Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdybym byl Pajakiem...
Witam

Musze się przyzna?, że ten temat chodzi mi po głowie odk?d kupiłem pierwszy komiks o Spider Manie, czyli wieki temu :lol:

Jako że jestem nowy na tym zacnym forum postanowiłem podzieli? się moimi wyobrażeniami z wami moi drodzy i pozna? wasze opinie (jest pewien, że każdy z nas fanów myśla? o tym, jak to by było był Spiderem). Dla u?atwienia może zaproponuje schemat:

Nazwa: Spider Man czy Człowiek Pająk, Amazing czy Spectacular a może zupełnie inaczej
Kostium: hołdujecie tradycji czy macie np. własny desing dla Spidera
Wrogowie: z jakimi złoczy?cami najch?tniej stan?liby?cie w szranki?!
Sojusznicy: należycie do dru?yny czy ograniczacie się okazjonalnej wspó?pracy?
Sie?: seciosploty czy sie? organiczna?
Rejestracja: czy poddaliby?cie się ustawie o rejestracji super herosów i ujawnili swoją to?samo??, jeżeli tak to dlaczegoś
Jeśli macie jakieś inne uwagi to piszcie śmiało, ja na razie wstrzymam się z swoją wizj?.
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi!
Odpowiedz
?y?bym dzięki tym moc? bardzo wygodnie i wykorzystywałbym je do zarabiania pieni?dzy . Albo zostałbym bohaterem . Jest to temat na tyle cię?ki ,że nigdy nie wiadomo czy ktoś byłby w stanie to zrobić . To trzeba przeżył ,że by wiedzień . Tak samo jak nigdy nie mówił ,że gdyby była wojna to zaraz bym się zaciągnął do wojska . Jak tak sobie myźle to chyba szukałbym jakiegoś sposobu ,żeby te wonne ominęł , wydaje mi sie ona głupia i bezzensowna . Oczywiście szanuje bohaterów wojennych , doceniam ich zas?ug? ,ale patrzęc z mojego punktu widzenia ,wiem ,że oni nie robili tego dla siebie ,lub nie tylko dla siebie . Ja za bardzo boje się śmierci lub tym podobnych ,żeby się deklarować ,że mógłbym był takim patriotycznym bohaterem ,może będą miał okazje się przekona? ,ale nie będą rozpacza? jeśli nie .
dziekuje ,troche zboczylem z tematu ale chodzilo mi o to ,ze nigdy nie mozemy byc pewni jak się zachowamy gdy staniemy przed pewymi okolicznościami .
Odpowiedz

Rozumiem i zgadzam się z tob?! Ja ten temat głównie widziałem jako coś w rodzaju Fan Fiction, takiego gdybania sobie w doborowym towarzystwie przy piwku, niemniej twój punkt widzenia jest s?uszny, moją intencj? było tylko na luzie pogada? o czym? co jest bliskie każdemu na tym forum, jeśli ktoś się czuje urażony to przepraszam.

Odpowiedz
m2reily,Feb 26 2009, 02:46 PM napisał(a):jeśli ktoś się czuje urażony to przepraszam.
Hehehe no co ty . Jaki urażony ;p .Po prostu przedstawi?em swój pogląd ,jeżeli wydawało ci się ,że mnie urazi?e? to sory ;p
Odpowiedz

To spoko, już się ba?em, że dałem plam? przy pierwszym temacie:-)
Odpowiedz
hmm... moge przedstawi? moje marzenia "fan fiction" tylko nie śmiejcie się:rolleyes: a więc co do sieciosplotów to chciałbym mieć dwa rodzaje: wyrzutnie mocnej liny - tu troszke zbocz? z tematu - ktora na koncu miała by jakiś mocny klej lub haczyk czy coś w tym stylu (bede pracować nad czym? takim narazie zbieram materia?y) i drugi rodzaj sieciosplotu to coś w rodzaju tych wyrzutni dla dzieci tyle że mniejsze i była by to lepka substancja:)co do strojów - hmm... raczej nie zmieniłbym wyglądu stroju - raczej mi chodzi o wykonanie kopii stroju filmowego ponieważ on jest idealny<_<no to tyle:)
Odpowiedz
Ciekawa idea z sieciosplotami musz? przyzna?, a rejestracja podda?był się jej?
Odpowiedz
myśl? że pozostałbym anonimowy.... no i może upodabniając się troszeczk? to batmana - miałbym jakiś pojazd - naprzykład jakiś motor którego uzywalbym gdyby pajączyna sie skonczy?a czy coś w tym stylu... no i ten motor musiałby je?dziś szybko no i pomalowalbym go na kolor czerwony...:D
Odpowiedz
WOW, szczerze takiej odpowiedzi się nie spodziewałem:D, ale spoko koncepcja, rozwiązałoby to pewnie wiele problemów
Odpowiedz
Całkiem ciekawy temat. Gdybym ja miał mieć moc Spidera...hmm. Na pewno wolałbym sie? organiczn? żeby nie musie? ciągle pamięta? o zapasowych nabojach. Czysta pragmatyka. Co do stroju to nieco bym go przemodelować. Darowałbym sobie z pewnością obcis?e gatki i całą resztą, fuj. W komiksie wygląda to super, w filmie dzięki liftingowi stroju dobrze ale w prawdziwym życiu wyglądałoby tragicznie. Poza tym ogólnie nie lubię obcis?ych strojów. Chyba, że na żadnych dziewojach. :P
Mój kostium wyglądałby jak po??czenie czarnego filmowego stroju z filmowym strojem Daredevila. Czyli czer? z wypuk?? pajączyn? ale pod postacią skórzanej "kurta?ki", rękawic i a la wojskowych butów. Maska jak u filmowego "czarnego" Spidera.

Skoncentruj? się bardziej na posiadaniu takiej mocy w naszym, realym świecie.

Jeśli chodzi o życie codzienne to na pewno bym je sobie u?atwia? dzięki mocom. Np szybki lot na uniwerek zamiast gnicia w tramwaju. Sami rozumiecie. Mógłbym też zarabia? jako instruktor jakiejś sztuki walki czy sportów ekstremalnych. Na pewno używałbym swego daru/przekle?stwa żeby nawbija? do ?bów przysłowiowym dresom i innym chodzącym patologiom, że od teraz mają się czego ba?. żeby porządnie pomyśleli zanim zdecyduj? się kogoś "nastuka?" za komórk?, klub czy po prostu dla zabawy.

Jeśli chodzi o akt rejestracji to zacytuj? jegomo?cia który widnieje na moim avatarze i sygnaturze: "Never compromise. Never surrender". Czyli NIE.

Hmm. Wychodzi na to, że oprócz mocy to niewiele by zostało we mnie z tego Spiderka. Bardziej jak po??czenie Batmana, Kruka, Daredevila i Rorschacha. No cóż...widać ludzie się zmieniaj?.

Odpowiedz
Ciekawa koncepcja, Rorschach jednak wie co mówi, cóż masz realistyczne podejście i to się chwali. Jeśli o mnie chodzi to też bym wybrać sie? organiczn?, nie tylko ze względu na wygod?, ale na to, że totalnie nie zmam się na chemii (humanista pełn? g?b?, że tak powiem). Kostium za?, to jednak dla mnie mus. nie chodzi mi bynajmniej, że lubię obcis?y spandex, ale składaję się na to dwa główne powody. Raz, że taki obcis?y kostium ?atwiej nosię pod ubraniem (wiadomo, zło nigdy nie ?pi), a dwa, że jednak byłoby to uczucie jakieś glorii, p?dziś na uczelni? z dzikim okrzykiem "To Ja Niewiarygodnym Człowiek- Pająk", zamiast kisię się w autobusie. Jeśli chodzi o krój, mam straszny dylemat między orygina?em a wzorem ala symbiot ( nie filmowy komiksowy, bardziej elegancki w mojej opinii). Myślę te?, że co do wrogów to masz racj?, na pewno "dresy" byłyby na mojej liście, do tego pewnie pożary domów i napady z w?amaniem. Jednak zloczy?cy tacy jak np. Kraven, Kingpin, Chameleon czy Tombstone mogliby był na tyle adaptowalni by istnie? w naszych warunkach. Najemnicy, byli esbecy, mafiosi, szale?cy, to byłoby realne i do tego bym się ograniczy?, bo czuj?, że np. przed Venomem narobiłbym w zbroj?. Na koniec praca i tu myśl?, że jestem ustawiony, studiuje dziennikarstwo, to będą się? rzeczy zawsze na bie??co co dzieje się w mie?cie
Odpowiedz
Moc to nie tylko frajda latanie na pajączynie chodzenie po ?cianach ale tez wielki cię?ar bo wiesz że jeśli zawiedziesz coś może się komu? stał i zostanie wtedy blizna na sumieniu która nigdy nie zniknie.
Infiltrator fan film pomóżmy polskiej stronie o polskim fan filmie się rozkręci?!!!
Odpowiedz
Pamiętam słowa o wielkiej mocy, wierz mi, nie mówił, że wszystko by było świetnie, ale takie jest życie, nawet nasze ?miertelników. Nie będą się ?acha?, że bym nigdy błędu nie popełnił albo zawiód? kogoś, takie życie pewnie nie da?oby mi zazna? spokoju, ale nie znaczy, że nie warto próbował. Taki Jest Spider Man i zało?? się, że jest tam środku w każdym z nas, nawet gdy tego nie widzimy.:spidey_poland:
Odpowiedz
Witam serdecznie,

Niezł? zagłostk? tutaj da?e? m2reily:)Cóż tak na szybkiego, to myśle, że jakbym miał "pającze" zdolności, to napewno byłoby ciekawie i ?atwiej mi:D
Oszcz?dno?c na biletach to by była jedna rzecz.. z tym, że Polska to nie Nowy Jork, więc cie?ko widzę latanie po?ród drapaczy chmur:p Ale Spider potrafi skaka?....:D

Co do stroju, to tak jak wcześniej Wookie wspomniał. Napewno nie chciałbym latał w obcis?ych majciochach i też bym wybrać image.. bardziej przypominający ten:
albo ten plus jakaś maska:)

Co do siecioplotów, to te prosto z ręki, mają więcej zalet.. ale jak sobie wyobrać?, że mi z ręki wychodzi nieskończona ilo?? sznurka.. to jakieś obrzydzenie mnie bierze, na sam? myśl <_<:)

Identyfikacji bym sie nie podda?.. i Najch?tniej nie chciałbym mieć utarczków z żadnym superłotrem.. Najlepiej, aby ich nie było:)

Ratowałbym ludzi z opresji, ?apa? złodziei i także bym klepa? drechów i innych bandziorów:D:P

I czemu nie? Promowałbym siebie za kase, bo z czegoś trzeba ?y?, co nie?:D
:spidey_poland:
Pozdrawiam

ps. O mocy i odpowiedzialności także starałbym się pamięta?... tak jak m2reily powiedział:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Dzięki darth_konio, cieszę się, że ten temacik zaczyna chwyta?, podoba mi się twój wybór kostiumu ( zresztą tak samo jak wybór Wookiego ). Jeste? też kolejną osobą, która nie podda?aby się rejestracji, potwierdza to mój pogląd, że to głupi pomysł. Pamiętajmy tak na marginesie, że jako Spidey można też "podciąga?" się na sieci, chodzi mi o to co w grach o pająku nazywaj? "web ziping";)
Poza jak będzie Euro 2012 to pobuduj? te "szklane domy" i wie?owce:D

Pozdrawiam

P.s.na twoim miejscu wybrałbym czarny:-)

Odpowiedz
He he.. mi też się podoba bardziej ta druga wersja:D:p

' napisał(a):(...) jako Spidey można też "podciąga?" się na sieci, chodzi mi o to co w grach o pająku nazywaj? "web ziping";)
Poza jak będzie Euro 2012 to pobuduj? te "szklane domy" i wie?owce:D

Hmm.. Ja jestem z Gdańska, ale nie wiem, czy będzie tam tyle wie?owców aby można byłoby swobodnie się porusza? na pajączynie w taki sposób, by nie zachaczy? ty?kiem o beton:p

Ale co do Euro 2012, to bed?c Spidermanem, masz miejscówk? zagwarantowana... na dachu lub pod nim.. i możesz za darmoszk? meczyk oglądać:D:P
Odpowiedz
Cytat:Ale co do Euro 2012, to bed?c Spidermanem, masz miejscówk? zagwarantowana... na dachu lub pod nim.. i możesz za darmoszk? meczyk oglądać biggrin.gif tongue.gif

He he ma się rozumie?, co do poruszania się to chyba masz racj?, ale Spidey zawsze da rade. Przy okazji jakby istnia?a obok ciebie jakaś grupa super herosów i zaproponowali ci członkostwo co był zrobił?
Odpowiedz
Myślę żebym przystał.. chociażby na prób?.
No bo to jest jak z zespo?em muzycznym: kilka osób lubi i umie gra? na jakimś instrumencie.. każdy na czym? innym i tworzą zespó?, bo wiedzą że dadz? radę stworzył coś fajnego.. dzięki swoim zdolności? muzycznym:)
Podobnie może był z taką grup? super herosów.:)

Forum dyskusyjne (jak to ) także ma coś z tego zjawiska. Każdy z nas lubi Spider-mana i jego świat. Dlatego tu jesteśmy i piszemy, bo możemy podzieli? się informacjami i przemysleniami z innymi osobami, które także lubię Pająka..dlatego wchodza na to forum:)
Do?c zagmatwana filozofia.. ale ?atwa do ?ykni?cia:spidey_cheers:
Odpowiedz
Cytat:Do?c zagmatwana filozofia.. ale ?atwa do ?ykni?cia spidey_cheers.gif

Rozumiem, masz racj? :D
Odpowiedz
Na początek musz? powiedzieć, że to fajny temat:)
Pamiętam jak kiedyś za gnoja marzy?em o tym, żeby został Spider-Man'em. Co do kostiumu to chciałbym posiada? coś na wzór kostiumu Scarleta. Jaka? bluza z kapturem i na to obdarta koszulka bez rękawów z dużym pająkiem na klacie. Na masce miałbym tylko soczewki, żadnych pajączyn. Także nie preferuj? obcis?ego stroju, więc spodnie miałbym luźne. Ubierałbym jeszcze kaptur i na miasto. Sie? wolałbym nieograniczon?, takie sieciosploty mogę przeszkadza?, ale używa? bym jej chyba do innych celów niż do latania po mie?cie. Tak mniej więcej by to wyglądało.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości