Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy layout
Dawidos,Dec 4 2005, 22:34 napisał(a):Kolejny layout (jak dla mnie swietny), wiec prosze o nowe komentarze i wrazenia co do designu. Komentarze w tym temacie.
Mi sie baaardzo podoba... ;)
Ogólnie chyba najlepszy z tych trzech (czterech?) jakie kiedyskolwiek byly na stronce. I tak btw kto jest jego autorem? Majki? W kazdym badz razie gz dla tego pana :)

Oby tak dalej xD
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Moze byc, tylko za duzo oczo**bnej bieli ;).
-.-
Ogólnie prezentuje sie swietnie :D tylko ta biel troche razi. ;)
Heh , biel razi jak cholera. A ze ja jestem bardzo wrazliwy na biel posty sa dla mnie nieco nieczytelne ... Ale to tylko mój problem :)
Moim zdaniem jest swietnie (jak dla mnie lepiej tak niz tak, jak bylo wczesniej) :)
Wszyscy sie czepiaja bieli... a nikt nawet nie skumal, ze to nie biel a szary... pozdro

Nie, no spoko, wyglad teraz super. Forum tez sie poprawilo na korzysc. :D
LukeSpidey,Dec 6 2005, 09:32 napisał(a):Nie, no spoko, wyglad teraz super. Forum tez sie poprawilo na korzysc. :D
A czy moze sie cos poprawic na gorsze?^^

@Majki
Nie przejmuj sie krtycznymi komentarzami xD
A tak btw moze i menu nie jest najlepsze ale nawet nie zle wspolgra z layoutem. Jeszcze raz mowie ze jest ok !
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Jak dla mnie OK, chociaz nie czulem szczególnie palacej potrzeby zmiany layoutu. ;P
Ares napisał(a):Ja do ciebie z sercem a ty do mnie z banem  - Ares_Real
Ja sie juz zdazylem do tego przyzwyczaic. ;P
Huh, z tym layoutem jest cosik nie tak - jak sprawdzam i spowrotem wchodze na strone glówna forum to przy wszystkich forach jest ikonka nowego posta ;P.
-.-
Nastapilo odwrócenie ikonek w nowym layoucie. Glowa Spidera oznacza brak postów, natomiast czerwony pajaczek (widoczny w logo SMO Forum) oznacza obecnosc nowych postów.
Imo poprzednia wersja (w kwestii ikonek) byla lepsza.
Poprzedni lay byl fajniejszy i ladniejszy- moje zdanie. Ten jest jakis ponury, smutny. Moze to tak z okazji zimy?
Tony Stark
Ale trzeba przynac, ze nowy wyglad, faktycznie jest taki jakis chlodniejszy.
Nawet niezly ten layout, troche hmm troche dziwnie wyglada. Imo przydaloby sie troche niebieskiego i/lub czerwonego wiecej.
Co do ikonek to fakt, powinny byc inne bo sam nie wiedzialem czy posty sa nieprzeczytane czy przeczytane. Najlepiej jezeli ta glówka z oczami bedzie ciemna.
Dobra juz zamienilem ikonki spowrotem... teraz pajaczek oznacza brak wiadomosci... sorry za zamieszanie... :D

Mysle, ze layout strony powinien zostac zmieniony na ciemniejszy. Tlo zabradzo zlewa sie z menu i newsami.
Mnie sie podoba:)
Tylko prosze mnie nie mieszac z blotem-ale wydaje mi sie, ze w poprzedniej wersji stronki byl taki fajny gadzet, pokazujacy ostatnie posty na forum, na które najwiecej odpowiedziano czy cos takiego podobnego-bardzo mi sie to podobalo-czy jest szansa na powrót ów tabeli informacyjnej?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
layout niezly ale brakuje mi w nim...black cat :D

moze wrzucicie gdzies tam black cat??

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości