wdzieczny jesli ktos znalazl by gameplaya na ps2, bo sam szukalem i byly tylko z x-kloca i ps3.
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=8jtE4ojwr38
Autor napisal ,ze z PS2 i innych.
Odpowiedz
Wielkie dzieki, ale jakosc filmu za slaba, aby kupic gre musze miec 100% pewnosc (po tym jak kupilem wos)
Odpowiedz
Na filmiku jest gameplay z PS3/X360. PS2 to zupelnie inna bajka, ale przeciez to zadna nowosc bo przeciez nie robi sie juz praktycznie na ta konsole niezlych gier bo i nie ma jak. Wiec jak nie chcesz miec przykrosci to radze omijac szerokim lukiem wszelkie nowosci na PS2.

Odpowiedz
Wersja na Wii wyglada tak:
http://www.youtube.com/watch?v=lbE2TcttFXg...feature=channel
Mysle, ze wersja na PS2, czy PSP bedzie wygladala tak samo.
Odpowiedz
Obys nie mial racji, bo wedlug mnie w takim wypadku lepsze by bylo zakupienie innej gry...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości