Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man
Ostatnio skabinowalem sobie ta gre.Chce sobie ja przypomniec.Kiedys wcale nie moglem oderwac sie od kompa, bo bylem tak zachwycony ta gra :) .
:spider_couch: góra!

Odpowiedz
Gadziu1115,Jul 7 2008, 12:09 PM napisał(a):W werjsi PSX da sie grac Venomem,Lizardem,Scorpionem.
U kuzyna tak gralem.
:huh: . Nie chce mi sie wierzyc :huh: . Naprawde? Moze powiesz jak to zrobic? A moze podasz jakis dowod? Bo naprawde nie chce mi sie wierzyc :blink: .
Odpowiedz
A gdzie sie spotyka lizarda i f4?
Odpowiedz
krisstofer1992,Jul 7 2008, 02:24 PM napisał(a):A gdzie sie spotyka lizarda i f4?
Nie spotyka sie F4. Spotyka sie budynek (a raczej siedzibe) Fantastycznej 4-ki. Spotyka sie go w drugiej misji w ktorej trzeba dotrzec do banku zaatakowanego przez bandytow. A lizarda spotyka sie w jednej z misji chyba sie zwie Venom's Puzzle, albo jedna misja po Venom's Puzzle. Mozna tam spotkac lizarda.
Odpowiedz
Altair_Fan,Jul 7 2008, 05:22 PM napisał(a):
krisstofer1992,Jul 7 2008, 02:24 PM napisał(a):A gdzie sie spotyka lizarda i f4?
Nie spotyka sie F4. Spotyka sie budynek (a raczej siedzibe) Fantastycznej 4-ki. Spotyka sie go w drugiej misji w ktorej trzeba dotrzec do banku zaatakowanego przez bandytow. A lizarda spotyka sie w jednej z misji chyba sie zwie Venom's Puzzle, albo jedna misja po Venom's Puzzle. Mozna tam spotkac lizarda.
Mamy jeszcze okazje spotkac Johnego Storma w jednym filmiku. To jest filmik przed tym jak bedziemy pierwszy raz scigac Venoma.

To jest najlepsza czesc Spider-Man w jaka kiedykolwiek gralem. Ma w sobie to cos, pomimo slabej grafy i krótkiego czasu gry jest naprawde wspaniala. Te gry co teraz robia to juz robia tylko pod grafe i efekty. A to miala w sobie wspanialy klimat i fabule i w ogóle... dorównuje mu tylko Ultimate Spider-Man z bardzo fajnym pomyslem na komiksowa grafe i postaciami, no i ciekawie opowiedziana historia, nie byla robiona pod bajery ale podobnie jak Spider-Man1 pod sama przyjemnosc z gry i czerpanie róznych smaczków z cut scenek itp.
Odpowiedz
Może mi ktoś pomóc....wiem że powinienem pisać w dziale PORADNIK, ale tam mam ostatniego posta,a edycji nikt nie zauwa?y. Wie ktoś jak rozwiązań błęd w misji ze Scorpionem?? T? co trzeba go powstrzymał przed zabiciem J.J.`a. Wtedy Spidey nie wlatuje przez okno, tylko szyba się rozbija, a po filmie jesto jest gdzień, nie wiadomo gdzie (jakaś pusta przestrze?) i "mission failed".
Odpowiedz
Jeśli tamten post jest sprzed kilku dni to każdy zrozumie, że sama edycja wiadomości zostałaby niezauważona. Pisz tam gdzie trzeba. To na przyszłość.

Zacznij gra? od nowa. Przecież to dopiero druga misja (15-20 minut gry i już). Takie błędy tam się zdarzaj?.
Odpowiedz
Kiedy Spidey mówi coś do Scorpiona (to brzmi ja czakul xD) to naci?nij przycisk swingowania(domyślnie NUM9)
Odpowiedz
Jak to nie podziała, to poprostu wpisz odpowiedni kod, aby ominęł misje. Ja tak robiłem w przypadku ucieczki przez Helikopterem.

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
A jeśli gram na kid mode (wiem... wstyd....) to musze wcisn?? 2 razy num2?? (Przepraszam za offtopic. To już mój ostatni, ale chciałem dokończy? wątek). Jeśli ktoś by miał jeszcze jakieś sugestie to niech napisze je w temacie PORADNIK...
Odpowiedz
Witam!
Proszę o pomoc!!!!!!
1.jakiś poradnik do spidermana 1 a po 2 to jak pokona? mysterio??
najpierw te punkty przy pasku itd a potem jestem razony pr?dem.jak dokończy? gre??
niewiem jak pokona? mysterio,piszcie prosto i ja jestem w momencie gdy sie w?acza pole siloe\we czy elektryczne(poprostu niebieskie)................
plisssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Należy najpier rozwali? wszystkie punkty znajdujące się na Mysterio.
Gdy już je zniszczymy na jego pelerynie przy głowie pojawił się dwie złote diody.
Należy je rozwali?. Mam nadzieję, że zrozumiałeś :rolleyes:
Odpowiedz
Hmmm, ja zawsze miałem podobny problem do Tigera, tylko u mnie po tym jak się szyba rozwala(nie widać pajączka) to od nowa się pojawia filmik w którym skorpion gada do Jamesona i tak w kó?ko.

Znajometr v2

Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
Odpowiedz
A jaki jest kod na ominiecie poziomu?
co trzeba wpisac?
Odpowiedz
Siemanko!
S?uchajcie, szukam tej?e gry, ale póki co nie mogę jej znależę.
Jak macie to wrzu?cie z RapidShare'a albo co?.
Pilne.
Pozdrowienia.

Krótki wyciąg z regulaminu: (...)wszelkie przejawy piractwa (reklamy Divxów, piratów gier komputerowych itp) będą karane. Wynika z tego, że tego typu pro?by jak twoja są lekko nie na miejscu / rzadlo
Odpowiedz
Nie pisz takich pró?b bo to ?amanie regulaminu!
Ale wbij na PW, może Ci? zaciekawie. ^^

Co do gry to jest ona jedn? z lepszych o Spiderku (fabularnie). Jest spoko intryga, dużo herosów i Villiansów.
Jedyny minus to te błędy które się często, ale nie u wszystkich, pojawiaj?. Po?cig za Venomem, ucieczka od helicoptera etc.
Odpowiedz
Powraca mi zajawka na Spider-Man'a i przypomniałem sobie o tej grze.

Gra?em w niż dawno temu ale była świetna, fabuła trzymała się kupy(a tej jak wiadomo nikt nie ruszy), świetni wrogowie.
Genialne były smaczki, np. okładki komiksów, które pamiętam ze chciałem przeczytał, ale nie było wtedy skąd skołować, oraz stroje. Zauwa?y? ktoś że w walce z Carnage'm gdy nosimy symbiota, to pole sięowe zabiera nam życie?
Wad? było bujanie się na sieci, to że sie? ?apa?a się powietrza i nie można było zej?? na ulic?, mogę wybaczy?, takie czasy, ale to ze tylko 2razy wystrzeliwa?o się sie? to już ciut dziwne.
Odpowiedz
' napisał(a):Zauwa?y? ktoś że w walce z Carnage'm gdy nosimy symbiota, to pole sięowe zabiera nam życie?
O ile dobrze pamiętam to mnie nawet w zwykłym stroju schodziło życie w tym polu sięowym:P
Odpowiedz
To chyba raczej niemożliwe, bo ja za kolei pamiętam, że stałem w tym polu i przyciąga?em Carnage'a sieci?, wtedy tylko jemu zabiera?o życie;)
Odpowiedz
Jemu tak, ale nam też jak nosili?my strój czarnego symbiota. Jestem pewien.

Pamiętam ze najbardziej mnie wkurza?y jaszczury w kanałach, twardzi byli o ile dobrze pamiętam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości