Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man
niedawno zdobylem gre spiderman z 2001 roku i zacialem sie na misji pogon za venomem . dochodze do takiego bydunku nieskonczonego i trzy razy do niego podchodze i za trzecim razem on wybija szybe w innym budynku i tam wskakuje i jest filmik spidey za nim , i gdy juz maja wychdozic venom normalnie rpzelatuje akle ja spadam nie wiem co robic :(
Odpowiedz
Takie sa niestety uroki grania na piracie ;)
Odpowiedz
Mam te gre. Jest super :spider: . Duzo wrogów z komiksów np. venom, mysterio, i ogromny potwór polaczenia doc ocka i carnage. Dosyc ladny Nowy York. Tylko glupio ze trzeba latac z budynku na budynek, ale tak to jest cool
Odpowiedz
To nie musi byc wina pirata ja mam orginalna gre Spider-man Movie i po dojsciu do misji z Green Goblinem ogladam filmik potem zalancza sie gra a raczej czarny ekran na którym tylko widac zycie (w rogu) Spidera no i jest dzwiek mialem tez to przy Shokerze przeskoczylem to kodem co moze byc przyczyna :/ ?
Odpowiedz
Zna ktos moze dobry emulator PSX'a?
Chcialbym jeszcze raz przejsc Spider-Man: Enter Electro, ale tym razem na mojim ukochanym PieCyku...
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
ePSXe. Co wygralem?
Odpowiedz
Ja ma jeszcze gdzies w domu dwójke (na PSone) a u kumpla gralem w jedynke obie gry bardzo przypadly mi do gustu i moge stwierdzic, ze moim zdaniem nawet Ultimate spiderman jest ciut gorszy, mysle tak poniewaz ultimate spiderman nie ma tego czegos co mial w moim przypadku spiderman 2 (ale po tym co gralem u kumpla to równiez jedynka) a mianowicie tego klimatu. Gra swietna mówie o 2 i jesli ktos nie mial jeszcze z nia stycznosci to polecam czesc pierwsza to samo must have.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Paul,May 11 2006, 18:07 napisał(a):Ja ma jeszcze gdzies w domu dwójke (na PSone) a u kumpla gralem w jedynke obie gry bardzo przypadly mi do gustu i moge stwierdzic, ze moim zdaniem nawet Ultimate spiderman jest ciut gorszy, mysle tak poniewaz ultimate spiderman nie ma tego czegos co mial w moim przypadku spiderman 2 (ale po tym co gralem u kumpla to równiez jedynka) a mianowicie tego klimatu. Gra swietna mówie o 2 i jesli ktos nie mial jeszcze z nia stycznosci to polecam czesc pierwsza to samo must have.
No ja bym nie powiedzial ze te gry sa lepsze od USM ;) Jak narazie to, to jest chyba najlepsza gra na PC o Spider-manie jaka dotad powstala :) Ale to tylko moja opinia.
Odpowiedz
Czy ja wiem przeszedlem USM i troche niedosyt jest po tym, prawie cala gra opiera sie na nawalaniu bossów, sciganiu ich i nabijaniu punktów. Jako Venom na którym sie zawiodlem ( 3 kobosy na krzyz) tez nie jest jakos ekstra. Ale kazdy ma wlasne zdanie, takie jest moje ogólnie to oceniam pozytywnie USM ale spodziewalem sie czegos wiecej.
Odpowiedz
Mnie w USM najbardziej irytowalo to, ze Spidey caly czas husta sie tylko na jednej rece :)
Odpowiedz
LOL :P Przeciez w ustawieniach klawiszy jest napisane ze ten przycisk odpowiada za lewa reke a ten za prawa :P Jak grasz na padzie naprzyklad, to L2 z tylu to lewa reka a R2 to prawa :P Proste.
Odpowiedz
Doklanie tak, u mnie L i R :D
Odpowiedz
Gram na kompie B)
Odpowiedz
Ja na xboxie :D Ares ty na ps2 czy PC?
Odpowiedz
Gram na PC'cie......na PeCku tez da sie ustawic która reka jakim klawiszem strzela :P
Odpowiedz
Nie gralem na piecu, ale wiem, ze mozna poprostu myslalem, ze na konsoli pocinasz :unsure:
Odpowiedz
Ares_Real,May 13 2006, 10:35 napisał(a):Gram na PC'cie......na PeCku tez da sie ustawic która reka jakim klawiszem strzela :P
Musze poszukac :P
Odpowiedz
Gierka jest super ale 2 "Enter Electro" (chyba tylko na PS1) jest jeszcze lepsza!!!!!
Odpowiedz
Masz racje co do Enter Electro (tak pozatym to gierka wyszla tez na PC), skonczylem ja ze 4 razy (na PSone) i pomimo kilku mankamentów uwazam, ze to naprawde swietna gra. Klimacik jest naprawde ciekawy, grafika jak na tamte czas bardzo dobra, gra sie przyjemnie i tak jakos intuicyjnie, liniowosc troche daje po oczach no ale mozna to przetrzymac. A co do spidermana z 2001 roku na PC to uwazam to za growe nieporozumienie. Gralem w wersje na konsole i na PC, no i PC sie nie umywa po prostu do rzeszty. Nieporozumienia hapens.
Odpowiedz
Paul,Jun 6 2006, 19:33 napisał(a):Masz racje co do Enter Electro (tak pozatym to gierka wyszla tez na PC), skonczylem ja ze 4 razy (na PSone) i pomimo kilku mankamentów uwazam, ze to naprawde swietna gra. Klimacik jest naprawde ciekawy, grafika jak na tamte czas bardzo dobra, gra sie przyjemnie i tak jakos intuicyjnie, liniowosc troche daje po oczach no ale mozna to przetrzymac. A co do spidermana z 2001 roku na PC to uwazam to za growe nieporozumienie. Gralem w wersje na konsole i na PC, no i PC sie nie umywa po prostu do rzeszty. Nieporozumienia hapens.
EE wyszlo tylko na PS1....jedyne co w tej grze zlego bylo to identyczny gameplay w stosunku do czesci z 2001 roku. No i etap z bomba i samolotem byly przegiecie jak na tamte czasy dla mnie :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości