Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man
mam enter electro gram na ps2 moim zdaniem jedynka lepsza wrogowie w enter elekro slabi: shocke, elektro, lizard, sandman, hammerhead. moim zdaniem latwiejsza od jedynki. pare lat temu udalo mi sie uruchomic pod emulatorem ale ciela. jak przypomne se nazwe emulatora to napisze. wiem ze mozna odpalic tez pod bleemem ale on jest platny a ja odpalilem pod jakims darmowym.

mozna ja zamówic na www.sklep.psxextreme.pl ja tam kupilem jak nie bedzie to poszukaj gdzie indziej (w sklepach internetowych z oferta na psx)
Back in Black [SIZE=xx-large]
Odpowiedz
Ja wlasnie po raz kolejny przeszedlem ta gierke po paru latach przerwy i musze powiedziec, ze nadal gram w nia z duza przyjemnoscia. Jej najwieksza wada (oprócz tych wynikajacych z uplywu czasu) to zbyt krótki czas gry. Za to duzym plusem sa stroje i okladki komiksów do odblokowania oraz liczne nawiazania do universum. Np Ghost Rider pojawiajacy sie na scianie wiezowca w 3 misji czy plakat z Carnage'em lub budynek F4. Szkoda ze na pieca nie ma dwójki bo chetnie bym zagral w nowa historie na bazie jedynki.

Odpowiedz
Ja mam ta gre na Nintendo 64 (ach jak ja kocham emulator), rózni sie od wersji pecetowej tylko tym ze wazy ~50MB i zamiast Cutscenek (tak to sie chyba nazywa) sa komiksy.
Mam do tej gry jedno pytanko: jak sie uzywa znikanie czy cos tam w 1 z kostiómów bo sie mecze juz od tygodnia

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Korges,May 13 2007, 06:46 AM napisał(a):Ja mam ta gre na Nintendo 64 (ach jak ja kocham emulator), rózni sie od wersji pecetowej tylko tym ze wazy ~50MB i zamiast Cutscenek (tak to sie chyba nazywa) sa komiksy.
Mam do tej gry jedno pytanko: jak sie uzywa znikanie czy cos tam w 1 z kostiómów bo sie mecze juz od tygodnia
Wiem jedynie ze na pccie uzywa sie klawiszy naraz wciskajac num4 i num2 badz 3
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
A wlasnie przypomniala mi sie jeszczejedna wada gry. W wersji na PC ma ona taki irytujacy blad, ze czasami gdy konczy sie cutscenka na silniku gry i zaczyna kolejny level to nasza postac laduje w prózni i ginie a level laduje sie jeszcze raz. Nie jest tak zawsze ale to glupie. Gralem w to takze na PSX i nie przypominam sobie zeby tam tez tak bylo.

Odpowiedz
Dokladnie, ma to miejsce np. z misji dojscia do Daily Bugle do misji ze Scorpionem: Cut-Scenka sie konczy, po czym widzimy jak zostaje wybita szyba, a spider spada w próznie i ginie...
Odpowiedz
Ja mialem to jak gonilem svenoma<jak wybiegalem z budynku> i jak skakalem z dzwigu<tam jak sie wchodzi po rusztowaniu> co ten dzwig spuszcza taka paczke czy cos...
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
Odpowiedz
równiez tak mialem jak uckiekalem przed helikopterami i musialem wskoczyc na budynek po cutscence i spadalem
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
Wie ktos skad mozna sciagnas ta gre?? napiszcie
USZANUJ MOJ? W?ADZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
No widze, ze nie tylko ja mialem ten iscie debilny blad. W przypadku scenki ze Scorpionem wystarczy przytrzymac skok i wtedy spider pojawia sie na planszy ale w innych nie mam pojecia.

To forum nie propaguje piractwa, ale mam nadzieje, ze nie dostane warna jesli podpowiem ci zebys przeszukal mininova.org. W koncu ciezko strasznie teraz kupic ta gre.

Edit. Poszukaj na podanej stronie. Jest tam wierz mi.

Odpowiedz
Masz Cholerna racje Wookie3e nawet na allegro.pl nie ma jej :angry:
USZANUJ MOJ? W?ADZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Ja mam taki problem tylko po misji w której uciekamy przed helikopterami:
po jakims czasie spider spada w dól i rzekomo lapie sie pajeczyny i wlatuje na budynek. U mnie spada az zniknie :lol:

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
A ja z kolei mam taki problem we wszystich momentach kiedy tylko ten bug moze sie pojawic. <_< Tylko w przypadku Spider vs Scorpin jest ok... gdy przytrzymam skok...

Odpowiedz
Moglby ktos te gre wrzucic na Rapidshare czy cos ?? Bo juz nie moge ;/ nigdzie jej nie ma :o
Odpowiedz
Dobrze, ze mam ja na plytce... ;]

Ostatnio znów ja przechodzilem (wprawiony gracz zrobi to w 3-4 godziny, bo wlasnie tyle mi to zajelo). Nie da sie obejsc wyzej wymienionych bledów*, jedynym sposobem jest po prostu zagranie w dany level jeszcze raz, dlatego czesto zapisujcie gre!

Podsumowuje najczestsze bledy:
- pierwszy pojawia sie w 2. misji (ze Scorpion'em), gdy dolatujemy do budynku Daily Bugle Spidey powinien wskoczyc przez okno, ale moze sie zdarzyc, ze nie trafi i spadnie,
- drugi blad moze sie pojawic podczas ucieczki przed policyjnymi helikopterami - gdy Pajak odskakuje od bloku zawieszonego na zurawiu nie zawsze doskakuje do budynku,
- ostatni blad moze wystapic podczas poscigu za Venom'em - gdy ten wyskakuje z budynku, czasem nasz bohater po prostu zamiast wyskoczyc za nim, to spadnie na dól...

Jesli jeszcze zaobserwowaliscie jakies bugi to powiedzcie, bo byc moze sie z nimi po prostu nie spotkalem.
Odpowiedz
Tez kiedys mialem :) ale sie porysowala :(
Odpowiedz
http://www.mininova.org/tor/555521http://www.mininova.org/tor/555521

Link do Spider-Mana z 2001 bo naprawde w tej chwili nigdzie sie nie da jej kupic.

Tutaj daje link do tematu "poradnik" gdzie napisalem co sie robi z tymi wnerwiajacymi bledami.

http://www.spider-man.org.pl/forum/index.php?s...wtopic=23&st=90

Odpowiedz
Zna któs moze latke która zmienia wersje gry na angielska ?!
Bo mam polska i jest taka zrabana ze wlasciwie nie da sie grac. :huh:

Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
Odpowiedz
Galapagos,May 25 2007, 05:22 PM napisał(a):Zna któs moze latke która zmienia wersje gry na angielska ?!
Bo mam polska i jest taka zrabana ze wlasciwie nie da sie grac. :huh:
Wiesz... Podstawowa wersja gry byla po angielsku wiec wydaje mi sie, ze takowej latki nie znajdziesz. A nie mozesz jej zainstalowac jeszcze raz bez spolszczenia?
Odpowiedz
Albo sciagnac z linka który podalem?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości