Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ankieta: Jak oceniasz najnowszy film o Punisherze?
Ankieta jest zamknięta.
1
0%
0 0%
2
0%
0 0%
3
0%
0 0%
4
100.00%
1 100.00%
5
0%
0 0%
6
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punisher - War Zone (2008)

reżyseria Lexi Alexander
scenariusz Arthur Marcum , Nick Santora
zdjęcia Steve Gainer
muzyka Charlie Clouser

Film w kategorii wiekowej R

więcej

http://www.filmweb.pl/f180490/Punisher+Str...refa+Wojny,2008

Na nowego Punishera przyznam, że czekaćem z wielkim zapa?em. Jednak po obejrzeniu nie jest to niestety całkowicie taki obraz jaki chciałem zobaczyć. Jeżeli chodzi o brutalność to film nie ma sobie równych i to jest najmocniejsza zarazem jego strona. Natomiast kuleje aktorstwo w tym filmie, a dialogi wo?aj? o pomst? do nieba. Nie ma klimatycznej mafii w tym filmie. Np. o wiele bardziej budz?cy grozę wydawali mi się mafiozi z poprzedniego Punishera, a aktorsko Travolta mi zaimponować. To była mafia konkretna (a przynajmniej do mnie przemawia?a) Tutaj tylko prze?cigaj? się w rzucaniu kurwami i chujami i po pewnym czasie człowiek zaczyna się z tego śmiał, a ich uważał za jakiś pieprzonych nastolatków, którzy od niedawna obj?li władzę nad taką, a nie inna dzielnic? miasta i chcę nieudolnie pokazał jacy to są straszni. Jigsaw - hmmm nie wywo?a? specjalnie na mnie jakiegoś wrażenia. Postał niby powinna był straszna ale jest ?mieszna, tak samo jego brat (choć z nim już było ciekawiej) mimo to zmarnowane postacie nie odczuwa się jakiegoś zagrożenia z ich strony (przykład.. Joker w Mrocznym rycerzu i jego terroryzowanie no?em -genialne, niby b?azen, a jednak sieje grozę). Tutaj tego zabrak?o. Ci tutaj tylko chodzili i zabijali ale mimo, że trup ?ciele się g?sto masz ochot? śmiał się z ich zachowania w ogóle i głupoty. Kolejny minus to znów mało widoczna czacha. Niby była schowana i nie tak wyeksponowana jak w wersji z Janem ale jednak mogęa się bardziej rzucał w oczy. Niezbyt mi się podobała. Natomiast Stevenson dobry w roli Punishera. Ch?op mi się podoba -- ma jaja, ale mimo to może był tylko jeden ---Lundgren na dzień dzisiejszy jest nie do z?amania jak dla mnie.

Podsumowując mogło był o wiele lepiej, jednak nie jest też źle. Dostali?my Punishera zgodnego z komiksem i brutalnego z duż? ilości? akcji, a to się chwali. Niestety aktorstwo mogło był lepsze i wizerunki zachować bandytów te?. No na litość to nie ziomki z podwórka bawięcy się siekierkami, czy pukawkami nabytymi pierwszy raz w życiu tylko mafia...

Ocena 3/6.
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
Odpowiedz
Zobacz?, kiedy go puszcz? w polskich kinach, a przypuszczam, że będzie to dopiero w marcu. Jednak za oceanem recenzje są druzgocz?ce. Jasne, często też guzik mnie obchodzi, co myśl? krytycy o danym filmie (solidnie krytykowana seria Underworld osobiście bardzo mi się podobała i mógłbym ten film sto razy oglądać), gorzej są wyniki finansowe są katastrofalne, bo przy bud?ecie koło 30 mln dolarówcałkowite przychody nie przekroczy?y nawet 10 mln dolarów do dnia dzisiejszego, co jak na film z gatunku superhero, a więc w jakimś tam zamierzeniu blockbusterem, nie zwiastuje niczego dobrego. Rozmawia?em z kolegą, który oglądać wersję z Internetu i powiedział tyle: Masa brutalności, lecz fabuła oscylująca na granicy zera. No zobacz? i sam wkrótce oceni?. Przynajmniej Jigsaw jest ;)
Odpowiedz
To teraz ja Ci dam recenzje: masa sieki, nie zawsze naturalnej aczkolwiek dobre kino akcji z czaszk? na klacie. Kino akcji nie musi mieć dobrej fabu?y, ma był rozpierducha żebył jak najlepiej się bawił a tutaj to jest. Szkoda tylko ze Jane nie gra Franka no ale ten kole? nie ustepuje niczym. W tle leci też początek Psychosociala więc dodatkowy + ;)
Odpowiedz
Ekm.. taki spierdzielili ten film ... Oti Ty chyba nie wiesz co piszesz ? Owszem dużo rozpierduchy jest, ale bez przesady. Jigsaw wygląda super. ALe te przeciągające się nie dokończone dialogi. Poza tym gra aktorów ... Ray Stevenson był jedynie ogarni?ty. O fabule nie wspominam już nawet, bo to bagno. Niech będzie już 3 za miło?? do tej postaci.
Odpowiedz
Nie wiem co piszę ? W którym miejscu ? :>
Odpowiedz
"Kino akcji nie musi mieć dobrej fabu?y,"to zdanie jest kopletnie bez sensu... Po co robić film z kiepsk? fabuła ?To jest wlasnie najwazniejsze ...
Odpowiedz
O czym Ty mówisz człowieku :rolleyes:
Odpowiedz
Nie oglądałem jeszcze tego Punishera, ale zgadzam się z Otim. Dobra fabuła to podstawa, spójrz Nera na Rambo film stał się jakby nie było klasykiem, a widzimy w nim tylko rozpierduch?.
Odpowiedz
krisstofer1992,Mar 1 2009, 09:22 PM napisał(a):Nie oglądałem jeszcze tego Punishera, ale zgadzam się z Otim. Dobra fabuła to podstawa, spójrz Nera na Rambo film stał się jakby nie było klasykiem, a widzimy w nim tylko rozpierduch?.
Ale Oti właśnie powiedział, że Kino akcji "nie musi mieć dobrej fabu?y", a ja temu zaprzeczy?em :] Ale tam jest też jakaś mądra fabuła i mądre zakończenie :D
Odpowiedz
Hmm... no ja fanem Punishera, jako postaci, nigdy nie byłem; film z Lundgrenem mi się jako tako podobał, film z Jane i Travolt? również, acz był definitywnie za ?agodny. "War Zone" postanowiłem obejrzeć dla zasady, jako że jest to adaptacja komiksu. Po paru klipach obejrzanych na sieci i parunastu przeczytanych recenzjach nastawi?em się na ch?am, szmir? i padak?, różnica w datach premier kinowych - światowej i polskiej - także nie zwiastowała nic dobrego. No ale niech tam - w zeszły weekend w necie pojawił się Blu-ray rip, a ja dzień wcześniej kupiłem nowy telewizor, więc nie miałem zamiaru sobie ?a?ować.

Jaki rezultat? Na filmie się całkiem nieźle ubawiłem ;) Zapewne to po??czenie mojego nastawienia (film był lepszy niż się spodziewałem) i świetnej jakońci obrazu/d?wi?ku (jestem pewien że w HD nawet "Superhero Movie" byłoby fajne :P ). Przyznaj?, fabułą ów film ma lich?, klimatem tr?ci trochę mniej lub bardziej ?wiadomym nawięzaniem do "Punishera" z '89, Jigsaw i jego brat (Percy z "Zielonej Mili" - ten aktor naprawdę nadaje się do grania niezrównowałonych psychicznie, ale do osięków już niespecjalnie) są bardziej ?mieszni niż straszni, przez przesadzon? gr? aktorsk?, pomocnicy Franka są gorzej niż nijacy... bla bla bla, tak, minusów film ma dużo. ALE Ray Stevenson świetnie pasuje do roli, fajnie, że w filmie pojawił się Micro, i równie fajnie, że film nie bez powodu dostał kategori? R. Sceny przemocy w filmie s?... zabawne :) Niejednokrotnie parskn??em śmiechem widzęc sceny w stylu człowiek vs rakieta, głowa vs shotgun, inna głowa vs obrzyn, itp, itd. Nie jest to zabawna przemoc wyniesiona do poziomu sztuki, jak w "Kill Bill vol. 1", ale nie jest też ?enująco ?mieszna. Ci??ko to uj?? słowami :P Niemniej film jako taki polecam - w sam raz na późny sobotni wieczór, kiedy nie ma pod rękę nic lepszego ;) I koniecznie oglądać w HD :)

@ krisstofer1992 - akurat w "Rambo" nie widzimy "tylko rozpierduchy", tylko weterana wojny w Wietnamie, który po powrocie do domu nie ma co ze sob? zrobił, a dodatkowo spotyka się z nieuzasadnionym ostracyzmem ze strony spo?ecze?stwa. Porównywanie "Pierwszej Krwii" i "Strefy Wojny" to lekkie nieporozumienie ;) Rozpierduch? możemy zobaczyć np. w "Commando".
Odpowiedz
Cytat:Zobacz?, kiedy go puszcz? w polskich kinach, a przypuszczam, że będzie to dopiero w marcu.
Obawiam się, że go jednak w polskich kinach nie zobaczysz bo przynajmniej w tej chwili nikt nie zamiaru go u nas pokazywał :/.

Odpowiedz
?o? no straszna strata . Zabraknie kolejnego gniota z duż? ilości? fajerwerków , ale strata...
Odpowiedz
Film ten pojawi w Polsce pojawi się prawdopodobnie tylko i wyłącznie na DVD. Tak donosz? moje ?ród?a, a są one dośc wiarygodne =) Co do samego filmu to w sumie nie jest źle. Jeżeli chcesz się odstresować po cię?kim tygodniu warto obejrzeć. Dobre kino akcji. Na plus można zaliczy? Jigsaw'a i LB Jimma. Nie wiem czy w zamyźle mieli oni przera?a?, jeśli tak to trochę pora?ka. Jak co niektórzy wspomnieli bardziej śmieszą niż przera?aj?, ale dla mnie ok, miło się ich oglądaćo =) Kolejnym plusem jest muzyka, dla mnie bomba (no może trochę przesadzam). Niestety porównując film do innych adaptacji komiksowych to lipa straszna... Może nie dno totalne, ale wysokich lotów to to kino nie jest.. Jak pisaćem wyżej jeżeli oczekujesz dobrej, prostej fabu?y film idealny dla Ciebie, jeśli czegoś więcej? Cóż... czekaj na Watchmenow albo obejrzyj po raz enty Dark Knighta, Iron Mana czy co tam uważasz za dobre kino. =) Przez sentyment dam mu 3/6 niech ma =)
Odpowiedz
Sorry, trochę nie sprecyzowałem mojej odpowiedzi, chodziło mi o Rambo 2 i 3 tam na pewno nie było tego co w Pierwszej Krwii bo zgadzam się z wami że film ten ma drugie dno.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości